Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Nothing-Man teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar biz de şimdi ocak için randevu mailimizi aldık 13 'ü olarak, gerçekten çok ama çok heyecanlıyım 🙂

• @dilara1424 Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Bana bir mail geldi. Sizinki de bunun gibi birşey miydi? Henüz girip kontrol edemedim de? ///

You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

• @ilhanucarus evet bize de bu mail geldi ordan bilgileri girince görüşme gün ve saat bilgisi çıkıyor,teşekkür ederim size de hayırlı olsun 🙂

• @selcuk8138 hadi hayırlı uğurlu olsun

• @dilara1424 hayırlı olsun

• @dilara1424 @ilhanucarus hayırlı olsun.Umarım hepimiz için olumlu bir şekilde sonuçlanır.

• @selcuk8138 tebrik ederim, hayırlı olsun

• @dilara1424 tebrik ederim, hayırlı olsun,bize bu bilgiyi paylaşarak heyecanınıza ortak ettiğiniz için teşekkür ederim, umarım tüm arkadaşlarımız bu heyecanı yaşar, mülakatınız çok kolay geçsin inşallah

• @Muhtaradana asıl şahsım adına ben teşekkür ederim.Paylaşımlarınız ve yönlendirmeleriniz için.ve tüm bu süreçte doğru bilgisini paylaşan herkese.

• @dilara1424 Teşekkürler.Benim ki de 6 Ocak. 🙂 İnşaallah alabiliriz..

• Merhaba,

Evrak onayı hangi mail adresinden geliyor?
    18 Ekim’de gönderdim hala ulaşmadı mail.

• @Muhtaradana biz teşekkür ederiz her şey için, sizin de hayırlı haberlerinizi bekliyor olacağız 🙂

• @Can-Alibali sizin numaranız için şimdi gelmez numaranız current olmasına yakın ya da olduktan sonra gelir siz bülteni takip edin

• @azize33 oh 🙂 çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar.İyi geceler herkese. Az önce bir mail de ben aldım ve mülakat tarihim 6 Ocak.
    1-Sizce kaç gün önceye sağlık muayenesi randevusu almalıyım?
    2-Ve bu randevuyu hangi tarihten sonra alabilirim?
    3-Ais kaydını hemen mi oluşturmalıyım? teşekkürler @crazycells @Muhtaradana

• @Can-Alibali 2020 Telegram grubumuza üye misiniz değilseniz orda faydalı bilgiler var

• @azize33 değilim nerden bulabilirim çok teşekkürler desteğiniz için

• @Can-Alibali telefonunuza Telegramı indirin sonra size bir link göndereceğiz ordan gruba dahil olabilirsin

Benzer Başlıklar

• 133
  • 516
  • 358
  • 4654
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |