Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Konsolosluğun rutin işleri durduruldu derken Green Card mülakatlarını da kapsıyordur değil mi? @crazycells Nisanın 1'nde mülakatım vardı, gözüken o ki ertelenecek bu tarih. Bir de, unganlardan aldığımız randevuyu iptal edebiliyoruz değil mi? Ertelenme durumu olduğundan sağlık raporunu alıp 6 ay hakkımı şimdiden başlatmak istemiyorum malum elimde vize olmayınca.

• @ozN 3 Nisana kadar kapalı konsolosluk. Sen gündemi 2 gün geriden takip ediyorsun🤷♂

• Yasaklı

ben vizemi geçen hafta aldım eylül son çıkış tarihim bu tarihlerde bir erteleme olur mu virüsten dolayı?

• 3 Nisan tarihi son açıklamalarla geçerli mi hala? Bir tarih veremiyoruz demişler, acaba daha ileri tarihli randevuları da etkiliyor mu?

• Bu 3 nisan öncesi randevüsü olanlar konsolosluktan bir bilgi aldımı? Benim randevum olsa elli kere ararım hala randevüm iptal mi diye soruluyor ney bilgi almak sizlerin elinde.

• Sağlık randevusu olanlar iptal etmesinler çünkü "askıya alma" süreci ne kadar sürer belli değil.

• @Semihmete Konsolosluğun kapalı olduğunu kim söyledi? Gündemi an be an takip ediyorum bence sen 2 gün geride kalmışsın. Konsolosluk açık, sadece vereceği hizmetler sınırlı.

• @ozN sayın @crazycells ais den gelen emailleri dikkate almayın, direk iptal konusunda konsolosluk muhatabımız dedi, bir kaç arkadaş Ankara konsolosluğunun göçmen vize soru formundan iptal konusunu sordu, ona göre hareket edecekler

İsterseniz sizde sormadıysanız bu soru formundan kendi durumunuzu sorun, ondan sonra unganlar randevusu ile ilgili işlem yaparsınız

• @İrem-Güzel telefonla aramak değilde, soru formu ile iletişime geçince daha sağlıklı bilgiler ediniyoruz

• @imgey evet konsolosluğun resmi açıklamasında son tarih yok, en kısa zamanda normal düzene geçilecektir ifadesi var

• Evrak onay e-mailleri gelmeye devam ediyor (Yeni bilgiler gelince liste güncellenecek)

Rusya

32600
    30000

Azerbaycan

33000

Ukrayna

32700

Türkiye

32500
    32700
    32500 (forumdan)

Arnavutluk

24100

• @Muhtaradana onay geliyor ama konsolosluklar kapalı ve işlem yapılmıyor değil mi ?

• @serotonin rutin vize işlemleri durduruldu, en kısa sürede normal işleyişe geçeceklerinin haberini verdiler
    Nisan mülakatları için Ankara konsolosluğundan henüz iptal e-maili gelmedi, arkadaşlar durumu sormak için göçmen soru formundan durum hakkında bilgilendirme istediler
    Cevabın gelmesini bekliyoruz

• Amerika Bişkek konsolosluğu tweet atmış ( Bizim konsolosluktanda bekliyoruz)

20200319_170124.jpg

• @Muhtaradana böylelikle green card kazananlar hakkını almış olacak ve işlemler daha hızlı ilerleyecek

• @Muhtaradana vayyyyyy altın bilgi saol

• Ben onların yerinde olsam evrak eksik olanları tam olanları bakar onay mailleri gönderirdim

• 325xx onay maili alındı - 15:50 itibari ile - darısı bu güzel forumun tüm bekleyenlerine ( excel e hemen işliyorum )

• @albayrakkosova kendime cevap yazayım :))) excel de onay maili alınan tarih yoktu heyecan ve keyiften unuttum :)) özür diliyorum

• ⭐⭐

@albayrakkosova Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |