Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nfs741 Hamama giren terler 🤷♂

• Aynen terlemekle kalsa

• Ds formunun eşimin adına doldurmuştuk fakat sonradan fark ettik ki benim adıma form açılmamış ne yapmamız gerekiyor ds formu açtırmak için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Metin-Tekeli talihli kişi kimse onun adına açılır. Sonra ilk başvuruda evli değil de bekar işaretlediyseniz açılmaz bunu kentucky mail atın evli olduğunuzu fakat açılmadığını söylersin

• @Metin-Tekeli Cenkay nicknameli kişinin 2019 yılı içinde yaşadığı sorunu anlatan "ağır dram içerir" başlıklı yazısına bakmanızı öneririm. Eğer süreciniz benzer ise sonunda çok üzülebilirsiniz.

• Yeşilkartforumun değerli kurucuları ve üyeleri hepinizin yeni yılını kutlar 2020 yılının sizlere ve ailenize sağlık huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Umarım tüm hayalleriniz gerçek olur...

• @ZoZO Yeni yıl hepimiz için umut dolu ve umutlarimizin gercekleșecegi bir yıl olsun :)🥳

• @oez yok yok benzer değil bizim her şey tamamam ds 260 da evli oldugumuz onunla beraber geliceğim felan görünüyo sadece ds formu açmamamış bana bizde bunu geç ögrendik noel tatilin bitmesini bekliyorum işlemler için

• Evrak gönderiminden sonra aradan 9 hafta geçmesine rağmen evrak onayı gelmedi. Bende durumu KCC ye bildirdim. Bana numaraya göre bakıyoruz diyor ama benim numaradan daha yüksek olanları bile evrak onayı geldi...Aşağıdaki mesaj geldi bana. Tam çeviriyi anlamadım. İzah edecek olan var mı?

Thank you for your inquiry.

After sending documents to [email protected], you will receive an automatic reply to your email. If there are no attachments, the auto reply explains there are no documents attached to the email. If there are attachments, the auto reply explains we received your email and are currently processing your documents. Please allow time for processing of your documents. Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number. Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed.

Your DS-260 has been processed. You should have received, or will soon receive, an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing. Please follow the instructions in the email. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at https://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://www.dvlottery.state.gov.
    The Visa Bulletin at https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html is updated monthly and contains the current allocation cut-off numbers as well as other important information.

Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and will conclude on September 30, 2020. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Interviews are scheduled numerically according to assigned case numbers which have completed processing. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. You may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.

For additional information, please refer to the following websites:
    .
    .
    .

• @ByDoski imzanızdaki case no 35k dogru ise, yanlış biliyorsunuz sizden daha yüksek numaralara evrak onay maili gelmedi, sabredin gelecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ByDoski ben de henuz bu kadar yuksek numaralara onay gelmedi diye biliyorum.

• @crazycells bir örnek vereyim nfs741 nick adlı kullanıcının numarası 58k dır. Başkaları da var

• @crazycells düzeltiyorum numarasi 53k olan kişiye evrak onayı bildirimi geldi

• @ByDoski dediğiniz gibi bir kaç kişi var ama bunlar istisna yoksa bültenle paralel olarak gidiyor. Hem numaranız aktif olmadan onay maili almanız bir şey ifade etmiyor, telaş etmeyin lütfen.

• @Elgitaro cocuklardan sadece muayene parasi ve 1 asi parasi aliyolar oda extra 250 dolar gibi dusunebilirsiniz.
    yetiskinler 400 dolar civari buluyor,

• Arkadaşlar hayırlı olsun, sonunda beklediğimiz haber geldi, https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
    aktifleşti, tüm veriler yüklenmiş, hadi başlayalım

Bize bu sevindirici haberi veren @air_technic beye çok teşekkür ederiz

İlgili konu başlığı ⬇⬇⬇
    Dv-2020 Ceac Data İmece Çalışması https://yesilkartforum.com/forum/post/109795

• @Muhtaradana merhaba herkesin yeni yılı kutlu olsun bu verilen linke girildiğinde bildiğimiz şeyleri söylüyor sıradaki yerimiz boşluklar gibi bir bilgi yok. Acaba biz mi yanlış yere girdik.

• @İrem-Güzel yok zaten ceac.state.gov size sadece sorgulama yaptığınız case ile ilgili bilgiler verir, dvcharts.xarthisius.xyz sitesi ise bu sorgulamaları gönüllü insanların tek tek yapıp aktarım yaptığı yerdir, ceac verileri yayınlanması sizin bizim gibi dünyadaki binlerce insanın destekleriyle oluşuyor

İlgili konu başlığı ⬇⬇⬇
    Dv-2020 Ceac Data İmece Çalışması https://yesilkartforum.com/forum/post/109795

• Arkadaşlar biz dvcharts.xarthisius.xyz eklentisi henüz aktif olmadığından telegram grubundaki arkadaşlarla case numaralarını Europe için kontrol edeceğiz, gönüllü olanlar @air_technic veya benimle iletişime geçebilir
    Gönüllü her katılımcıya 15000-15500 gibi 500 kontrol case aralığı veriyoruz
    Çıkan verileri hemen foruma aktaracağız
    Şimdiden destek veren arkadaşlara teşekkür ederiz

• Arkadaşlar katkılarınız için teşekkür ederiz, bu sene dvcharts.xarthisius.xyz tüm case leri otamatik yaramış ve sitesine eklemiş

Bu ortak çalışmaya destek veren, katkıda bulunan @huseyın-d ve Yeşilkartforumdaki ilgili arkadaşlara ve telegram grubumuzdaki 15 arkadaşımıza ayrıca teşekkür ederiz

İlgili link ⬇⬇⬇

20200102_092428.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |