Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @albayrakkosova tebrik ediyorum darısı tüm bekleyenlerin başına...

• @albayrakkosova tebrikler hayırlısı olsun

• @osmandemir 😃nisan mayıs haziran temmuz ve Ağustos var sırada. Lütfen sıraya giriniz ...

• @albayrakkosova tebrik ederim, hayırlı olsun

• @albayrakkosova yok estağfurullah, siz uygun bir boşluğa yazın bende yazacağım

• Bence bu virüsten dolayı katılım baya azalır gibi geliyor bana

• @nfs741 olma ihtimali vardir

• ABD tüm dünyaya kendini kapatıyormuş🤷♂️ABD vatandaşlarına acil ülkenize dönün , şimdi dönmeyecekseniz uzun bir süre dönemeyeceğinizi bilin demiş Başkan Trump🤷♂️ Bunun detaylarını bilen varmı ? Vize si elinde olan atlasın hemen gitsin 🤷♂

• @Semihmete, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

ABD tüm dünyaya kendini kapatıyormuş🤷♂️ABD vatandaşlarına acil ülkenize dönün , şimdi dönmeyecekseniz uzun bir süre dönemeyeceğinizi bilin demiş Başkan Trump🤷♂️ Bunun detaylarını bilen varmı ? Vize si elinde olan atlasın hemen gitsin 🤷♂

Konu dışı olacak ama siz neden bu emojileri kullanıyorsunuz, sanıyorum iki kişi kullanıyorsunuz hesabı 🙂

• @Manwe6265 seviyorum bu emolojiyi 😊🤷♂

• @Manwe6265 Ayın 13 de girişi yapmışın kardeş 👍🏾 Doğru karar

ABD tüm dünyaya kendini kapatıyormuş🤷♂️ABD vatandaşlarına acil ülkenize dönün , şimdi dönmeyecekseniz uzun bir süre dönemeyeceğinizi bilin demiş Başkan Trump🤷♂️ Bunun detaylarını bilen varmı ? Vize si elinde olan atlasın hemen gitsin 🤷♂

Evet ABD disindaki vatandaslara uyarida bulundular. Seyahat seviyesi level-4 yapiliyor, yani tum ucuslar askiya alinacak gibi. Halen mumkun olan ucuslarla bu son sansiniz, geriye donebilmek icin diye uyardilar.

@Manwe6265 Ayın 13 de girişi yapmışın kardeş 👍🏾 Doğru karar

biletimi ayın 11 i aldım 13 de abd ye geldim ani karar oldu benim de

• @Manwe6265 En iyisini yapmışın abi. 3-4 ay olmuş vizesini alıpta hala gideyimmi gitmeyimmi diye düşünen. Sen doğru karar vermişin.

• ⭐⭐⭐

@albayrakkosova tebrik ederim hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@imgey, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar konsolosluk vize işlemlerinin durdurulduğunu belirtiyor. Herhangi bir tarih araligi da verilmemiş son yapılan açıklamada. Bizler şimdi diğer arkadaşlar gibi bize mail gelmesini mi beklemeliyiz? Mesela mail gelmeden sağlık randevusunu iptal etmek mantıklı olur mu? Kafamız iyice karıştı gerçekten.

evet, mulakat tarihi belli degilse saglik raporunu su an almamak en ideali olur. Saglik randevusunu iptal edebilirsiniz. Gerekirse Nisan'in ilk haftasi gelecek bilgilere gore tekrar randevu alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana elinize saglik. Ben de SARS-CoV-2 icin hazirlayayim o halde 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@salih2825, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana Teşekkür ederim. Ben ve arkadaşlar direk bilgiyi bu adreslerden alabiliriz artık. Vize mülakatlarının geçici bir süre durması veya konsolosluğun bir süre çalışmaya ara vermesi sürecini ve bu durumda bizi nelerin beklediğini resmî bilgiler ışığında açıklayabilir misiniz ?

Maalesef bu konuda net bir aciklama yapmak mumkun degil. Tum dunyada bir belirsizlik mevcut.

Fakat virus onumuzdeki hafta veya aylarda kontrol altina alinacaktir, bu saglandiginda konsoloslugun tekrar islemlere devam etmesini bekliyoruz. Konsolosluk, islemlere devam ettiginde tum kapasitesini zorlayarak sira ile herkese vize vermeye -kaldigi yerden- devam edecektir, bu konuda supheniz olmasin. DV surecindeki tarih sinirlamasini bildiklerinden gocmen vizeler arasinda onceligi DV'lere vereceklerdir diye dusunuyorum, ama zaten henuz Eylul ayina cok yakin degiliz, o nedenle telaslanmamizi gerektirecek bir durum yok.

Su an icin konsolosluktan haber beklemek disinda yapmamiz gereken bir sey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mert-Güngör, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

1 nisanda mülakata giremeyeceğim değil mi şimdi. O maili boş yere almadım diye düşünüyorum.

Henuz belli degil diyebiliriz. Durum kontrol altina alinirsa mulakata cagrilma ihtimaliniz var, ama bence bu konuda cok umutlu olmayin. 10 gunde ben hastalik durumunun Turkiye'de cok iyilesecegini sanmiyorum, henuz kotu yonde ilerleme bitmedi/yavaslamadi...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozN, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Konsolosluğun rutin işleri durduruldu derken Green Card mülakatlarını da kapsıyordur değil mi? @crazycells Nisanın 1'nde mülakatım vardı, gözüken o ki ertelenecek bu tarih. Bir de, unganlardan aldığımız randevuyu iptal edebiliyoruz değil mi? Ertelenme durumu olduğundan sağlık raporunu alıp 6 ay hakkımı şimdiden başlatmak istemiyorum malum elimde vize olmayınca.

Evet, Green Card mulakatlari da dahil oluyor. Bence cok umutlu olmayin 1 Nisan konusunda, ben de iptal olacagini dusunuyorum. Saglik raporu icin muayeneyi mulakat tarihi netlestikten sonra alin, bence de en makulu boyle olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |