DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    2014te lotteryden green kart kazandık. 4 senedir Türkiye’deyim, I90’a başvurduk. Biometriğe çağırdılar. Zor olsa da Amerika’ya girdik. Biometriğe katıldık, 3-4 gün sonra annem, babam ve kardeşimin kartları onaylandı ve basıldı hatta teslim de edildi. Fakat benimki hala 6 ay bekleme sürecinde.
    Türkiye’ye dönmek zorunda kaldım bekleme sürecinde

Ben 4 sene içerisinde Türk vatandaşı ile evlendim, sizce benim durumunun uzana nedeni bu mudur? Yenilenmeme durumu olur mu? Çünkü yıl sonuna kadar kalıcı olarak taşınmak istiyorum ve ona göre çok planlamam gereken konu var.

Receipt notice’da eski green card ile bu kağıdın 2 sene green card yerine geçtiği yazıyor. Ülkeye bu kağıtla tekrar girebilir miyim?

Teşekkürler
    Thank you for submitting your application. Our office is currently processing it.
    This notice, together with your Form I-551, Permanent Resident Carde (also known as the Green Card), provides evidence of your lawful
    permanent resident status for 24 months from the expiration date on the front of your Permanent Resident Card. You remain authorized to work
    and travel. This notice, presented with your expired Permanent Resident Card, is evidence of your status and work authorization.

Benzer Başlıklar

• 170
  • 1522
  • 1
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |