Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mexido böyle bir sıkıtnı olamaz. İtibar etmeyiniz. Hesaplara el koyulacağına dair asılsız iddiaların kaynağını resmi makamlara şikayet edebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

• @cato, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@mexido böyle bir sıkıtnı olamaz. İtibar etmeyiniz. Hesaplara el koyulacağına dair asılsız iddiaların kaynağını resmi makamlara şikayet edebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Inanmadim bende zaten haber kaynagi v.s yok ayrica. Olabilir seklinde birseye zaten itibar etmeyiz 🙂

• @mexido o zaman lütfen kaynağı belirsiz haberleri burada paylaşmayın. Bu durum hem forum kurallarına aykırı hem de "1567 sayılı Türk Parasının Kıymetini Koruma Hakkında Kanun'un 3/1. Maddesine göre" suç oluşturabilir. Hassas bir dönemden geçiyoruz. Ben bir forun üyesi olarak hatırlatmak istedim

• Merhaba ,

sıra numaram 53.000 lerde sıra gelmeyecek gibi gözükmekte 😞

• @rodin Konsolosluğun tweete var 18 mart itibariyle rutin vize işleri için kapandık diye. Yani bu durum vize sırasında olanları etkiliyor. Ancak TR henüz uçuş yasağı kapsamına dahil olmadığı için vizeleri olanlar gidebilir.

Diğer yandan Göçmen vizeleri rutin mi oluyor emin değilim. Mülakatlar iptal edilecek mi bir kaç güne göreceğiz. Ayrıca KCC'de çalışmalar devam ediyor. Bakalım mayıs ayı için randevu dağıtacaklar mı onuda göreceğiz.

• Evrak onay maili geldi azönce. Pazartesi maili yeniden atıp aramıştım. Bukadar hızlı beklemiyordum.

• @jessejames tebrikler hayırlısı olsun

• @jessejames KCC'nin çalışmaya devam ettiğini teyit etmiş olduk.

@Muhtaradana 2020 Excel dosyasında numara sırası yine değişmiş, onu düzeltebilirseniz ve 18 mart sonrası mülakatı olan varsa bilgi edinebiliriz. Eğer mülakat yoksa en azında sonrası için mülakat dağıtma telaşı olmaz konsolosluk için (sadece 1-3 nisan yeniden randevu edilir tabi Konsolosluk 6sında çalışmaya başlarsa).

• Bu aralar turistik vize işlemleri olmaz diye düşünüyorum Buda diğer vize türlerinin işlemlerini hızlandırabilir.

• An itibariyle evrak onay maili aldım 30400 küsür bekleyen arkadaşlara duyurulur.

• @Maggo tebrikler hayırlısı olsun

• 29(2) K olarak az önce bende evrak onayı aldım.

• @oez dün farklı bir durumu olan bir arkadaşımız Ankara da mülakata girdi, fakat bizim bildiğimiz 18 marttan 1 nisana kadar başka mülakatı olan yok

• @Cemil-Özkaya Tebrik ederim. Sürecinizin olumlu sonuçlanmasını temenni ederim.

• @mexido, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@volkan_ist, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar slmlar. Malum mülakatlar erteleniyor. Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Dolar yine hızlı bir şekilde artıyor ve yine dolar hesaplarına el koyma ya da düşükten bozarak TL vermeleri söylentileri dönüyor. Bir an önce mülakat olsun çekelim derken ertelemeler oluyor. Siz ne yapacaksınız bu durumda. Çeksek mülakat tarihi yakınlarında yatırsak olur mu? Ne düşünüyorsunuz?

Ihtimal vermiyorum acikcasi.

hiçbirimiz ihtimal vermek istemiyoruz ama dövize mevduat koyma yetkisi var maalesef.Bugün İzmir Urla Akbank şubesine +10k dolar için gelip alacagim yarina hazir olabilir mi dedim? Şuan dolar akışı fazla yok isterseniz Konak'a gidin dedi yarına haber bekliyeceğim geldimi gelmedimi diye..

• @Maggo tebrik ederim, hayırlı olsun

• @jessejames tebrik ederim, hayırlı olsun

• @Muhtaradana her kafadan başka bir ses çıkıyor şimdi göçmen vizeleri hala devam ediyor mu? Bugün evrak onay maili aldıysalar KCC devam ediyor. AMerikan konsolosluğu Ankara’nın sitesinde hiçbir bilgi yazmıyor sizce devam ediliyor mu? Bu arada evrak onay mailiniz hayırlı olsun.

• @Emrejoy tebrikler hayırlısı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |