Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgem, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba
    Çarşamba günü Sağlık kontrolüm var. Ertesi güne kalamayacağım. Memleketime dönmek zorundayim.Mülakatim 3 Şubat Pazartesi günü saat 08:30 da. Sağlık raporun sonucunu o gün alabiliyor muyum? Bir gün öncesi Pazar güne denk geliyor. O gün vermezler. Cumartesi günü saat 1 e kadar çalışıyorlar. O gün gidip alabilir miyim?

Şuradan arayıp veya email yollayıp sorsanız bence en sağlıklı bilgiyi alırsınız: http://www.doctorun.com/en/contact-us

Sonucu şahsen sizin almanız gerekmiyor, bir arkadaşınız da alabilir.

• @knnrn Ankara'da tanıdık kimse yok 🙂Bugün mail attım. İnşallah yarin cevap yazarlar.

• Sağlık raporunun geçerli bi süresi var mı?Mülakat tarihinden ne kadar önce alınması gerekiyor

• Merhaba,

Sağlık kontrol randevumuz yaklaşmakta. Çocuklarım için sağlık ocağından aşı kartları ve sistemden tüm aşıların yapıldığına dair belge alacağım. Sağlık kontrolü randevu email'inde şöyle birşey yazıyor:

"If you have, the originals of your vaccination documents and their translations (in English)"

Belgelerin Türkçe olması yeterli değil midir?
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esbay79 sağlık raporu aldıktan itibaren 6 ay içinde giriş yapman gerekiyor

• Merhabalar. Formda verdiğim adreste oturan arkadaşın mart nisan gibi taşınma durumu varmış, adres değişikliği süreci olumsuz etkiler mi? Ve adres değişikliği için ne yapmam lazım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcivan konsoloslukta söylersin yeni adresi sen mayıs haziran gibi mülakata girersin

• @ayvalik10 konsoloslukta adresin değiştiğini söylesem 'neden formda değiştirmedin' demesinler sonra?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dursun, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells evet talihli benim

bu durumda siz mulakat gunu mulakata katilip vize almalisiniz, daha sonra da Ankara'daki konsoloslugu durumdan haberdar etmelisiniz. Eger mulakat gorusmesi sirasinda konsoloslarla konusursaniz, dosyanizi aktarma konusunda yardimci olurlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Mülakata giren arkadaşlar, sorulan soruları yazabilirler mi acaba? Teşekkürler..

Mulakat deneyimleri surada:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcivan bizim gibi olumsuz düşünmezler hatta havaalanında bile girerken de değiştirebiliyorsun

• ⭐⭐⭐

@esbay79, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sağlık raporunun geçerli bi süresi var mı?Mülakat tarihinden ne kadar önce alınması gerekiyor

Buradan takip edebilirsiniz ⬇⬇

• @ozgem doktor ile konsolosluğun arası çok yakın. Doktorun hasta temsilcileri ise bu tip sorularla o kadar karşılaşmışlardır ki, kendiniz için en uygun çözümü onlarla görüşerek bulabilirsiniz. Kolay gelsin, herşey gönlünüzce olsuun...

• @Elgitaro Bu sürecin bir parçası, forumda bu konuda pek çok paylaşım var, ama kısaca şöyle , siz temin ettiğiniz aşı belgelerini götürün, gerek yok ingilizce olmasına ( zaten metin şeklinde değil , aşıların kodları var , DTP , IPV , MMR falan gibi) , doktorda ön büroda çalışanlara teslim edin. İşlendikten sonra size teslim edilecekler. Muayene ve tahliller sonrasında konsolosluğa açmadan teslim edilmek üzere size verilecek kapalı zarfın üzerine zımbalanmış "vaccination documentation worksheet" üzerinde de bu aşıların ve muayene esnasında yapılan aşıların dökümü yapılmış oluyor. Bu kağıt sizin kopyanız, konsolosluğa vermiyorsunuz , iyi saklayın ve mutlaka çoğaltın. (bu zarfla birlikte bir de CD alacaksınız ki onu da konsolosuğa vermiyorsunuz ) Kolay gelsin.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@mcivan bizim gibi olumsuz düşünmezler hatta havaalanında bile girerken de değiştirebiliyorsun

Teşekkürler

• @mcivan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar. Formda verdiğim adreste oturan arkadaşın mart nisan gibi taşınma durumu varmış, adres değişikliği süreci olumsuz etkiler mi? Ve adres değişikliği için ne yapmam lazım?

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@mcivan konsoloslukta söylersin yeni adresi sen mayıs haziran gibi mülakata girersin

Sayın @crazycells sizin fikriniz nedir?

• @mcivan demezler demezler, bu tür değişiklikleri mülakat aşamasında yapabiliyorsunuz(kesin bilgi)

• İyi günler, geçenlerde rastgele fark ettiğim bir şey oldu. Mezun olduğum lisenin adı değişmiş. Ben DS-260 formunu doldururken okulun adının değiştiğini bilmiyordum ve mezun olduğum zamanki adını forma yazdım. Bu durum bir sorun teşkil eder mi?
    Not: Lisans mezunuyum.

• @erdayasin, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

İyi günler, geçenlerde rastgele fark ettiğim bir şey oldu. Mezun olduğum lisenin adı değişmiş. Ben DS-260 formunu doldururken okulun adının değiştiğini bilmiyordum ve mezun olduğum zamanki adını forma yazdım. Bu durum bir sorun teşkil eder mi?
    Not: Lisans mezunuyum.

Diploman esastır , resmi belge sonuçta.. vermiş olduğun beyanı ispat eder talep ederlerse eğer diye düşünüyorum ✌

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |