Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @unborn Tebrikler 👏 son virajıda sorunsuz halledip mülakat deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz

• selam, mulakat tarihim sonunda geldi 10 Subat. Doktor Randevusunu almak istiyorum simdilik 2 sorum var
    1- Basvuru Kategorisi Diversity secmeliyim degil mi
    2- ABD de yasamayi planladiginiz adres kısmına ne cevap vermeliyim, sadece eyaleti girsem olur mu?

• @atb
    1)evet
    2)bir adres girmelisiniz, ds260 formunu doldururken kullandığınız adresi veya yaşamayı düşündüğünüz adresi verebilirsiniz

Bu arada hayırlı olsun, mülakat habercisi e-maili ne zaman almıştınız

• @Muhtaradana ilk sizin haberiniz oldu aslında 🙂 telegram grubundan soylemiştim 27 Aralıkta aldım

• @atb kusura bakmayın nickname farklı sanırım ondan hatırlamamışımdır 😊

• @Muhtaradana EU için 2009 rakamı tam olarak neyi ifade ediyor

• Merhaba, DS-260'ı gönderdiğimden bu yana KCC'den herhangi bir evrak maili almadım. (E-mail adresimden eminim, gelen kutusunu, spam kutusunu vs. kontrol ettim) Almanya'da erasmus yaptığımdan ve şubatın sonunda döneceğimden evraklarıda biraz geç göndermem iyi olur diye düşündüm. Sayın @crazycells de Ocağın başı gibi evraklarınızı yollayın bir ihtimal martta mulakat tarihi alabilirsin demişti. Şimdi kafamda ki soru şu: Ben evraklarımı sanki evrak maili gelmiş gibi diğer arkadaşlar gibi göndermeli miyim yoksa ilk önce KCC ile iletişime geçip böyle böyle bana evrak talep maili gelmedi onu yollayabilir misiniz tarzı bir şeyler mi yazmalıyım? İngilizcem gayet iyi düzeyde yani e-mail atma konusunda ya da kendimi anlatma konusunda falan sıkıntı yaşamam. Sizce ne yapmalıyım? Bir de e-mail atmak istesek şu e-mail adresinden mi ulaşıyoruz? --> [email protected]

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozN, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, DS-260'ı gönderdiğimden bu yana KCC'den herhangi bir evrak maili almadım. (E-mail adresimden eminim, gelen kutusunu, spam kutusunu vs. kontrol ettim) Almanya'da erasmus yaptığımdan ve şubatın sonunda döneceğimden evraklarıda biraz geç göndermem iyi olur diye düşündüm. Sayın @crazycells de Ocağın başı gibi evraklarınızı yollayın bir ihtimal martta mulakat tarihi alabilirsin demişti. Şimdi kafamda ki soru şu: Ben evraklarımı sanki evrak maili gelmiş gibi diğer arkadaşlar gibi göndermeli miyim yoksa ilk önce KCC ile iletişime geçip böyle böyle bana evrak talep maili gelmedi onu yollayabilir misiniz tarzı bir şeyler mi yazmalıyım? İngilizcem gayet iyi düzeyde yani e-mail atma konusunda ya da kendimi anlatma konusunda falan sıkıntı yaşamam. Sizce ne yapmalıyım? Bir de e-mail atmak istesek şu e-mail adresinden mi ulaşıyoruz? --> [email protected]

Direkt belgeleri gonderin isterseniz, birkac hafta icinde cevap gelmezse ayrica email de gonderip sorunuzu sorarsiniz.

• @cato şu ana kadar case 14 k ya kadar toplam vize alan kişi sayısından bahsediyorsunuz sanırım

• @Muhtaradana dogru

• Iyi geceler Arkadaslar
    Visa status check yaptigimda IMMIGRANT VISA APPLICATION
    At NVC yaziyor. Acaba ne anlama geliyor ?

Tesekkurler

• @hasan76, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Iyi geceler Arkadaslar
    Visa status check yaptigimda IMMIGRANT VISA APPLICATION
    At NVC yaziyor. Acaba ne anlama geliyor ?

Tesekkurler

Ben de iki seçeneği de denedim ama case number kabul etmiyor. Bir sıkıntı çıkmış olabilir mi benim adıma

• .............

• @Muhtaradana Avrupa'da 167 kişinin reddedilmesi beni korkuttu 😔

• @usanyc Merhaba, size de mutlu yıllar... Açtırabilirmisiniz, evet açtırırsınız numaranız yüksek, sorun olmaz daha zaman var. Açtırmalımısınız, bence hayır çünkü bildiğimiz kadarıyla KCC ya da konsolosluk kimseye telefonla ulaşmaya çalışmadı. Mailiniz daha önemli, ona dikkat ediniz.

• @hasan76 dosyanız henüz KCC de,siz henüz evrak onayı almadınız mı? imzanızda göremiyorum bunu

• @omertug Tessekur ederim....

• Merhaba, 2019 'da kaç tane CN vardı EU için? Bu sene ile karşılaştırmak istemiştim 🙂 Teşekkürler.

• @ByDoski 2009 da onay var, kaldı ki bizim takip ettiğimiz Ankara mülakatlarında çok fazla sorun çıkmıyor

• @ozgegrk
    Sayın @bezdarniy bu sitedeki karşılaştırmalardan bizi haberdar etti, tüm verileri inceleyebilirsiniz, güzel çalışmalar yapılmış (link) ⬇

20200103_203326.jpg

Sayın @crazycells baka baka doyamıyorum verilere çok olumlu değil mi inceleme fırsatı bulabildiniz mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |