DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak böyle bir durum sinovac için yok diye biliyorum ben Ankara şehir hastanesine gidip beş dakika içinde olmuştum aşıyı üstelik randevu almanıza da gerek yok diye biliyorum

• @Emre-Kurtulmuş tamam çok teşekkür ederim, bir örnek görmemiştim.. endişe ettim bir an 🙂

• @yusufalak evet bildiğim kadarı ile cünkü aşilari alıp 6 saat içinde uygulama yapılmaz ise çöpe atıyorlar sanirim

• @erczmm Bende toplamda 136 ülkeye mail attım, ya otomatik mesajlar gönderiyorlar , ya oturum ya da vatandaşlık istiyorlar. Hepsi olumsuz. Süreç daha çok uzun. Yılmadan tekrar tekrar mail atmaya devam edeceğim.

• Bu ileti silindi!

• Yine bu ay mail atmadılar bu sıra numarasıyla ben de artık umudumu kesiyorum.

• @Meho35

Sizin durum çok ilginç gerçekten. Umarım çözülür.

• Merhaba arkadaşlar, mail gelen arkadaşları tebrik ederim. Umarım her şey gönlünüzce olur. Mail bana da dün gece itibariyle gelmiş. Evlilik kısmını düzenlemek için ds-260 formumu açtırmam gerekiyor. Aynı zamanda eşimle ortak ikametgaha geçtiğimizden dolayı adres kısmını da düzenlemem gerekiyor. Nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

• 14 Şubat'ı niye boş geçtiler acaba? 🙂

• @yusufalak her yere mail attım her yeri aradım sonuç sıfır kimse bilgi vermiyor maillere gelen cevaplar kopyala yapıştır resmen. Bilmiyorum işin içinden çıkamadım.

• Sayın @gucarslan , Mali yıla ait excelde sanırım bir karışıklık var. Bazı kişilerin ds-260 formunu doldurma tarihleri mülakat tarihi, mülakata gireceği yer, gibi alanlara da yansımış.

• @Meho35 Ds 260 formunu detaylı bir şekilde kontrol et bence bir yerde eksik yada hatalı bir şey olmalı

• @tgctgctgc neredeyse tüm ülkelere atmışsınız,güvenlik problemi olan yerleri nasıl elediniz ya da elediniz mi?

• Merhaba öncelikle yeşil karta verdiğiniz ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz,bizim numaramız 22xxx.Bizim yeşil pasaporttumuz var yani Avrupa ülkelerinde 6 ay kalma imkanımız olduğu için numaramız aktif olmadan KCC ye dosya taşımak için mail atsak olumlu yanıt alabilir miyiz?

• Yasaklı

Şubat ayına mulakat tarihi verildi fakat belgeye yazamadım. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor arkadaşlar

• @Fatma-Yılmazoğlu cn 3100den küçük müydü?

• Merhaba arkadaşlar, evlilik ve yerleşim yeri bilgisi güncellemek için ne yapmam gerekiyor? Ayrıntılı yardımcı olabilir misiniz?

• Yasaklı

@ahuramazda küçüktü evet

• Yasaklı

@keyifteyiz sağlık muayenesi tarihini biz mi alıyoruz. Vize mülakatindan kaç gün önce almamız gerekir

• @Meho35 formunuzu gonderdıgınıze emınmısınız? Kccye mail attınız mı? Nasıl bır sanssızlık bu boyle? Gercekten bir sorun arastırın bence 😞

Benzer Başlıklar

• 5
  • 3350
  • 152
  • 403
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.4k

| | | |