Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2022 Green Card çekiliş başvuru tarihleri 7 Ekim - 10 Kasım 2020 olarak açıklandı. Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Home Warranty • Merhaba, Yaşadığınız evlerdeki appliances, elektrik ve tesisat arızaları için Home Warranty reklamları görüyorum sürekli olarak. Bu tip bir hizmet satın almış ve ya kullanmakta olan var mı?
  Çünkü bie komşuma sorduğumda olumsuz tecrübelerden bahsetti, ama bu tecrübeler genelde bestbuy'ın hediye olarak verdiği paketler ile ilgiliydi.
  Bu tür hizmeti Amazon dahi satıyor...
  Konu hakkında (Home Warranty) bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim...


 • ⭐⭐⭐⭐

  Home warranty olayi bunu saglayan sirkete ve urune gore degisir. Bazilari tuzaktir, hicbirseyi kapsatmazlar veya kapsamasi icin sizden warranty odemesinin ustune extra bir ucret daha isterler.

  Ornegin cep telefonlardaki warranty. Telefonu kirarsaniz, warranty calismasi icin, telefonu gondereceksiniz, ustune bir miktar para odeyeceksiniz (genelde $200 ile $500 arasi ve bu normal odediginiz warranty ucretinden farkli bir odeme) ve onlar size baska saglam bir telefon gonderecekler (asla sifir yeni gondermezler, refurbished 'tamir edilmis' gonderirler).

  Yalniz eger sirket iyiyse ve genellikle mutfak urunlerinde, mobilya turlerinde warranty iyi calisabilir. Biz bunun orneklerini tencere setlerinde, mutfak robotlarinda ve bazi mobilya takimlarinda yasadik ve warranty calisti.


Log in to reply
 

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64
Online

10.5k
Users

2.7k
Topics

165.9k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB