DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@serserotek, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ugursway
    Ben de KCC üzerinden sadece mail yazarak bir taşıma gerçekleştirdim. Ek belge olarak hiçbir şey ibraz etmedim. Sadece aile evime taşımak istediğim konsolosluğun yakınlığını ve ilgili ülkede önüzdeki yıl seltifika için dil okuluna kayıt yapacağımı ve orada bulunacağımı belirttim. Durumu uygun görüp taşıma işlemini KCC yaptı. Herhangi bir kanıt beyanı istemedi. Sadece yazışmayı ibraz etsem mülakat zamanı yeterli olur mu ?

Yanlış başlık altına yazıyorsunuz, kafa karışıklığı oluyor.
    Siz current olmadığınız için KCC taşımayı yapabilir.

• ⭐⭐⭐

@Esra-Siren, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

dosya tasıma talebinde bulunduğum bir konsolosluktan
    ' Your case has been updated, please log back into your account to view the details.' şeklinde bir mail geldi.
    forumun geçmişinde de arattım ama net bir bilgiye ulaşamadım .durumunuz güncellendi kontrol edin tarzında bir şey anlıyorum ama yanlış mı anlıyorum acaba? kcc ye mülakat yerimi sordum hala ankara diyor. yardımcı olabilir misiniz?

Kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya girip bakın. Altta mülakat bilgileri yazıyor olabilir. Eğer yoksa Kcc ye mail atarak dosyanızın nerede olduğunu sorun.

• @Esra-Siren Merhabalar, yaşadığınız durumla alakalı geçmiş dönemde attığım birkaç iletiyi paylaşmak istiyorum, okumanızda fayda olacağı düşüncesindeyim. Buyrunuz ;
    1: İleti-1
    2: İleti-2

Velhasılı bu durum dosyanızın taşındığı anlamına gelmiyor maalesef.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 

• @serserotek Merhabalar, sizin de gördüğünüz üzere bu başlık DV2024 talihlilerinin süreçleriyle alakalı paylaşımlarda bulunduğu başlık. Olası bir karışıklığın önüne geçmek adına lütfen süreciniz ile alakalı paylaşımlar için DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığını kullanınız. DV2024 talihlileri arasında dosya taşımaya çalışanlar kişilerin kendi süreçleriyle alakalı bir gelişme olduğu zannına kapılmamaları için bu durum önem arz etmekte. Bu arada tebrikler, sürecinizde başarılar.

• @Serc35 hiç yok

• ⭐⭐⭐

@Gokhan-Eke daha önce ingilterenin bu konuda çok sıkı olduğunu duymuştuk. Mülakat esnasında talihlilerin oturum kartını kontrol ettiğini ama bu diğer konsolosluklarda böyle demek değil tabii

• @Revolter
    Teşekkür ederiyorum… Henüz 2025 talihlilerinin mali yılı başlamadığı için deneyim sahibi olmadıklarını (benim gibi) göz önünde bulundurarak 2024 talihlilerinin göreceği başlığa yazdım ki varsa bilgisi olan yardımcı olsun diye. Özel mesaj da atabilirim forumda aktif kullanıcılara ama herkesin fayda görmesi açısından özel mesaj atmak istemedim. Ama tavsiyenize kulak verip böyle durumları başta 2025 başlığına daha sonra cevapsız kalması durumunda(1-3 gün sonra) özel mesaj olarak siz yetkili kişilere sorarak bilgi edinme yoluna gideceğim. Tatlı diliniz ve anlayışlı karşılayışınız için minnettarım. Herkese süreçte aynı başarıyı diliyorum…. 🙏🏻

• @serserotek Sizin Gürcistanda oturumunuz mu var ? Taşımanızın sebebi nedir özel değilse ?

• @Revolter çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim. bir an heveslenmiştim ama olsun denemeye devam

• @serserotek Bende vize istemediği için Gürcistan düşündüm ama oturum istediğini duydum Gürcistan Tiflis in Mülakat oranı yüksek.

• @Vildan-0 cumartesi günü hallettim; önerileriniz için teşekkür ederim

• Do you want the Social Security Administration to issue a SocialSecurity number and a card? şu soruya tüm aile ve kendi formumda hayır demişim,yanlış cevap vermişim acaba mülakatta düzeltilebilecek bir hata mıdır?

• ⭐⭐⭐

@ozkan-akbulut, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Do you want the Social Security Administration to issue a SocialSecurity number and a card? şu soruya tüm aile ve kendi formumda hayır demişim,yanlış cevap vermişim acaba mülakatta düzeltilebilecek bir hata mıdır?

Evet mülakatta düzeltirsiniz. Zaten siz hayır deseniz bile size bir SSN gönderecekler.

• @EzgiLera tşkler

• @fahriakc maalesef olumsuz oldu son attığım maile hala dönmediler

• @fahriakc evet mail attım 2 defa azerbeycan veya gürcistan oturum gerekli dedi.

• @ferhatdemirhan bol şans Azerbaycan görüşmeleri de Gürcistan da yapılıyor.

• @fahriakc Hayır sadece DS-260 formunu doldurup beklemeye geçtim.

• @ferhatdemirhan
    Malesef şuan bizlerde KCC üzerinden bir girişimde bulunup taşıma yaptık ama yarın tutup kardeşim oturumun yok mülakata alamam da diyebilir. Kader kısmet diyip önümüze bakacağız artık

• @fahriakc
    Oturum vs bir durumumuz yok sadece denemek için attım bir çok yere attım mail KCC random olarak oraya attığım maile olumlu döndü geri kalanlara olumsuz benim açımdan oranın bir özelliği yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |