Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @DustyBlue danışmana bağlandı önce doğru. Israrcı davranıp bir kadına bağlandı. İsmimide biliyoruz. Kadın olabilecek bir kaç durumdan bahsetmiş. Bizde şaşırdık. Kesin dememiş zaten. Böyle kapanabilirde yıl demiş. Bizede garip geldi zaten. Bu yüzden kimseyle paylaşmak istemedim. @Muhtaradana Sorunca varsayım olarak anlattım. Bencede çok zor ihtimal ama böyle birşey söylendi. Seçeneklerden bir tanesi olarak. Ama bencede çok zor bir ihtimal gibi.

• @İrem-Güzel esit olması güzel evrak mail li gibi karışık mail atılırsa randevu maili de karışık atılsa biz yüksek numaralar içinde bir artı olur.18k ile 30k ve40 k ile 55k birlikte randevuya girmesi gibi. :))

• Konsolosluk ne zaman açılacak acaba.Berberler kuaförler Avm ler açılıyor😊

• @Semihmete, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Konsolosluk ne zaman açılacak acaba.Berberler kuaförler Avm ler açılıyor😊

Camiiler acildigi zaman acilacakmis ☺

• .........

• 60 günlük banın uzatılmaya çalışması ile ilgili...

• @İrem-Güzel uzatilacak mi dersiniz

• şimdi Twitter'da gördüm. Yazik... Amerika gocmenlere birçok konuda müteşekkir olması gerekirken.. Bu nasil bir zihniyet. Bu bedeli nasil
    gocmenlere faturalandırabilirlerr...

htps://twitter.com/SteveDaines/status/1258392422368739329?s=19

• @mkonca Kasımda seçimleri var o yüzden böyle açıklamalar yapmaları normal.Ama İnternette okuduğum haberlere göre Yahudi lobileri ve dernekleri pek hoşnut değil bu göçmen karşıtlığından, hatta başkanın damadı Jared in bu son çıkan 60 günlük yasağada karşı çıktığı söyleniyor.Ben uzatılacağını düşünmüyorum, ABD de yahudilerin istemediği birşey kolay kolay gerçekleşmez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@DustyBlue, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Trump bunu yapar mi bana pek olasi gelmiyor.

Kasim secimi oncesi hayatta yapmaz... "Gocmen"leri suclayip, vizeleri durdurup prim yapmaya calisir...

• @crazycells bence haklısınız bu kadar ölüm ve işsizlik varken size katılıyorum bu iş biraz zor yapmaz

• @takvimcas Erkenden ümitsizliğe kapılmayın. Göreceksiniz uzatılmayacak bu yasak.Kişisel fikrim Amerika siyaseti değişik siyasi güçlerden oluşuyor.Göçmen karşıtlığının arka planında beyaz Amerikalının milliyetçiliği yatıyor, Bu kadar ırkçılığı milliyetçiliği tetikleyecek katı bir anlayışın önünün açılmasına kolay kolay izin vermez yahudi lobileri.Zaten Stephen Miller ile Jared Kushner arasındaki huzursuzluk ABD basınında ara sıra yer alıyor.Erken karamsarlığa kapılmayın bence.

• Sayın @Semihmete motivasyon dolu değerli destek mesajınız için çok teşekkür ederim umarım şu önümüzdeki bir iki haftada bu iş neticelenir bizde artık bu kaotik durumdan kurtuluruz selamlar

• biden bunağı zahmet edip bir tane laf etmedi şu konuyla ilgili. ne bir muhalefet var ne bir şey. oysa bernie daha kararın duyurulduğu gün "başkan her zamanki gibi kendi beceriksizliğini suçu göçmenlere atarak gizlemeye çalışıyor" diye tivit atmıştı.

• @Semihmete normal şartlarda da aynı şekilde ilerliyordu süreç current olunca tam olarak ne oldu şimdi ben onu anlayamadım?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@DustyBlue, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Trump bunu yapar mi bana pek olasi gelmiyor.

Kasim secimi oncesi hayatta yapmaz... "Gocmen"leri suclayip, vizeleri durdurup prim yapmaya calisir...

Ben bu baslik altinda tam olarak dusunduklerimi yazamiyorum aslinda, kazanmis olan arkadaslar hakli olarak gerginler ve yanlis anlayabiliyorlar. Fakat durum cidden sikintili. 60 gun uzar mi diye simdiden kafa yormak bosa bence. Bu sorunun cevabi abd piyasalari tam anlamiyla acildiginda issizligin dusme hiziyla anlasilacak. Issizlik cok hizli duserse bir ihtimal acilacaktir ancak tersi bir durumda yani issizligin daha yavas azalamasi trumpa uzatma icin bahane verecektir. 2018 de bizlerde diyorduk kazanilmis hakkimizi kaybetmemize izin vermez abd diye, ancak abd nin cokta umurunda olmadigimizi anlamamiz uzun surmedi. Hayat devam etti, takip edilmesi gereken tek konu var o da ekonomi. Ekonomi hizli toparlanirsa bir sans olabilir aksi durumda uzatilmama durumu daha akla yatkin. Trump ve cevresi lottery ile alinan karti sembollestirdiler sayica en az kart buradan verilirken en fazla propaganda buradan yapiliyor.

• @DustyBlue duyarlılığınız için teşekkür ederiz

• ABD işsizlik verisi açıklandı. Mart ayi %4,4 olarak açıklanmışti. Nisan ayi beklenti tahmini %16 ydi. TSI 15:30 da Nisan ayi işsizlik verisi: %14,7 olarak açıklandı...

Aynı şekilde S&P 500 VIX diger adiyla korku endeksi bugünde düşmeye devam ediyor. Mart ayında 80 seviyelerine cikan korku endeksi su an itibariyle 31,38. Ekonomik her şey yolunda seviyesi 20 altidir.
    Bu iki veri pozitif gelişmedir. Mart ayindan bu yana %133 düşen bir korku endeksi ve ABD FUTURElarin pozitif görünümü, dün alıcılı kapanan ABD borsası her şeyin daha iyiye gittiğinin göstergesi.

ABD vadeli borsası ise pozitif görünümde devam ediyor işlemlere. Yani bu açıklanan veri daha önce fiyatlanmis. Umarım Haziran ayinda her sey cok güzel olur.

Umarım Trump çeşitlilik vizesini kazananlara herhangi bir bedel odetmez bu sürecte.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |