Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @erene Umarim gunu gunune sorunsuzca biter ve vizenizi alirsiniz. Bol sanslar.

• @eren34 hangi aya kadar geçerli vizesi olduğunu yazmadığı için anlamadınız, cümleyi nerden tutsan elinde kalıyor zaten

• evet en hızlı red veren yunanistan bence de deneyin 1 haftada belli oluyor

• @paslanmazmühendis nisan ayı için bir bilgi var mı ? Yoksa hala mail atılmadığı için mi boş geçti yazdınız? Teşekkürler

• @zge Umarım ilerde bugünleri hatırlayıp zor oldu ama başardık diyenlerden oluruz. Selamlar.

• Surece basladigimiz donemde, gectigimiz yillarin deneyimlerini okurken hep bahsedilen ‘ bu surecin en yipratici tarafi belirsizlik ve beklemek ‘ olgusunu su an gercekten yasiyoruz. Mail attigimiz dunyanin obur ucundaki ulkelerden olumsuz cevap gelmediginde dahi umutlaniyoruz, ilginc bir surec. Hepimize bol sans diliyorum 🙏🏼

• @Biks malesef öyle beklemek bu işin büyük kısmı yaklaşık 60 ülkeye mail attım geri dönüşlerde olumsuz insan belli bir süre sonra olacaksa olsun noktasına geliyor sabır bu işin en önemli etkeni bakalım güzel yarınlara nasıl kavuşacağız

• @erczmm Merhaba ,

Your Ustraveldocs.com inquiry Case Requires Further Information diye bir mail aldım . (ustraveldosc uzantlılı emaillerden gelen bir mail forumdaki okumalardan anladığım kadarıyla ) Tiblis , Gürcistan konsolosluğuna attığım taşıma talebi maili için . Bu ekran görüntüsünden önce de our E-Mail has been received and your Case #(Case-2024- 04-15) has been created. şeklinde bir mail almıştım. Almam gereken aksiyonu tam olarak anlayamadım . Konsolosluğa sormak istediğim konular var ( çalışma vizesi ile orada bulunduğum da dosyamı taşımayı kabul etme durumları olur mu (oturum iznim olmayacak yalnızca çalışma vizesi) diye soracağım ) ama nerede nasıl kayıt açacağımdan emin olamadım . Live chat ten destek almak istediğimde de pasaport numaramı istiyorlar register edebiliriz sizi diyerek fakat yanlış bir şey yapmaktan korktum buraya danışmadan önce o sebeple ilerlemedim.

buradan account mu açıp ilerlemeliyim ? Siz kaydınızı nereden açmıştınız ?

Ekran Resmi 2024-04-17 ÖS 3.05.49.png

• @erentarhangil Bu ay daha mail atılmadı. Arata 1 hafta bayram tatili girdi o yüzden bu haftaya cuma gününe kadar mail atarlar diye tahmin ediyorum. 2 ay üst üste boş geçme yapmazlar herhalde.

• Varşovaya mail attığımda aynı şekil bir e-mail geldi bana ben de pasaportumu ilettim. Daha sonra farklı bi formatta cevap geldi, dosyamın şuanda KCC de gözüktüğünü ve bu yüzden taşımaya uygun olup olmadğına karar veremediklerini söylediler. Aynı mail adresinden farklı formatta mail gelince ilk başta phishing mi diye bi korktum hatta 🙂 ama attığım ilk mailde dosya numaramı vs yazmayı unutmuşum, sanırım o yüzden ek bilgi olarak istediler ve dediğim gibi ben bilgileri ilettikten sonra your case has been closed başlıklı cevap geldi. @pinbil

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A ATS16 

• Bu ay yine numara vermiycek galiba Ankara en kötü dönemde greeencard kazandık herhalde 🙂

• @MMT Hocam yazınızın biraz karamsar olduğunu düşünüyorum umut çok daha önemli şahsen hiç yurt dışına çıkmadım hiç bir deneyimim yok schengen vizesine martta başvurada bulundum 10gün sonra vize basılı şekilde geldi italya'dan tek yaptığım güzel bir tur planı olmuştu vize almak için son gün sahte para göstermek yerine çok önceden hesaplarımı ayarlamaya başladım .

• @fyrnaa merhaba geçen hafta yazdığım maile dönüş yapmayınca bu gün tekrar yazdım. Gün içerisinde olumsuz olarak döndüler 😞

• @T-C-Kubilay-Dikici Keşke konu sadece banka hesaplarındaki para hareketleriyle olsaydı.

• @paslanmazmühendis umarım güzel bi dağıtım olur inşallah asya deilde avrupa ağırlıklı bi dağıtım olursa 7k a yaklaşılır diye umuyorum🤲

• Dağıtım olmayacak galiba. Başka manası yok bu güne kadar gelmemesinin

• Bekleyeceğiz . Sabırla....

• @mrts00, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Bu ay yine numara vermiycek galiba Ankara en kötü dönemde greeencard kazandık herhalde 🙂

Her sene bir öncekinden daha kötüye gidiyor. Allahtan forumda gucarslan varda bir çok kişinin dosya taşımasına vesile oldu, olmaya devam ediyor.

• @mrts00 DV2021 kadar kotusunun olmadigini dusunuyorum.

• @datanist

Pandemi vardı. Dünyanın yakın tarihinde global bir salgın hiç olmamıştı. Bir tek GC değil birçok alanda ilklern yaşandığı kötü şeylerin olduğu bir dönemdi. Allah tekrarından korusun inşallah.

Ama pandemi sonrası 22-23-24 yıllarında planlı bir azaltma ile GC alabilen sayısı giderek azaltılıyor gibi geliyor bana.
    Siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |