Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @imgey bizim de 18 binlerde ama hala onay maili gelmedi

• Bülten Eu 21000 bin açıklandı
    Screenshot_20200117-231237_Chrome.jpg

• Hala mail gelmedi bana. Ama rakamlar çok iyi

• bize de gelmedi sanırım bir ara gelir olmadı arayacağız artık 🙂

• @Muhtaradana küsuratla nisana kaldık 🙂

• Arkadaşlar 2012 senesinden beri bu bültende ilkkez 7000 sayı artıp 14.000 den 21.000 fırladı değil mi hayırlı olur inşallah süper

• @Muhtaradana Benim tahmin tuttumu yani ☺☺️ 21bin

• @Muhtaradana Hayırlı olsun inşallah 😊 Eşimin sıralaması 20.200lerde . Şubat ayı içinde mi mülakata gideriz acaba? Çok heyecanlandım ve sevindim 21.000 olmasına.Umarım hepimiz için hayırlısı olur

• @fakay umarım Mart ayında mülakat alırsınız çünkü evrak onayını hangi tarihte aldığınıza bağlı

• @Manwe6265 evrak onayını bugun aldık. Üstüne de 21.000 açıklandı. 😊

• Mükemmel bir ilerleme oldu, 19500 beklerken 21000 oldu şaka gibi, baştan beri söylediğim gibi bütün numaraların current olasılığı çok çok yüksek. Foruma gelip bundan sonra benim numaram current olurmular bitsin artık. Bize de Şubat bültenini beklemek kaldı, herkese başarılar ve bol şanslar.

• @alp35 dert ettiğin şeye bak 🙂

• Şubatta 30 bin Mart ta herkes Current inşallah 👍🏾☺

• @turcouz haklısın, bardağın dolu tarafından bakmak lazım 🙂

• @turcouz aynen ha yaşaaa

• @alp35 nasipte böyleymiş, hayırlısı olsun

• @takvimcas maşallah diyelim 😊

• @fakay @Manwe6265 dediği gibi mart ayına bir mülakat tarihi alabilirsiniz, belkide nisana bu ay sonu belli olur bu durum

• @turcouz sizede çok yaklaştı😊

• @Muhtaradana aynen öyle, biraz daha sabretmekten başka elimizden bir şey gelmez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |