Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Sevgili arkadaşlar bu onay maili değil mi?Eğer öyleyse mülakat mailini mi beklemem gerekiyor?

• ⭐⭐⭐

@esbay79, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Sevgili arkadaşlar bu onay maili değil mi?Eğer öyleyse mülakat mailini mi beklemem gerekiyor?

Evet evrak onay maili almışsınız tebrik ederim.
    Bir sonraki aşama mülakat maili bekleyeceksiniz.
    Şimdiden Bol Şans 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutcetnkaya, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhabalar daha oncekı yıllarda dil ile ilgili sıkıntı olmadıgını soyluyorlardı ama şimdi dil olayınıda artık sıkıntı yaptıkları soylenıyor bununla ılgılı bılgısı olan yazabılır mı?

Henuz bunun sorun olduguna dair bir deneyim aktarilmadi sanirim. Siz ne duydunuz? Sadece ingilizce bilmedigi icin hickimsenin dosyasini reddedeceklerini sanmiyorum.

• @heroinchains bunun için ds260 formunda bir güncelleme yapmanıza gerek yok, mülakatta sorarlarsa söylersiniz

• @crazycells bir kaç yerde okudum kaynak hatırlamıyorum ama konsoloslukta türkçe tercumanı felan kaldırmıslar gıbısınden şeyler duydum o yuzden sormak ıstedım

• @esbay79 tebrik ederim, hayırlı olsun

• Şu anda rusyadan 18 binlerde, Türkiye ise iki 16 binlerde evrak onay emaili aldık

Case numarası 11 binde olan bir arkadaşımız KCC yi arayarak mülakat tarihinin 2 mart olduğunu öğrendi
    Mülakat habercisi emailler ay sonu gelecekmiş

Edit:Başka 11 binlerde olan bir arkadaşımız daha aradı, KCC den 6 martta mülakatı olduğu söylenmiş

• @Muhtaradana merhaba mülakat tarihi kesin olarak mail yoluyla gelmeyecek mi arayarak öğrenildiğini yazmışsınız biraz kafamız karıştı açıklayabilir misiniz? 😔teşekkürler

• @Muhtaradana Teşekkürler yardımlarınız çok değerli..Umarım herkes için hayırlısı olur

• ⭐⭐⭐

@esbay79 hayırlı olsun gözünüz aydın tebrik ederim

• @esbay79 merhabalar. Hayır henüz bir mail almadım. Siz sanırım onay maili almışsınız, tebrik ederim. Ben de KCC'yi arayamadim henüz. Uygun olduğumda arayıp durumumu soracağım çünkü evraklarimi 2. kez gönderdim henüz bir geri dönüş olmadı.

• Arkadaşlar mülakat masrafları ne kadar tutuyor toplam sağlık kontrolü dahil?

• ⭐⭐⭐

@marvin, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar mülakat masrafları ne kadar tutuyor toplam sağlık kontrolü dahil?

117,5 dolar düzen laboratuvarı tahlil ücreti var
    Buna ek 3 aşı+muayene =280 $
    2 aşı+muayene =250 $
    1 aşı +muayene=220 $

Sadece muayene= 200 $ civarı
    Buna ek
    1 karma aşı+muayene =280 $

Max 117,5 $+280 $ civarı gibi
    Vize için 330 $ diye biliyorum
    Ayrıca https://www.doctorun.com/tr/ucretler buradan da bakabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells bir kaç yerde okudum kaynak hatırlamıyorum ama konsoloslukta türkçe tercumanı felan kaldırmıslar gıbısınden şeyler duydum o yuzden sormak ıstedım

Konsoloslukta Türkçe tercüman hiçbir zaman olmadı. Konsolosların kendisi zaten Türkçe biliyor.

• @imgey Darısı size ve tüm bekleyenlere😊

• Geçen yıl mülakatta babamla annem için görüşmenin ortasında konsolos tercümanı çağırmış yardımını istemiş. Hatta tercüman bizimkilere yardımcı olmuş. Sözün özü konsolos isterse tercümanı çağırabiliyor.

@knnrn, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells bir kaç yerde okudum kaynak hatırlamıyorum ama konsoloslukta türkçe tercumanı felan kaldırmıslar gıbısınden şeyler duydum o yuzden sormak ıstedım

Konsoloslukta Türkçe tercüman hiçbir zaman olmadı. Konsolosların kendisi zaten Türkçe biliyor.

• @umutcetnkaya Eger dil sıkıntı olsaydi basvuru asamasinda sizden dil bildiginize dair gecerli bir belge isterlerdi

• @Muhtaradana Merhaba,
    Bu bilgi için çok teşekkür ederim, bende aradım şimdi ve mülakat tarihimi öğrendim, sonra mail geleceğini söyledi bana.
    Şimdi Sağlık raporu için randevu alma konsunda bir sakınca var mıdır? Sakıncası yoksa hastanenin Randevu Linkini bilen var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizaydinli, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Paylaşım için teşekkürler. Daha önce tercüman kullandıklarına dair bir şey okumamıştım. Her durumda, Türkçe görüşme yapmakta bir sakınca olmadığını ifade edebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy hiçbir zaman kesin bilgi değildir çünkü bazı insanlara bazı aşılar vurulmuyor yada fazladan vuruluyor hatta ungan sitesinde bile kesin fiyat yoktur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |