DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba yurtdışında master öğrencisiyim, oturma iznim var ancak ikametgah yok (ama gerekirse gösterilecek adresler var arkadaşlarımın). DS-260'ı doldurdum. Completed gözüküyoruz ailecek. KCC'nin postumu değiştirmesi için eylül ekim gibi öğrenci belgemi ve oturma iznimi gösteren bir mail ile postumu değiştirirler mi acaba?

• Merhabalar bir sorum olacak. 23 yaşında ünv okuyan oğlum için nasıl bir yol izleyebilirim. Mülakata götürmem gerekiyor mu veya onu nasıl ve ne zaman yanıma (Amerika'ya)alabilirim

• @mr-engineer-0 merhaba, siz talepte bulunun, hatta yogunlasmadan, mulakatlar baslamadan yani simdiden talep edin. KCC’nin sagi solu belli olmaz kabul ederse sahane olur, ki oturumunuz varsa kabul edeceklerdir, kabul etmezlerse de birkac kez daha sansinizi deneyin. Her maili cevaplayanin farkli bir uslubu olabiliyor.

• @siraç merhaba, 21 yas ustu oldugu icin form doldurmayacak ve mulakata goturmeyeceksiniz. Daha sonra aile birlesiminden yararlanabilirsiniz. Ilgili basligi ilistiriyorum;
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogan28 tek bildiğim sürecinizi imzanıza taşımadan sorularınıza cevap alamayacağınız.

• Merhabalar, öncelikle kıymetli bilgileriniz için çok teşekkür ederim şimdiden. Ben DV 2025 talihlisiyim. Case numberım 11binlerde. Sizce dosya taşımayı düşünmeli miyim? Teşekkürler.

• herkese iyi geceler ben yine bir soruyla geldim 🙂 asıl talihli benim eşimin ds260 formunu doldururken şöyle bir soru vardı (Do you have any specialized skills or training, including firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience?) bu soru hepsi no olması gereken garip soruların başlarındaydı ben kendimce türkçeye çevirio başka dil biliyor musunuz olarak çevirip yes demiştim ama o no olması gereken sorular arasında olduğu için aklıma takıldı gece gece. yes işaretleyince açıklama kısmı açılmıştı english yazmıştım ama doğru mu anlamışım lütfen yardım yine

• Bu ileti silindi!

• @Gizem-Arslan hocam merhaba, ateşli silayh yada patlayıcılarla alakalı deneyiminiz var mı? şeklinde bir soru buna evet demeniz sıkıntılı olabilir bilemedim ama başka arkadaşlarda yorumlasınlar

• @mr-engineer-0 ay yanlış soruyu copy paste yapmışım :))))) Can you speak and/or read languages other than your native language? Kadınlar çok telaşlı canlılarız :))

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Mesut Hakyemez Mesut Hakyemez 

• @Gizem-Arslan merhaba, eger patlayici, kimyasal, biyolojik silahlarla ilginiz yoksa bu soruya hayir demeliydiniz. Mulakat aldiktan sonra ilgili alani formunuzu actirip guncelleyebilirsiniz. Telaslanacak bir hata degil, aciklanabilir merak etmeyin.

• @Kenshin-himura lutfen bu basligin ilk iletisini dikkatle inceleyin ve sizden beklendigi sekilde excele bilgilerinizi girip, imzanizi guncelleyin. Boylelikle sorulariniza yanit alabilirsiniz.

• @deebee yok soruyu yanlış kopyalamışım o soru no. Can you speak and/or read languages other than your native language? bu soru yes bunu sormak istemiştim ama karıştırdım ortalığı yanlışlıkla kusuruma bakmayın

• @Gizem-Arslan ingilizce konusabiliyorsaniz dogru cevaplamissiniz.

• @Gizem-Arslan Merhabalar, o soruya evet yada hayır demeniz sıkıntı oluşturacak mahiyette değil. Gönlünüz rahat olsun. Ayrıca yanlışlıkla kopyaladığınız soruda da eşiniz askerlik yaptıysa,profesyonel askerse,polis ise,silahlı güvenlik görevlisiyse veya başka legal bir meslek kapsamında veya resmi görev kapsamında silah kullanma eğitimi aldıysa evet dedikten sonra açıklamasını yapsaydı da sorun olmazdı.

• @Gizem-Arslan hocam buna ben de evet dedim. sorun da olmaz sanırım:D diğer soru olmamasına sevindim adınıza 😃 😃

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@fsdfsfd ilk başvuruda yalan / yanlış beyan vermek, konsolosluk binasına çıplak girmeyi denemek, alnınıza putin dövmesi yaptırmak ve DS260 formunun son sayfasındaki "terörist eylem planlıyor musuz?" sorusuna YES demek dışında red yiyebileceğiniz konu yok.

bol şans.

gece gece çok güldük allah da sizi güldürsün :)))) resmen aydınlanma yaşadık içimizi kemiren şeylere karşı

• @mr-engineer-0 ben de sevindim gerçekten çünkü o no olması gerekenleri tekrar tekrar kontrol ediyorum no dimi ya diye :))) açıklanan gece eşim beynimi yedi çok hızlı doldurmamız lzm diye bu forumu daha bulamamıştım hiçbir şeyden habersiz kendi kendime doldurdum gönderdim telaşla şükür çok saçmalamamışım :)))

• @sedaa
    Selamlar tebrikler, şu an ki güncel DV24 sürecine göre evet kesinlikle düşünmelisin. Ancak mali yılınız 2024 Ekim ayı itibari ile başlayacak, sürecinizi yakından takip ederek gidişata göre gerekirse aksiyon alabilirsiniz.
    Bu başlığın ilk 3 iletisini dikkatlice okuyup sürecinize hakim olmalısınız.
    Lütfen forumdaki herkes gibi sürecinizi imzanıza taşımayı unutmayınız, nasıl yapıldığını okuyacağınız ilk ileti de bulacaksınız, bol şanslar.

• ⭐⭐

@gucarslan Sanırım bahsettiğiniz kişiyi buldum , çıplak ve putin dövmeli 😃 😃 ANKARA kendine dikkat etsin 😃

Ekran görüntüsü 2024-05-10 000049.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |