Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Yeni bişey degilki örnegi cok bisürü adam 1993 te sivası yaktı gitti Almanyaya hollandaya .zamanında orda evlenenler ve henuz o ulkelerin Pass. alamayanları.. Sabahat akkiraz milletvekiliyken arastırma teklifi verdi reddettiler hatirlasanıza sonra almanya da dedi bu kişiler hakkında adli bir talep bulunulmadı diye. Ajan içinde ajan işleri. Tetikçilik yaptıkları ülkeler tarafından korumaya alındılar. Bu kadar basit yani.Necip hablemitoglunun almanyanın gizli servis gozetiminde fetullahcılara yaptirdiini dusunuyorum hatta. Keza Carina cuannaya hollandanın sahip cıkmaması vb. Olan bizim gibi alt kültüre sahip ülkelerin birazcık cevreden haberdar insanlarına oluyor. Kafesten cıkmaya calısıyoruz ömür bitmiş oluyor veya gittigimiz ülkede geldigimiz ülke ayarında muamele görüyoruz. Ölmekten baska çözümü yok gibi bazen.Yasadıgımız cevre ve hissiyat bakımından hatta o kadar nefessiz darbe yiyoruz ki nefretimizden sonucta amerikancı bile olabiliyoruz

• ⭐⭐

@MySea engellenmedi çünkü zaten olacakları bildikleri için suçlanmadan gittiler avrupa amerika da bunları geri iade etmiyor zaten ülke vermedikten sonra tr de birşey yapamıyor kısacası

• ⭐⭐⭐

günaydın forum ahalisi mutlu huzurlu güzel bir gün diliyorum herkesi Cuması mübarek olsun. umarım herkesin umut ettiği hayal ettiği güzellikler gerçekleşir. kaç gün kaldı bilmiyorum ama yavaş yavaş sona geliyoruz kolay gelsin herkese...

• @Oktay-İbiş Günaydın hayırlı cumalar 81 gün 8 saat kalmış sıkıntı yapma geçer

• ⭐⭐⭐

@murat34 bana kalsa ben bi 81 gün daha isterim üstüne 🙂

• @Oktay-İbiş Hayırdır neden

• ⭐⭐⭐

@murat34 can sıkıntısından 🙂 şaka bi tarafa sabırsızlığım yada çabuk geçsin günler gibi bir derdim yok abi olacağı varsa olur diyip normal hayatıma yaşantıma devam ediyorum olacağı varsa gelir bulur diyorum.

• ⭐⭐⭐

çok anlamlı ve manidar paylaşmak istedim.

Aile kuşatıldı;

• Babaları siyaset ve futbol
    • Anneleri magazin
    • Gençleri Instagram ve Twitter
    • Ergenleri Tiktok
    • Bebek ve çocukları YouTube kuşattı.
      Unutmayın, toplumlar değil, önce aile çöker.
      Aileler çökünce toplum zaten ayakta kalamaz
  • ⭐⭐⭐

Ben sadece eleyeceklerse sahte pasaport numarası ile yapılan başvuruları çekiliş sırasında elemelerini istiyorum. Çünkü kazananlar açıklandıktan sonra kazanamayanlar için fırsat kaçmış olacak. Yedekleme yapmayacak 😞

• @Oktay-İbiş Allah herşeyin hayırlısını güzelini nasip etsin hepimize nasipte varsa Abd ye ayak basmak kim engel olabilirki

• Devlet sonrada pasaportlarını iptal etti ve gittikleri yerden tr pasaportlarıyla hareket edemez hale geldiler tabiyki uluslararası anlaşmalara taraf olmayan devletlere giden varsa onlarda gezerler istedikleri gibi ama diğerlerinin pasaport kullanabileceğini düşünmüyorum

• ⭐⭐

Arkadaşlar bence ilk başvuru yapıldığında çekiliş yapılmadan önce pasaport numaraları sahte olanlar otomatikman eleniyorlardır. Çünkü çok matah bir program değil çok basit bir program ile Bu eleme yapılabilir. Bence Amerika'da bu programı sistemine ekleyebilecek kapasitede bir ülke

• Türkiye'de 11 milyona yakın Umuma Mahsus Pasaport sahibi olduğu İç İşleri Bakanlığınca açıklanmış. Ama korkmayın bu 11 milyonun tahminimce 4 milyonu Avrupa'da yaşayan 'Alamancı' vatandaşlarımız , 2-3 milyonu da zamanında ve günümüzde hacca gitmiş olan vatandaşlarımızın. Diğer kalan 4 -5 milyonu ise Erasmus Öğrencilerinin ve bizim gibi yeşil kart sahiplerinin DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Tabi bunların resmi rakamları var mı bilmiyorum. Varsa link atabilirsiniz. Hak edene çıksın . HAYIRLI CUMALAR 🙂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

Benim bu konudaki tahminim, kimlik no, kredi kartı no, sigorta no ve pasaport no gibi numaralar, rasgele verilmiyor. belli bir algoritma ile kontrolü mümkün. Hatta tc numaralarınınkinin kontrolünü biliyorduk. İlk 4 hanenin toplamı ikinci 4 hanenin bilmem ne kadarı diye bir formülü vardı. Dolayısıyla pasaportların da böyle universal bir kontrolü varsa ki vardır, amerika da gc başvurusu esnasında özellikle istediği bu rakamları illa kontrol edecek bir programı oluşturmuştur. Öyle olmasa, sonradan zaten senden alacağı bu bilgileri önden istemez. Vize başvurusunda bile DS160 ı vize görüşmesinden en az 3 gün önce doldurmanı istiyor. Ve orada da pasaport numarasını istiyor zaten. Atmasyoncuların peşin peşin elenmesi ihtimali bence %90 ın üzerindedir. Amerika işini şansa bırakmaz.

• Kasmayın bence arkadaşlar 🙂 50bin kişi almak için ortalama 110-120 bin kişi seçiliyor(aileler hariç sanırım) O listede gerçekten gidecek kişilerin adı olsa case number 15-20 binden yukarı çıkmaz bence. Sahtekarlar, yalan başvuru yapanlar vs zaten kazansa da giremeyeceği için 120bin e yakın çekiliş yapılıyor. Tamam seçilme şansımız azalıyor böyle durumda ama seçilip sıra gelmemesi daha yıkıcı olur psikolojik açıdan. Böylesi daha iyi gibi 🙂 Şahsi fikrim.

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim bu konudaki tahminim, kimlik no, kredi kartı no, sigorta no ve pasaport no gibi numaralar, rasgele verilmiyor. belli bir algoritma ile kontrolü mümkün. Hatta tc numaralarınınkinin kontrolünü biliyorduk. İlk 4 hanenin toplamı ikinci 4 hanenin bilmem ne kadarı diye bir formülü vardı. Dolayısıyla pasaportların da böyle universal bir kontrolü varsa ki vardır, amerika da gc başvurusu esnasında özellikle istediği bu rakamları illa kontrol edecek bir programı oluşturmuştur. Öyle olmasa, sonradan zaten senden alacağı bu bilgileri önden istemez. Vize başvurusunda bile DS160 ı vize görüşmesinden en az 3 gün önce doldurmanı istiyor. Ve orada da pasaport numarasını istiyor zaten. Atmasyoncuların peşin peşin elenmesi ihtimali bence %90 ın üzerindedir. Amerika işini şansa bırakmaz.

Mesela tc kimlik numaralarının hiçbirinin sonu tek haneli değildir gibi örnek vereyim dedim 😁

• @aayhann "hiç bir sene" derken? 😁
    Mümkünse bu son olsun, başka seneler olmasın 😉

• @aras bu masrafların 5.000 usd olduğuna emin misiniz? 🤔
    Zira ben geçen yıldan 1.200 usd civarı hatırlıyorum 🙄

• ⭐⭐⭐⭐⭐

anaaa bugün düzceye selam vermişiz yarın osmaniye hazırlan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |