DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan merhaba, dosya numaramiz 2024eu22xxx lerde . Visa buletinde temmuz ayi icin 27500 aciklandi ancak bize mulakat tarihi verilmesi cok zor gorunuyor. Dosya tasima icin diger ulke konsoloskuklarina basvuruda bulunmak istiyorum. Gonderecek oldugum mail icerigi nasil olmali? Bana bir ornek gonderebilirmisiniz?

• @ALDOZ Hocam greencard'ı kazanmışsınız. Büyük bir şans. Lütfen kendi hakkınızı, fırsatınızı elinizin tersiyle itmeyin. Ayrıca @gucarslan beyi de çileden çıkarmayın. Sadece bu yorum yazdığınız DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamalarını bir okursanız bir ton bilgiye sahip olursunuz. Hala zaman varken kendinize kötülük etmeyin. Sağlıcakla kalın.

• selamlar.
    annem greencard çekilişini kazandı. 2024 talihlisiyiz , ben de en büyük oğluyum.
    başvuruyu da ben yaptım , dosyayı da ben taşıdım. lakin annemin bir "arkadaşı", anneme demiş ki:
    18 yaşının üstündeyse gidemez.

ben bu yaşın 21 olduğunu biliyorum.
    lakin 2024-2003 yapınca , 21 oluyor.
    ama ben kasımlıyım , müakat temmuzda.

yani 21 sene tam dolmamış aslında , bi problem olur mu ?

• ⭐⭐⭐

@emirhankarakoc Bekarsaniz, 21 yaş kuralını sağılıyorsunuz, nitekim 21 Yasiniz Kasım 2024 tarihinde biteceği için (hatta 21 den sonra bir kaç ay daha kurtarır) sizin için sorun yok. "Arkadaş" yanilmaktadir. İçinizi ferah tutun.

• herkese merhaba sıram 27 binlerde ve şuan da amerikadayım 2 yıl yasağım var ve vizemin bitmesine az kaldı bu yüzden şansımı türkiyede deneyeceğim current olma olasılığım düşük mü eğer olursan başka ülkeden deneme ihtimalim var mı şimdiden herkese bol şans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ALDOZ sanırım bu durumdayız..
    (ben mavi yelekli)

sample

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erdem-Yıldız hangi yılın talihlisisiniz?
    öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

değerli DV2024 talihlisi arkadaşlar..

yayınlanan son bültenle birlikte EU bölgesi 27.500 olarak belirlendi malumunuz..
    bülten beklendiği gibi ilerlerken, ankara yine görmedim, duymadım, bilmiyorum şeklinde devam ediyor hayatına.
    şaşırmadık, her zaman ki halleri. kalan zamanda elbette mülakat verirler ancak; önümüzdeki aylarda uzun bayramlar / tatiller var ve bu da elbette çalışılacak iş gününü kısıtlıyor.

son düzlükteyiz!

mülakat almamış, alamamış herkes için bu yazacaklarım;
    halen ankara için ümitlenip beklemeyin, bekleyip zaman kaybetmenin, "bana mülakat gelir yae.." hayaliyle hülyalara dalmanız zamanı değil!
    tavsiyem 8K üzeri herkesin bütün imkanların seferber etmesi yönünde..

bu adamların dv için türk talihlilere vereceği tek şey hüzün oldu son 5 yıldır.
    onlar için dv; boş, gereksi bir vize türü, bunu ne yazık ki yaşayarak görüyoruz.
    düzelmesi için de hiçbir şey yapmıyorlar..

iş bu ahvalden mütevellit;
    bütün imkanlarınızı seferber edip ya aos ya da dosya taşıma yaparak mülakat almaya çabalamanız.
    aos için geç değil, ilk uçakla hayalinize kavuşabilirsiniz.

AP süreci devam eden arkadaşlarımız varsa lütfen bana özelden ulaşsın.
    onlarla kalan sürede özel olarak ilgileneceğim. amacımız, AP'deki herkesi vizesine kavuşturmak olacak.

yol sizin, revan olun..

ışık sizinle olsun
    namaste!

• @gucarslan gösterdiğiniz duyarlılık, mücadele, emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Söylenecek çok şey var ama kısaca Allah sizden razı olsun! Çok çok teşekkür ederim

• @gucarslan hic bir karşılık beklemeden yardımlarınız için her şey için teşekkürler iyiki varsınız

• @lumos Benim de oğlum 1 ekimde 21 yasina girecek Amerikandan Avukat forumlarindan okudum 21 yaşina girse bile 210 gün üstüne ekleme yapıliyor rahat olun yani 20 yaşındaymış gibi islem görecek.

• @Ercan-Şen @emirhankarakoc forumda bu konu ile ilgili çok net bilgi veren bir başlık var. eğitim durumu, sağlık kontrolü, yaş, adli sicil şartlarını karşılıyorsanız endişe etmenize gerek yok. Bol şans

https://yesilkartforum.com/forum/topic/666/gocmen-vize-ve-21-yas-siniri-problemi

• arkadaşlar benin diye bir ulekeye başvuraniniz oldumu mail olaraka eğer olmussa sartları nelerdir adamların.

• sitede epey aradım da soruldu ise daha önce özür dilerim denk gelmedim yada bulamadım,daha önceden 1 kere evlilik yapıp boşandım.Acaba bu evrak hazırlama sürecinde bununla ilgili gerekçeli boşanma evrağını alıp, apostil vs yaptıracak mıyım? ve ingilizceye çevirmem lazım galiba yurtdışında girecek olursam

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozkan-akbulut ilgili mahkeme (boşanma dahil) kayıtlarını yeminli tercüme yaptırmalısınız.
    apostile gerek yok.

• @gucarslan basit mahkeme kayıtları var,aracıma çarpmışlardı onunla ilgili mahkeme kayıtları vs de var,onlarıda aynen çevirtmem gerekli sanırım abi?

• Sayın @gucarslan ve diğer yönetici arkadaşlara sonsuz teşekkurler. Herkese vaktini ayırarak burayı emekle inşa etmişler ve hizmete sunmuşlar. Kendilerine ve tüm yonetici arkadaşlara teşekkürü bir borç bilmek lazım. 👏👏🤲🤲

• @lumos teşekkür ederim

• @gucarslan Allah razı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |