Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar...Ben Bosna’dan ais kaydı oluşturmaya çalışıyorum ama olmuyor..Mail adresim için önceden alınmış ibaresini kullanıyor kabul etmiyor ayrıca biz sunulan seçeneklerde farklı sizin işarerlediğiniz 3. Şık biZde yok🙃Size gelen mülakat tarihinde saat belirtiliyor mu ?Bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim

• @Caghan korktum olumsuz sonuçlandı diyeceksin diye. Sevindim sizin adınıza. Umarım yeni yaşamınızda güzellikler sizinle olur. Tebrik ediyorum.

• Bu ileti silindi!

• @Caghan Tebrikler, yeni hayatınızda her şey gönlünüzce olsun!

• @Semihmete resmen fiyasko oluyor bu sene. Ben kendi adıma sıra gelmeyeceğine ikna oldum🤷🏻♂️ Şanssızlık artık ne yapalım.

• 14 21 bin arasında mülakatları planlanması gereken kişilerden ingilizcesi iyi olan arkadaşlardan bir kaç tanesi bence arasın KCC yi ve biraz konunun üzerinde dursun. Üstünde durmazsak gerçekten süreç ilerlemiyor. Yabancı bir platformu da takip ediyorum. İnsanlar sıklıkla mail atıyor arıyor benim numaram çok yüksek arasam verecekleri cevap ortada ama 14 21 bin arasındakiler direk nisan ayına mülakat bekliyorum deyip araması gerekiyor bence belki dosyaları bile hala tespit edemediler en azından tekrar yollarsınız

• arkadaşlar bu konuda sayın @Muhtaradana nın gönderilerini okumanızı öneririm.
    Mülakat bidlriimleri ayın son işgünleri gidiyor. O yüzden cuma gününe kadar bildirim yapıldığına dair forumda geridönüş olmaz ise kuruntulanalım.
    KCC mülakat bildirimlerini içinde bulunulan ayın son 1-2 günü gönderiyor.

• @Caghan tebrikler yeni hayatınızda başarılar

• tabi @Muhtaradana nın güncel yorumları bizim için önemli

• Mart da açıklanacak bültende herşey ortaya çıkacak 🤷♂️Ondan sonra artık Martın sonu bahar demişler ..

• ⭐⭐

Arkadaşlar strese girmeyin. Mali konuya konsantre olun. Bu yil herkesin mülakata çağrılacagini tahmin ediyorum. Gidişatı ben böyle okuyorum. Endişelenmeyin. En önemlisi sağlıktır. Sağlığınıza dikkat edin. Sağlık bozulursa Amerikaya gitmenin ne anlamı kalacak. Stres tüm sağlığınızı etkileyen büyük bir faktördür. Biraz bardağın dolu kısımlarına bakmaya çalışalım. Olumsuz düşünmek bir anlamda olumsuzluğu davet etmektir. Bir eylemin olumlu ve olumsuz sonuçlarını öngörerek planlama yapmaya çalışırken ki olumsuzlukları düşünmek ile elinizden hiç bir şey gelmeden sizin dışınızda gelisen/gelişecek bir eyleme dair olumsuz önyargılarla hareket etmek apayrı şeylerdir. Şu an yaşadığınız süreç ikincisidir ve elinizden gelen bir şey yok. Bekleyip görmekten başka.

• @crazycells 14-21k arası case numaralarında mülakat tarihi alacak kişilerin sayısı tabloda 40 civarı. Su ana kadar Nisan mülakatları için bildirimler yapılmadığı için değerli forum üyeleri endişe duymakta. Gidişat ve mülakat sırası hakkında olumsuz bir gidişat olduğuna katılıyor musunuz? Değerli düşünceleriniz bizim için çok önemli?

• @cato ay sonunu beklemekde fayda var ay sonuna kadar gelir diye dusunuyorum, rus forumlarini okuyorum ben ( Rusiya, Ukrayna ) onlarada henuz mulakat tarihi gelmemis , belarus ve moldovaya gelmis

• @ZaurO belarus ve moldovaya ya gelen evrak onay mailleri kacta acaba birsey yazıuor mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel bana bu kadar evham yapmanın ya da korkmanın mantıklı bir açıklamasını yapar mısınız.
    Nisan - Mayıs - Haziran - Temmuz _ Ağustos - Eylül mülakatların size KESİNLİKLE gelmeyecek olmasını nasıl anladın. İleriyi gören bir insan mısın. Eğer görüyorsan benim 5 mayısta sonucum ne oluyor acaba söyler misin. Bir sakin olun ya. 14k iken 21k bülten açıklayan yer neresi KCC. 100 arttıran yine KCC yani nasıl emin oluyorsun çalışma şekillerine. ARAMAYIN mail atmayın çünkü SONUÇ SIFIR hiçbir işe yaramaz. Sen bu yazıyı ağustos olupta hala gelmediyse yazsan anlarız. Daha şubat ayındayız ya insaf biraz sakin ya.

• İleti hakkında daha fazla kişi yorum yapabilsin diye öne çakiyorum

• @Muhtaradana Mart, Nisan, Mayıs bültende herşey belli olur 🤷♂️ Bekleyip görecez. Herkes için iyi olucak inşallah.

• @Muhtaradana sizce sonuç ne olacak?

• @Muhtaradana britsmion da aynı seyi yazmıs ama mail ı kkcdv ye gönderin yazmıs.

• @cato onay mailleri uzun suredir gelmiyor, en buyuk evrak onay maille 24900 kadar olmus ama o da cok az sayida 2-3 - (3 hafta once gonderilmis), mulakat tarihi 20700 kadar gelmis Moldova Belarusyada , Rusiya Ukrayna Azerbaycan henuz gelmemis

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |