Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onur1601 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese selamlar,
    Temmuz ayı sayısı yaklaşık 9 gün sonra açıklanır diye düşünüyorum nefeslerimizi tuttuk bekliyoruz 🙂 Temennimiz elbette aşağıdaki örneklerden de fazla açıklanması ancak ortada gerçekler ve geçmiş örnekler var 😞 Sizlerin tahminlerinizi de almak istedim. Sizce aşağıdaki rakamların hangisine yakın bir sayı açıklanır?

1079 gerçek id --> 22800
    1204 gerçek id --> 23100
    1516 gerçek id --> 23800
    1727 gerçek id --> 24300
    1930 gerçek id --> 24800
    2005 gerçek id --> 25000

@arnblt dediğiniz gibi kota konusu çok ödemli. Bu kotanın yanı sıra AS ve AF bölgelerindeki vize sayıları çok ağır ilerliyor bu konu onları bir karar almaya iterse işler EU için olumlu yönde değişebilir. Bu ay açıklanacak rakam o durumu belli edecek. 1000 sayısının altında açıklanacak bir rakam 18300 kotasının kesin uygulanacağı anlamına gelir.

Ocak, Şubat ve Mart aylarında yüksek id çağırılmış sonrasında ki Nisan, Mayıs ve Haziran ayında ise düşük sayı çağrılmıştı. Normal şartlarda mantıken bir kota uygulanacaksa bile son aya yığılma olmaması için bu ay yada sonraki ay bir 1500 üstü açıklanması doğru olacaktır diye düşünüyorum. Bakalım onlar ne düşünüyor göreceğiz 🙂

• Tahminim 20 500 ))

• ⭐⭐

@azeusa 25000 demek istediniz umarım

• @azeusa DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Tahminim 20 500 ))

kalpten mi öldürcen bizi 🙂 25 bin çok iyi olur :))

• @osmanqdenizli 7:30 daki randevu için kaçta ordaydınız ve sizi kaçta içeri aldılar acaba? Benimde yarın 7:30 görüşmem var kaçta orda olmam daha doğru olur sizce?

• benim gönlümden 25bin geçiyor. artık o büyük sıçramaları göreceğiz umarım 🙂

• @rabiadzgn ben 7.10 da oradaydim. 7 20 de sirayla randevu saatine gore giris onune siraya gecirdiler. Ben 2. Siradaydim

• @onur1601 benim gönlümden, artık hiç umudum kalmadı geçiyor 😞

• @asilcenk Umut belki de gelecek sayfadadır.Kapatma kitabı.

• @ikizbabasi ne bileyim, gerçekten uzaklaşıp fazla umutlanmak mutsuzluk getirir. Ben kendime olmayacağını kabullendireyim de, olursa sevineyim.

Bence olmayacağı aslında daha Mayıs ayında sinyal veriyordu. Yanılmak istiyorum ama...

• @osmanqdenizli çok teşekkür ederim🙏

• @osmanQdenizli hayırlı olsun

• benim mülakat tarihi 11 Haziran Pazartesi,8 Haziran Cuma unganlardan randevu alsam,cumartesiye sonuçları alabilir miyim acaba ?

• Sıkıştırma derim.Perşembe den gidip Cuma 12den sonra teslim almak daha garanti.

• @eagle ya o zaman hem muayene hem görüşme için 2 kere git gel yapıcam Ankara'ya ya da çarşambadan pazatesiye kadar orada kalıcam. Hepsi masraf 🙂

• Kazanan arkadaşlar hepinizi öncelikle tebrik ederim, umarım Amerika'da yeni yaşantınızda çok mutlu bir hayatınız olur .. Çok kısa vaktinizi ayırıp ankete katılırsanız sevirim 🙂 https://yesilkartforum.com/forum/topic/490/green-card-kazanan-arkadaşlar-kaçıncı-başvurunuz-da-kazandınız

• Greencard yollanacak adresi değişitrimem gerekti, biraz tezcanlı olduğumdan hemen değiştirmek istedim https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do adresinden değiştirdim ama işlemin sonunda bana ar-11 formu gibi print çıktı. Bunu homeland yollamam gerektiğiyle ilgili bir yönlendirme aldım. Burdan değiştirdiğimde Greencard ve ssn imin gittiği adres değişmiş oldumu ? Teşekkürler herkese

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevermore Maalesef hayır. 2016'da ilk girişi yapmadan önce biz de değiştirdik, AR-11 formunun çıktılarını da giriş yaparken memura teslim ettik. Ancak kartlar önceki adrese gitti.

ABD'ye giriş yapmadan göçmen statüsü kazanmış olmadığınız için online formu dikkate almıyorlar.

Formu doldurup değişiklik yapmakta bir zarar yok, ancak imkan varsa ilk adresi de kontrol etmeye çalışın. Gerekirse girişten sonra USCIS'i arayıp adresi teyid etmeyi deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crywolf34 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

benim mülakat tarihi 11 Haziran Pazartesi,8 Haziran Cuma unganlardan randevu alsam,cumartesiye sonuçları alabilir miyim acaba ?

cumartesi de calisiyorlar ama tam gun olmayabilir, o nedenle arayip bir emin olun isterseniz. Eger Ankara'ya iki kere gitmek istemiyorsaniz konsolosluktaki mulakata saglik raporsuz gidip, mulakat sonrasi Ungan'lardan raporunuzu alip konsolosluga postalayabilirsiniz.

• @onur1601 açıkcası 24500 gibi bir rakam bekliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |