Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DS-160 ve mülakat da belirtilen şehirden farklı şehirde giriş yapmak problem yaratır mı?

• Arkadaşlar iyi günler, ben Ds-160 ve mülakat da new York’a giriş yapacağımı belirttim. Hatta New York ta bir otel ismi verdim. Ama arkadaşım ile las vegasa uçmaya karar verdik. Sizce girişte ds-160 da farklı bir şehir belirttim diye bir sorun olur mu? Bu arada ABD’ye Almanya’dan uçacağım.

• ⭐⭐⭐⭐

@MichaelJordan ben new york yazıp new york a gittim. Sırf ds160 da yazıyor diye. Ama arkadaşlarım arasında bunu yapan tek benmişim. Yani normal bir giriş ise sıkıntı yaşamazsınız ama başka bir durumdan dolayı sorguya alınırsanız sadece yazdığınız yer değil tüm ds160 dan size sorular soruyorlarmış. Ama ben böyle birine henüz denk gelmedim. Bilginize.

• Teşekkürler kral, içimi rahatlattın🙏🏻

• Bu konu şu anda benim de gündemimde. Sadece giriş yeri değil, aynı zaman da tarih de kritik. Mantıken planlar değişebilir ve bunun bir önemi olmaması lazım, ancak Amerika'nın bu konulardaki titizliğini düşününce... 🙂

• https://yesilkartforum.com/forum/topic/4140/ds-160-formuna-girilen-eyalet-şehir-harici-başka-eyalet-şehirden-havalimanında-giriş-yapılabilir-mi/12 bu konuyla ilgili daha önceden yanıt vermiş sayın @crazycells 'in cevaplarını incelemek isteyenler için buraya da bırakıyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |