Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Nothing-Man teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar biz de şimdi ocak için randevu mailimizi aldık 13 'ü olarak, gerçekten çok ama çok heyecanlıyım 🙂

• @dilara1424 Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Bana bir mail geldi. Sizinki de bunun gibi birşey miydi? Henüz girip kontrol edemedim de? ///

You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

• @ilhanucarus evet bize de bu mail geldi ordan bilgileri girince görüşme gün ve saat bilgisi çıkıyor,teşekkür ederim size de hayırlı olsun 🙂

• @selcuk8138 hadi hayırlı uğurlu olsun

• @dilara1424 hayırlı olsun

• @dilara1424 @ilhanucarus hayırlı olsun.Umarım hepimiz için olumlu bir şekilde sonuçlanır.

• @selcuk8138 tebrik ederim, hayırlı olsun

• @dilara1424 tebrik ederim, hayırlı olsun,bize bu bilgiyi paylaşarak heyecanınıza ortak ettiğiniz için teşekkür ederim, umarım tüm arkadaşlarımız bu heyecanı yaşar, mülakatınız çok kolay geçsin inşallah

• @Muhtaradana asıl şahsım adına ben teşekkür ederim.Paylaşımlarınız ve yönlendirmeleriniz için.ve tüm bu süreçte doğru bilgisini paylaşan herkese.

• @dilara1424 Teşekkürler.Benim ki de 6 Ocak. 🙂 İnşaallah alabiliriz..

• Merhaba,

Evrak onayı hangi mail adresinden geliyor?
    18 Ekim’de gönderdim hala ulaşmadı mail.

• @Muhtaradana biz teşekkür ederiz her şey için, sizin de hayırlı haberlerinizi bekliyor olacağız 🙂

• @Can-Alibali sizin numaranız için şimdi gelmez numaranız current olmasına yakın ya da olduktan sonra gelir siz bülteni takip edin

• @azize33 oh 🙂 çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar.İyi geceler herkese. Az önce bir mail de ben aldım ve mülakat tarihim 6 Ocak.
    1-Sizce kaç gün önceye sağlık muayenesi randevusu almalıyım?
    2-Ve bu randevuyu hangi tarihten sonra alabilirim?
    3-Ais kaydını hemen mi oluşturmalıyım? teşekkürler @crazycells @Muhtaradana

• @Can-Alibali 2020 Telegram grubumuza üye misiniz değilseniz orda faydalı bilgiler var

• @azize33 değilim nerden bulabilirim çok teşekkürler desteğiniz için

• @Can-Alibali telefonunuza Telegramı indirin sonra size bir link göndereceğiz ordan gruba dahil olabilirsin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |