Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@semavi hayırlı olsun. Bol kazançlar.

• ⭐⭐⭐

Tebrik ederim, hayırlı, huzurlu kazançlar 😊

• @semavi ,Kadir bey yeni yeriniz size uğurlu gelmesini ve bol kazançlar getirmesini dilerim.
    Bir gün bizimde yolumuz oraya düşürse , hayatımdaki en pahalı çayı sizden almak ve içmek nasip olur. 🙂

• Hayirli olsun.

• Kadir Hocam,

Hayırlı uğurlu, bol kazançlı olsun inşallah.

Taşınma sürecinde yanında olmak, yardım etmek isterdi gönül. Herşeyin hayırlısı.

• Kadir bey hayırlı olsun inşallah vizemizi alıp gelebilirsek tanışmayı çok isterim.

• Herkese cok tesekkurler guzel dusunceleri icin...

Biz burada hayati yasamaya calisiyoruz sadece.

8 yil once kafamdaki bir cok sey aslinda hayata gecmis durumda. Ben burayi hic bir zaman basarmak yada basaramamak penceresinden gormedim. Burada yasamaya karar verdim sadece. Tabi ki sozde degil, icsellestirerek...

Ben burada yasamak istiyorum dusuncesini merkeze koyan hic kimse mutsuz degil...

aaa firsat varmis, hemen zengin olunuyormus, burada kizlar teklif ediyormus , az calisip cok kazaniliyormus diye dusunenler sorun yasiyor 🙂

• Çok şık bir mekan olmuş , Hayırlı olsun

• @semavi abi hayırlı olsun. Bol kazançlar

• kadir bey hayırlı olsun 2025 de geleceğimiz dükkan bu demek 🙂

• Tebrikler. Hayırlı olsun. Bol hayırlı kazançlar inşallah

• ......ticaret yapmak kolay bir is degildir, once insanda ticaret kafasi olmasi lazim.ticaret beyni en cok chinliler ve yahudilerde vardir,yapacaklari isi cok iyi bilirler.yeni araba satmak kolaydir, ama ikinci el araba satmak daha zordur.....kendim bir yil kadar iki tane kamyon galerisinin temizligini yapmistim,biri iflas etti, digerinden kovuldum..yine buyuk bir toyota galerisinin temizligini 10 yil kadar yaptim, yeni ,eski ve ticari vasitalar satiyorlardi, ofisde iki memur sadece faiz islerine bakiyorlardi yani faiz kredi veren sirkete calisiyorlar ve komisyonlarini aliyorlardi.....satis menagerlerinden biriyle adeta arkadas gibi olmustuk sonra adam general menager oldu.

....ikinci el oto kismi ayri kisimdaydi, elemanlariyla zaman zaman bira icerdik, her bir kac ayda bir yeni ikinci el oto satis elemani gelirdi,araba satan elemanada az bir bonus verirlerdi..bir iki ayda bir araba satisi uzerine cok tecrubeli bir sahis gelir,butun satis elemanlari bir araya gelir adam onlara musteriyi nasil tavliyacaklarini nasil ikna edecekleri hakkinda konferans verirdi.....arabalar arasinda musteri dolasmaya baslayinca butun gozler sahis uzerinde olur,adam bir arabayi beyenmediyse hemen adamin ilgisini baska bir araba uzerine cekmek olurdu....ikinci el araba satan elemanlarin meshur sozu.... aaa bu minik araba cok guzeldir ve guvenlidir, baldizim veya bacanagim bu arabadan kullaniyor cokda memnunlar......

• @semavi tebrikler bol kazançlar

• @semavi

Hayirli olsun!

• Tesekkurler Arkadaslar guzel dilekleriniz icin.

Her ticaretin zorluklari var. Genel olarak suan itibariyle Amerika'da hemen hemen tum ticaret kollari istenilen seviyede degil. Bu sadece ticaret yapanlarla ilgili de degil, maasli calisan arkadaslardan da is kaybi yasayanlar yada istedigi fiyatlara is bulamayanlar oluyor. Maalesef pandemide yedigimiz hurmalar simdi bir sikinti yaratiyor tum Amerika'da.

Bakalim secim sureci ve sonrasi nasil bir Amerika olacak. Yeni gelecek arkadaslara dikkatli olmalarini oneririm. Oyle gaza gelip takistle araba islerine falan girerken iki kere dusunsunler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |