Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete forumda yasindan dolayi hickimseye karsi ayristirici ya da kucultucu ifadelerde bulunamazsiniz, bilginize.

• “ Beyaz Sarayında kullandığı model aldığı HealthData.org'a göre Ağustos'a kadar 134bin kişi hayatını kaybedecek.Daha önceden tahminler 72bin civarındaymış.
    ABD de sağlık örgütlerine göre beklenen ölüm oranı ise 258 bin miş “

Bakalım kim haklı çıkacak Beyaz saraymı yoksa sağlık örgütlerimi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

“ Beyaz Sarayında kullandığı model aldığı HealthData.org'a göre Ağustos'a kadar 134bin kişi hayatını kaybedecek.Daha önceden tahminler 72bin civarındaymış.

insanlarin olumlerini mi yaristiriyorsunuz?

• @crazycells CNN international haberi .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@crazycells CNN international haberi .

sayilara takilmadim, sizin "Bakalım kim haklı çıkacak" ifadenize takildim...

• @crazycells Amerikan medyasının yorumları böyle.Trump yanlısı ve karşıtları .

• Uber will soon require that both passengers and drivers wear masks or face coverings in certain markets. The company confirmed a CNN report saying that Uber would roll out the new policy in coming weeks. Uber did not specify exactly where the new mandate would apply.

• “ CNN's Dana Bash talks one-on-one with former New Jersey Gov. Chris Christie about the coronavirus pandemic and how he would handle the crisis. Christie says America needs to reopen the economy now and be prepared for more deaths. “

• @Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

“ Beyaz Sarayında kullandığı model aldığı HealthData.org'a göre Ağustos'a kadar 134bin kişi hayatını kaybedecek.Daha önceden tahminler 72bin civarındaymış.

Iyi olan kazansin! 😃

Hayirlisi olsun 🙂

• Sağlık örgütleri haklı çıkarsa çook mutlu olacak birilerinin bu dünyada nefes aldığını bilmek..
    Amerika batsa, çökse, insanlar özellikle de Türk göçmenler sürünse, bunun haber linklerini burada zevkle aşkla şevkle paylaşacak tıynette insanlarla birarada yaşadığımızı bilmek..
    Vallahi üzülüyorum.

• @Rhonster Allah aşkınaaa 😂😂😂😂

@azuleverde çok sevindim, hayırlı olsun, iş konusunda insanların diken üstünde olduğu bu zor zamanlarda böyle bir gelişme güzel olmuş gerçekten, işe gitmek zorunda olan herkese söylediğimiz gibi dikkati tedbiri elden bırakmayın 🙂 portekizce de vardır inşallah o diller arasında.

• @azuleverde hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐

Forum sizlerin diye bir şey olamaz, forum herkesin. İşinize yaradığı kadar vakit geçirip gitmek veya gitmemek sizin tercihiniz olur. Forumun kapısı herkese açık.

İnsanları görmezden gelmeyi günlük hayatta yapamıyorum. Benzer olarak forumda da engelle özelliğini kullanmak istemiyorum.

Gss prim borcunu ödemek zorunlu demenizle, forumun engelle özelliği olduğunu belirtmeniz aynı kapıya çıkıyor. Zaten biliniyor. Siz biraz da farklı açılardan anlamaya çalışsanız? Beni de çok düşünüp engelle diye tavsiye vermektense siz yazdıklarınıza dikkat etseniz, fena mı olur?

Sayın @azuleverde , diğer pek saygın forum sakinleri dostlarımız, arkadaşlarımız, kaderdaşlarımız. Engelleme üzerine başlayacak ufak bir tespit yapmak istiyorum. Bir kaç ay öncesine kadar 5-6 forum sakini ile kiminin saygısız, kiminin empatisiz, kiminin atarlı yazmalarından (bana ve ya başkalarına) ötürü uyarıp düzeltmeye, sakinleştirmeye, nötr leştirmeye çalışıyordum. Birazdan anlatacağım şeyler üzere bunu yapmaktan vazgeçtim ve kendilerini engelledim. Yakın zamanda sadece birinin engelini kaldırdım. Bu engellemeler vesilesiyle forumda daha eğlenceli zaman geçiriyorum ve keyif alıyorum.

Ben de sizin gibi insanları engellemekten, görmezden gelmekten haz etmiyorum. Fakat bazen kafa yapınız kişilerle uyuşmayabiliyor. Ne yapsanız da aynı frekansı tutturamıyorsunuz. Bu kişilerin herşeye muhalif, mutlak bir cevabı, kışkırtıcı yorumları ve akıl almaz bir cahiliyet halleri olabiliyor. Eminim onlar da karşıtlarını böyle tanımlıyordur ama genele bakarsak azınlıkta olan, kişisel gelişimleri boyunca belki de etraflarında hor görülmüş, kompleks sahibi ve çatışma kültüründen beslenen bu insanların sosyal hayattaki tek eğlenceleri bu gibi görünüyor. Onlara hararetli cevaplar verildikçe keyifleniyor ve ciddiye alındıkları için seviniyorlar. Arkalarına yaslanıp, sanki çok önemli bir olaymış gibi dur bakayım kim ne cevap verip kızmış - kızacak diye hevesle bekliyorlar.

Son tespitime gelince bu insanların gerçekten Green Card a başvurduğuna inanmıyorum. Tutumlarından anlaşılıyor ki vizyon sahibi değiller ve yer değiştirecek cesaretleri de yok. Amerikaya gitmeyi de orada yaşamayı da düşünmüyorlar. Onların gözünde Amerika düşman, bizler de birer vatan hainiyiz. Neyi övdükleri, neyi yerdiklerine bakarsanız bildiğin TROL bu kişiler. Ben sadece onları engellemekle kalmıyor, onlara alıntılı yazılan cevap mesajlarını da okumuyorum. Enerji emecek insanların hayatımda yeri yok. Sizlere de aynını tavsiye ederim. Engelleyin gitsinler. Layık oldukları muamele bu. Bir de ne yazık ki onlar bu mesajı görecek ama ben onların cevaplarını görmeyeceğim 🙂

• KLM havayolları bugünden itibaren Avrupa içi uçuşlara başlıyor.Amesterdam dan barselona ,madrid ,budapeşte,prag,varşova, ve helsinki ye günde birer sefer
    düzenlenecek.

• @birumut türkiyede iç hat uçuşları haziran başı, dış hat uçuşları haziran ortası başlıyacak sanırım

• @Muhtaradana 28 Mayıs uçuş yasakları kalkıyor, şuan sadece özel uçuşlara devam ediyoruz. Dış hatlar da ülkelerin durumuna göre. Her ülkeye aynı anda açılamayabilirmiş. Tabi bunlar değişebilir normalde 30 Nisan da bitmişti yasaklar uzattılar.

• @Muhtaradana normalleşmeye dönmek adına atılan bir adım .yurtdışı haziran başı başlar gibi.abd li pfizer firması aşıyı insanlarda denemeye başlamış güzel haberler geliyor.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Forum sizlerin diye bir şey olamaz, forum herkesin. İşinize yaradığı kadar vakit geçirip gitmek veya gitmemek sizin tercihiniz olur. Forumun kapısı herkese açık.

İnsanları görmezden gelmeyi günlük hayatta yapamıyorum. Benzer olarak forumda da engelle özelliğini kullanmak istemiyorum.

Gss prim borcunu ödemek zorunlu demenizle, forumun engelle özelliği olduğunu belirtmeniz aynı kapıya çıkıyor. Zaten biliniyor. Siz biraz da farklı açılardan anlamaya çalışsanız? Beni de çok düşünüp engelle diye tavsiye vermektense siz yazdıklarınıza dikkat etseniz, fena mı olur?

Sayın @azuleverde , diğer pek saygın forum sakinleri dostlarımız, arkadaşlarımız, kaderdaşlarımız. Engelleme üzerine başlayacak ufak bir tespit yapmak istiyorum. Bir kaç ay öncesine kadar 5-6 forum sakini ile kiminin saygısız, kiminin empatisiz, kiminin atarlı yazmalarından (bana ve ya başkalarına) ötürü uyarıp düzeltmeye, sakinleştirmeye, nötr leştirmeye çalışıyordum. Birazdan anlatacağım şeyler üzere bunu yapmaktan vazgeçtim ve kendilerini engelledim. Yakın zamanda sadece birinin engelini kaldırdım. Bu engellemeler vesilesiyle forumda daha eğlenceli zaman geçiriyorum ve keyif alıyorum.

Ben de sizin gibi insanları engellemekten, görmezden gelmekten haz etmiyorum. Fakat bazen kafa yapınız kişilerle uyuşmayabiliyor. Ne yapsanız da aynı frekansı tutturamıyorsunuz. Bu kişilerin herşeye muhalif, mutlak bir cevabı, kışkırtıcı yorumları ve akıl almaz bir cahiliyet halleri olabiliyor. Eminim onlar da karşıtlarını böyle tanımlıyordur ama genele bakarsak azınlıkta olan, kişisel gelişimleri boyunca belki de etraflarında hor görülmüş, kompleks sahibi ve çatışma kültüründen beslenen bu insanların sosyal hayattaki tek eğlenceleri bu gibi görünüyor. Onlara hararetli cevaplar verildikçe keyifleniyor ve ciddiye alındıkları için seviniyorlar. Arkalarına yaslanıp, sanki çok önemli bir olaymış gibi dur bakayım kim ne cevap verip kızmış - kızacak diye hevesle bekliyorlar.

Son tespitime gelince bu insanların gerçekten Green Card a başvurduğuna inanmıyorum. Tutumlarından anlaşılıyor ki vizyon sahibi değiller ve yer değiştirecek cesaretleri de yok. Amerikaya gitmeyi de orada yaşamayı da düşünmüyorlar. Onların gözünde Amerika düşman, bizler de birer vatan hainiyiz. Neyi övdükleri, neyi yerdiklerine bakarsanız bildiğin TROL bu kişiler. Ben sadece onları engellemekle kalmıyor, onlara alıntılı yazılan cevap mesajlarını da okumuyorum. Enerji emecek insanların hayatımda yeri yok. Sizlere de aynını tavsiye ederim. Engelleyin gitsinler. Layık oldukları muamele bu. Bir de ne yazık ki onlar bu mesajı görecek ama ben onların cevaplarını görmeyeceğim 🙂

Kesinlikle katiliyorum. Bu forumda bazi troller var ve kendi egolarini tatmin edebilmek ve hizmet ettikleri odaklara yaranabilmek icin satasma ve kavga kulturunden besleniyorlar. Kullandiklari stratejiler bile hep ayni veya benzer seyler, kisaca 'feto' usul ve taktikleri. Once yalan, uyduruk bilgilerle saldir ve karala; sonra masum ve hakli ayagina yat 😎

• @İrem-Güzel çok güzel haber, bilgi için teşekkür ederiz

• @İrem-Güzel 28 Mayıs sadece iç hat uçuşların açılması planlanıyor, Dış hat uçuşları İse Dünyadaki gelişmelere göre değerlendireceğiz dedi cumhurbaşkan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |