Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Naples, Florida’da H2b vizesi ile bulunuyorum. Geçen sene Türkiye’de kanser tedavisi gördüm. 3 ayda bir kontrole gitmem gerek ama gittiğim her doktor farklı bir şey söyleyip tekrar tekrar testler yapıyorlar. Faturalar giderek kabarıyor. Bildiğiniz güvenilir ve iyi bir jinekolog ya da onkoloji doktoru var mı? Hatta Türk bir doktor varsa (Naples/Miami) paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkür ederim..

• @snmsnm merhabalar öncelikle geçmiş olsun dileklerimi işetmek istiyorum. https://turkofamerica.com/listing-directory-menu/turkish-american-doctors Bu sitede türk doktorlar başta olmak üzere pek çok türke emlakçı vs ulaşabilirsiniz. Benim bildiğim sadece burası var. Umarım tez vakitte iyi bir doktordan hayırlı haberler alırsınız.

• @snmsnm Gecmis olsun! Sizin hem oncology hemde gynecology alaninda uzman bir doktor/clinic bulmaniz lazim. Bu tur uzmanlari genellikle kanser merkezlerinde bulabilirsiniz. Digerleri bu alanda cok uzmanlasmis olmuyorlar. Eger primary doktorunuz veya family doktorunuz varsa, kendisinden sizi bu alanda uzman bir doktora refer yapmasini isteyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |