Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar 9-11 Eylül arası New York'u ziyaret edeceğiz 3 kişi olarak, ama biraz eli yüzü düzgün otellerin fiyatları çok yüksek Booking ve Hotels sitelerinden baktığımda. Aslında airbnb'de olabilir ama daha önce kullanmadım bir tecrübem yok. Uygun fiyatlı otel veya airbnb önerisi olan varsa gerçekten çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler.

• New Jersey'de kalıp git gel yaparım derseniz Edgewater'da Homewood Suites by Hilton'u öneririm.
    Fiyatı birçok otele göre makul. Odalarda mutfak mevcut ev konforunda.
    Otelin önünden otobüs geçiyor ve manhattan a ulaşım çok kolay.
    Ayrıca diğer 2 avantajı araç kiralayacaksanız otoparkı ücretsiz ve kahvaltı mevcut.

• @serdareskici, içinde söyledi: 9-11 Eylül arası New York Uygun Fiyatlı Otel/Airbnb Önerisi

New Jersey'de kalıp git gel yaparım derseniz Edgewater'da Homewood Suites by Hilton'u öneririm.
    Fiyatı birçok otele göre makul. Odalarda mutfak mevcut ev konforunda.
    Otelin önünden otobüs geçiyor ve manhattan a ulaşım çok kolay.
    Ayrıca diğer 2 avantajı araç kiralayacaksanız otoparkı ücretsiz ve kahvaltı mevcut.

Teşekkür ederim cevabınız için. Otelden NY merkez 30 km gözüküyor. Siz bu otelde konakladınız mı ? Otobüsün ücreti ne kadar ? Şehir değiştirdiğimiz için ücret ona göre yüksek olabilir diye düşündüm ondan soruyorum. Bir de akşam otele dönüşte her saatte oluyor mu sık aralıklarla ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |