Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@marvin standart olmadığı için herkese aynı değildir her mülakatın unganlarına bakın aynı fiyat yoktur herkese aynı aşı vurulacak diye kesinlik yoktur hatta sitesinebakın onlarda bile olasılık yazıyor

• Az once internette gordum, bilgilendirmek amaci ile buraya link veriyorum. Supreme court, yurutmesi durdurulan public charge uygulamasina 5'e 4 oylama ile bugun onay vermis. Yani uygulamanin onunu acmis oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizaydinli, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Geçen yıl mülakatta babamla annem için görüşmenin ortasında konsolos tercümanı çağırmış yardımını istemiş. Hatta tercüman bizimkilere yardımcı olmuş. Sözün özü konsolos isterse tercümanı çağırabiliyor.

@knnrn, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@umutcetnkaya, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells bir kaç yerde okudum kaynak hatırlamıyorum ama konsoloslukta türkçe tercumanı felan kaldırmıslar gıbısınden şeyler duydum o yuzden sormak ıstedım

Konsoloslukta Türkçe tercüman hiçbir zaman olmadı. Konsolosların kendisi zaten Türkçe biliyor.

onlar tercuman degiller, konsoloslukta calisan Turk gorevliler onlar. Eger ihtiyac olursa konsolosa yardimci oluyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana Merhaba,
    Bu bilgi için çok teşekkür ederim, bende aradım şimdi ve mülakat tarihimi öğrendim, sonra mail geleceğini söyledi bana.
    Şimdi Sağlık raporu için randevu alma konsunda bir sakınca var mıdır? Sakıncası yoksa hastanenin Randevu Linkini bilen var mıdır?

mulakat tarihinden 1 ay once alabiliyorsunuz, ayrintilar icin ilk iletiyi okuyabilirsiniz.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Geçen yıl mülakatta babamla annem için görüşmenin ortasında konsolos tercümanı çağırmış yardımını istemiş. Hatta tercüman bizimkilere yardımcı olmuş. Sözün özü konsolos isterse tercümanı çağırabiliyor.

@crazycells bir kaç yerde okudum kaynak hatırlamıyorum ama konsoloslukta türkçe tercumanı felan kaldırmıslar gıbısınden şeyler duydum o yuzden sormak ıstedım

Konsoloslukta Türkçe tercüman hiçbir zaman olmadı. Konsolosların kendisi zaten Türkçe biliyor.

onlar tercuman degiller, konsoloslukta calisan Turk gorevliler onlar. Eger ihtiyac olursa konsolosa yardimci oluyorlar.

Kadrolarını bilemiyorum ama aktardığım tecrübede tercümanlık yapıldığı için tercüman dedim yoksa evet herhangi bir pozisyonda çalışan Türk görevliler diyebiliriz.

• @crazycells Merhaba,
    Çok teşekkür ederim. Telefond 2 Mart'ta mulakat olacağını söylediler fakat mail almadığım için randevu alınamaz diye okumuştum daha önceden.
    Kolay gelsin

• @MySea Paylaştığınız link üzerinden çeviri sayesinde bilgi edinmeye çalışıyorum ama durumu tam yorumlayamadım. Lütfen yorumlar mısınız biraz ? Ya da başka arkadaşlarda yorumlarını paylaşır ise çok sevinirim. Teşekküler

• @MySea Konu ile ilgili başlığı yeni gördüm kusura bakmayın.

• @Özkan gelecek sadece biraz sabretmeniz lazım ay bitmeden durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair bir email size gelecek, eğer gelmez ise ay başı durumu sorgulamak için kcc yi arayabilirsiniz

• @MySea hiç sevmedim bu haberi

• Her geçen gün yeni bişeyler duyuyoruz hayırlısı bakalım

• biz sağlık raporunu 16 ocakta aldık
    ben ve eşim 4er aşı olduk cocuklar dan biri 2 aşı biri 3 aşı oldu toplam 990 usd verdik +235 usd düzen lab.tahliler ve röntgen için ; toplam 1225
    cocukların aşı kartı, aşıları vs tamdı ama yinede aşı olmaktan kurtulamadılar..

• Dostlar aklıma bir şey takıldı, geçmişte ameliyat geçridiniz mi gibi bir soru DS260 formunda yokmuş sanırım, ben estetik burun ameliyatı olmuştum ve sabah "aman tanrım bunu ben forma eklemedim" diye uyandım, ama şmdi formuma baktığımda bu tarz bir soru göremedim, ben mi gözden kaçırdım acaba?

• @heroinchains sağlık muayenizde bunu soracaklardır,ds 260 formunda böyle bir yok diye hatırlıyorum

• @Muhtaradana sizce bizi çok etkiler mi üstat

• @mkonca inşallah etkilemez, olası etkisini şubat ve mart mülakatlarında görebiliriz, inşallah hiç etki etmez aralık ve ocak mülakatları gibi temiz mülakatlar görürüz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Kadrolarını bilemiyorum ama aktardığım tecrübede tercümanlık yapıldığı için tercüman dedim yoksa evet herhangi bir pozisyonda çalışan Türk görevliler diyebiliriz.

O calisanlar hala orada, merak etmeyin.
    Yakin gecmiste konsoloslarin bir kismi degisti, yeni goreve baslayan konsoloslarin Turkce seviyeleri eskilere kiyasla daha kotu oldugundan boyle bir dedikoduya neden olmus olabilir.

• Herkese merhaba. Bugün biz de evrak onay maili aldık KCC'den. Süreci takip eden arkadaşlara bilgi vermek istedim.

• @imgey tebrik ederim, hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |