DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MySea degerlı yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederım baslangıc ıcın dover daha mantıklı gıbı gelıyo ama bakalım hayırlısı

• @Ergem-Vardar Rica ederim, bol sans!!

• Arkadaşlar selamlar herkese bende 2024 talihlisiyim vizemizi aldık ve 2-3 ay içinde giriş yapacağız hala hangi eyalete yerleşme konusunda belirsizlik yaşıyoruz. Vasıfsız olarak geleceğiz burada memuruz tek çocuk 3 kişi olarak yaşayacağız
    New Jersey'de tanıdığımız akraba var ancak ora ile ilgili çok sağlıklı şeyler okumadım tanıdık avantaj başlangıç için Türklerin çok olduğu yerde iyi gibi ama kararsızız
    İkinci seçenek Florida tampa orlando ve naples arasında kaldık sıcaklık gözümüzü korkutuyor ama çok güzel şeyler okuduk bura ile ilgili başlangıç için ideal gibi geldi buraya daha yakınız
    Sonuncusu california los angeleste arkadaşım var pahalılığından bahsetti ama gelirde ona göre yüksek çalışırsan yaparsın ben sana yardımcı olurum delivery işleri iyi kazandırıyor dedi
    Yorumlarınız çok kıymetli başlangıç için 2 yaşında çocuk ile orta seviye ingilizce ile hangisi dersiniz gerçekten karar almak zor teşekkürler şimdiden

• @fahri26 aşağıdaki forum başlığını ve web sitelerini incelerseniz biraz daha fikir oluşacaktır aklınızda. Kim ne söylerse söylesin sizin okuyacaklarınız ve yorumlayacaklarınız sizin yolunuza ışık tutacaktır. Bol şans...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2028/amerika-da-sehir-ve-eyaletlerin-en-leri

• @ATS16 çok teşekkür ederim inceleyeceğim mutlaka 🙏

• @fahri26 öncelikle tebrikler yeni hayatınız umarım huzurla ilerler... ufak bir tavsiyem olacak biz green card çıkarsa özellikle ilk sene için amazon depolarının olduğu bölgeleri/şehirleri araştırırız ona göre karar veririz diye düşünmüştük. işe hızlı girmek amazonun verdiği sağlık sigortası ve diğer benefitler yüzünden ilk sene için alışma sürecini kolaylaştırır gibi geliyor... sadece bir fikir 🙂

• @serel teşekkür ederim güzel dilekleriniz için sizede daha güzellerini diliyorum 🙏 önerinizi daha önce okumamıştım bunu da bir kriter olarak kaydediyorum değerlendireceğimiz güzel bir bilgi oldu teşekkür ederim 🙏

• @Ergem-Vardar ben geçen ay dover'a ve wilmington'a günü birlik gittim. çok hoş yerlerdi. tabi günü birlik ne kadar incelenebilir orası muamma ama aklım da kaldı. tekrar Amerika'ya gidersem biraz daha fazla kalıp gezeceğim.

• @fahri26 bey ben de florida tarafını biraz gezdim. özellikle naples diğerlerinin içinde çok güzeldi. şehir tertemiz çok düzgün. nüfus olarak genellikle yaşlı insan çok gördüm. renkli arkadaşlardan pek yoktu neredeyse tamamı beyaz Amerikalı. nisan ayının ortasın da bile sıcaklık kendini belli ediyordu. naples'ta türk marketi vardı google haritalara yazınca çıktı. markete gittim çalışan bir Türk vardı ismi Ferhat sıcakkanlı bir arkadaş. iş durumunu sordum çalışma izni olsun iş çok dedi. arkadaş 2 işte çalışıyormuş aylık kazancı 5000 civarı olduğunu söyledi. bence naples gidip görülecek yerlerin başında gelir.

• @halilarda60 çok güzel bilgi teşekkür ederim not aldım🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.1k

| | | |