DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Prm-oguzhan teşekkür ederim ekleyebildim bende oyle dusunuyorum

• @jtcarlos teşekkür ederim

• Yasaklı

@İsmail-Burak-Akçakaya-0 rica ederim hocam ne demek

• Merhabalar, hala mülakat dağıtılmamış olmasını nasıl yorumluyorsunuz? Bir sorun mu var yoksa bu normal bir durum mu, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi öğrenmek isteriz 🙏🏻 ufaktan gerilmeye başladık 🥺

• @yakt05 siz geriliyorsaniz, benim kopmam lazım:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aralık vize bülteni yayınlandı.
    bültene göre EU bölgesi 6000 olarak açıklandı.

• @gucarslan sizce bir sonraki bultende gecen sene gibi 15k yi bulabilir mi?

• @eray26 geçen yıl 6100den 15k ya çıkmıştı. Neden olmasın yine

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26 konuyu net kavradiginizi zannetmiyorum.
    önemli olan bültenin ilerlemesi değil, mülakat verilmesi.
    mülakat verilmedikçe konsoloslukta yığılma olacak ve isterse bülten 35.000 açıklansın hiçbir anlamı olmayacak.

derdiniz bülten olmasın, mülakat almak olsun.

• ⭐⭐⭐

@eray26 umarım olmaz bültenin hızlı artışının kötü performans sergileyen ankarayı ve biz Türk vatandaşlarını ne kadar kötü etkilediğini görmüş olduk geçen seneden

• @gucarslan cut off sayısı ilerlerse en azından başka ülkere dosya taşıyabiliriz diye ümitleniyoruz abi:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozkan-akbulut yığılma sadece ankara'da olmuyor yalnız.
    ceac verileri public paylaşılan veriler. sadece siz görmüyorsunuz, herkes görüyor.

olması gereken, istikrarlı artan ve mulakatlarin verildiği bir mali yıldır.

• Uğur bey bilginize danışmak istediğim bir konu var,
    Birçok elçiliğe dosya taşımak için önyazılar yolluyorum cut off için rezervasyon almaya çalışır gibi ,yani cut off olunca sen gel tarzında bir cevap almak için çabalıyorum.Ama slovenya bile slovenyadan sadece 2 kazanan olmasına rağmen yoğunuz vs diyor acaba geçmiş yıllarda bu şekilde öngörüşmelerle cut off olduğunuzda gelin görüşelim tarzı cevap alan arkadaşlar varmıdır,epey okudum ama göremedim

• @gucarslan konuyu kavradim ama insan biran once bir seyler yapabilmek icin sabirsizlaniyor. Gecen seneki surecte yasananlari okudukcada tedirginlesiyorum

• @ozkan-akbulut Özkan Bey merhabalar Slovenya’ya ne zaman dosya taşıma maili attınız ve kaç gün içinde size dönüş sağlandı?

• @ozkan-akbulut merhaba, konsolosluklar ile "cutt off olunca dosyanızı kabul ederiz" minvalinde bir iletişim söz konusu mu bilmiyordum. Cutt off olmadan önce dosya taşıma talebimizi doğrudan konsolosluğa iletebiliyor muyuz? Dosya numaram yüksek, dosyamı taşıyacağım ve bu konu ile yakından ilgileniyorum.

• @karaloyunlar1 4-5 gün önce attım ve yarım saatte cevap geldi,vatandaşı olmadığımı ve iş yoğunluklarının olduğunu belirten cevap yolladılar,açıkcası birçok ülke bu şekilde cevap veriyor daha olumlu cevap veren görmedim

• @gucarslan şimdi bu 6000 kişi randevu aldı mı alacak mı Aralık ayı için

• @gucarslan hocam mülakat alanları Excel den mi takip ediyoruz başka bi yerden takip edebiliyormuyuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İsmail-Burak-Akçakaya-0 sorunuzun cevabı bu başlığın ilk iletisinde mevcut.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |