Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben tip 1 diyabet hastasıyım ve amerika vize başvurusu yapmak istiyorum bir sefer yaptım turistik olarak b2 ve red yedim şimdi sağlık yönünden başvurmak istiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl bi süreç izlemeliyim?

• Benim 25 yıllık şöför deneyimim bulunmakta 5 yılı tehlikeli madde(Tanker)dir Amerikada çalışmak istiyorum ve Nasıl yapılacağı anlamında bir araştırma yaptım ve pek sonuç elde edemedim. Nasıl oraya çalışmaya gelebilirim?

• @crazycells
    Herkese merhaba DV2020den beri grencard basvursu yapan biri olarak 4 sezon gecti bu sene basvuru yapmayacagim. Elimdeki ekonomik gucumu kullanarak amerikaya gelmek istiyorum.
    Lise mezunuyum. Amerikaya dil ogrenme okulu ogrenim vizeleri var yuzde 90 basari orani ile vize alimi saglicaklarini soyluyorar bu sekilde vize alma sansim varmi? Varsa orada tir soforlugu yapmak istiyorum. ehliyet almak icinde SSN numarasi gerekiyormus ogrenci yada dil ogrenim kursu vizeleri bu SSN noyu alamiyormus. Olurda ABD topraklarina ayak basarsam bu numarayi en hizli nasil alip is hayatina TIR surmeye baslarim. Sponsor sirket mi ayarlamam lazim biri yardimci olursa sevinirim.

• @crazycells yazimi bu baslik altina aldiginiz icin tesekkurler umarim sizden de oneri alirim

• @Muhammed-0 merhabalar, sorunuza özelden yanıt aldınız mı merak ettim

• Merhaba 2 ay önce 10 yıllık b1-b2 vizesi aldım. 4 aylık eğitim dil kursuyla gitmek istiyorum henüz bir okul ile anlaşmadım. Ancak eşimin daha önce hiç yurtdışı seyahati yok bu nedenle vize onayı alamamasından korkuyoruz. sizce nasıl bir yol izlemeliyim? eşim türkiyede banka çalışanı aktif olarak çalışıyor. sizce eşimle amerikaya gitmek için b1-b2 ye mi başvurmalı??? yoksa eş durumundan yararlanmak için P4 VİZESİ varmış ona mı? HANGİSİ İLE DAHA RAHAT VİZE ELDE BİLİRİZ? yardımcı olursanız sevinirim.

B1-B2 VİZEM İLE EŞİME NASIL EŞ DURUMU İLE VİZE ALABİLİRİM?

• Merhaba. Ben türk vatandaşıyım ve amerikalı sevgilimle evlenme kararı aldık. Fakat bizim durumumuz biraz karışık. Ben şuan türkiyede üniversite okuyorum ve mezun olmama 1.5 yıl var. Bu yüzden okulu bırakıp abdye gitmek istemiyorum. Okulum bitene kadar ara ara abdye gidip gelmek için turist vizesine başvurdum fakat randevu 1 yıl sonraya verildi. Bu yüzden turist vizesi almamın bir anlamı kalmadı. Ben en kısa ve en hızlı şekilde nasıl bir vize alabilirim? Sevgilim yakında yeniden Türkiyeye gelecek burada evlenmemiz mantıklı olur mu? K1 vizesini biliyorum fakat k1 aldıktan sonra uzun bir süre abd de ikamet etmek zorundayım. Ama okulum yüzünden bunu yapamam. Yani arada sırada abdye gelip gitmem için en mantıklı vize hangisi olur?

• @petite Turist vizesi B1/B2 randevu tarihinizin ücreti karşılığında öne çekilmesi hususunda size @Rushvisasnow yardımcı olabilir, web sitesi http://rushvisasnow.unaux.com/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |