DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar herkese,

Yakin bir sure icerisinde arabami ship ettirmek istiyorum, fakat dogru duzgun bir sonuc cikartamadim arastirmalarimdan. Bu konularda tecrubesi olmus veya bu firmalarda calisan arkadaslarimiz varsa bilgilerini tecrubelerini yazabilirlerse cok sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@Umut-Şele, içinde söyledi: Amerika'da Car Shipping

Merhabalar herkese,

Yakin bir sure icerisinde arabami ship ettirmek istiyorum, fakat dogru duzgun bir sonuc cikartamadim arastirmalarimdan. Bu konularda tecrubesi olmus veya bu firmalarda calisan arkadaslarimiz varsa bilgilerini tecrubelerini yazabilirlerse cok sevinirim.

Nereden nereye göndermek istiyorsunuz? Yurt dışından Amerika’ya? Amerika’dan yurt dışına? Amerika içerisinde eyaletler arası?

Yurt dışından Amerika’ya nasıl getiriliyor bilmiyorum. Ama Volvo ve birkaç Avrupa markası aracı oradan aldığınızda bu işlemleri kendileri hallediyorlar.

Amerika’dan yurt dışına gemi ile gönderiliyor, bu işi yapan firmalar var. Hatta Türk firmalar da varmış. Verdikleri hizmetlerde nasıl değişiklikler var bilmiyorum ama fiyatları $2000-10.000 arası değişiyor. Onlarla konuşup anlaşmanız lazım.

Amerika içerisinde tır veya trenle gönderebilirsiniz. Tır için fiyatlar $995’ten başlıyor. Trenle nasıl gönderildiğini ve fiyatlarını bilmiyorum ama tren konteynerlarının içinde taşınan arabalar gördüm.

• @EzgiLera PA -> IA icin bakiyorum. Bir kac firma ile gorustum fakat yorumlarina baktiktan sonra acikcasi supheye dustum. Isim dolayisiyla kendim surmeye vakit bulamayacagim icin de ellerine dustum gibi bir durum oldu aslinda.

• ⭐⭐⭐

@Umut-Şele, içinde söyledi: Amerika'da Car Shipping

@EzgiLera PA -> IA icin bakiyorum. Bir kac firma ile gorustum fakat yorumlarina baktiktan sonra acikcasi supheye dustum. Isim dolayisiyla kendim surmeye vakit bulamayacagim icin de ellerine dustum gibi bir durum oldu aslinda.

Forumda tırcı arkadaşlar vardı. Belki onlar yardım ederler firma seçmenize.

İşiniz ne bilmiyorum ama 1 gece otelde konaklayarak 1 hafta sonunda alınacak bir mesafe gibi duruyor. Şahsen ben uzun yolda araba kullanmayı seviyorum ve arabanız da donanımlıysa biraz -adaptive cruise control gibi- çok yorucu olmaz muhtemelen.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 319
  • 11
  • 71
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |