DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alperen-nihatcan-karasu hocam bende 28 martta başvurdum sizin dosyanız şuan incelemeye alındı mı? Siz daha hızlı sonuç alacak olabilirsiniz buradan bilgilendirme sağlarsan mutlu olurum

• @Ayosturk-Volcan hocam hangi aşama için söylediniz noa2 için mi yoksa tüm genel süreç için mi?

• @kittyze biz 18 martta başvurduk halen bakılmadı dosyamıza . trackmyvisa adlı siteden takip ediyorum 28 martın dosyalarından bayağı bir kısmı onaylandı gözüküyor ama 18 mart daha bakmadılar garip bir bakma şekilleri var dosyalara.

• @ENVER-BEY Merhaba' Konsoloslukla gorusme esnasinda diyerek soruyorsaniz eger? Evet var konsoloslugun icerisine (bina alanina,bahceye) girmeden once hemen disarida emniyet araci bekliyor olacak (polis) siz zaten gittiginizde goreceksiniz, degerli esyalarinizi memurlara emanet edebiliyorsunuz orada... ( Telefon, cüzdan, kart gibi önemli eşyalar)..
    iyi sanslar..

• Yasaklı

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı noa2 onayından sonra geri kalan işlemleri avukat bizden 2.000$ ile devam edebileceğini söyledi sizce mantıklı mı ? Yoksa biz geri kalan işlemleri yapabilir miyiz?

• 4 haziran yani dün ktp maili geldi ve dosya in transit oldu. bugünde dosyam ready oldu ama hala randevu alamıyorum. randevu için hazır değil diyor. 5 gün beklemek zorunda mıyım?

• @Haci-Tekin 2 tane form dolduracaksiniz biri ds160 digeri de nisanlisinizin geliri ile ilgili , diger evraklar ile ilgili elcilik size soyluyor zaten sunu getir bunu getir diye. randevuyu da hesap olusturup alacaksiniz , yani basit islemler youtube da milyonlarca video var bunlar icin.

• @kittyze case was sproved için söyledim 3ay suan

• Yasaklı

@ob16222 az çok hepsini biliyorum zaten turist vizesinde doldurmuştum. Teşekkür ederim cevabınız için

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Arkadaşlar merhaba noa2 den sonra dosyamız ne zaman nvc’ye gönderiliyor ??

• @Haci-Tekin ortalama 30 gün sonrasında gidiyor diye yazıyor kağıtta, 30günü geçerse hareket olmazsa mail atabilirsiniz , siz ne zaman başvuru yapmıştınız

• @ob16222 hocam merhabalar bizim dosya ready oldu ds160da doldurduk randevu alacağız şimdi ama bize ktp dahil herhangi bir mail gelmedi bu bir sorun yaratır mı?

• @cre3d hocam bazen spam a düşebiliyor ya da geç gönderiyorlar , ready demesi zaten randevuya hazır demek 🙂 vizesini aldıktan sonra mail gidenler vardı çok önceki sayfalarda , bence bir sorun olmaz ama içim rahat etmez diyorsanız maili bekleyin. Ben sizin yerinizde olsaydım çoktan randevu bakmaya başlardım.

• @ob16222 Hocam biz dosyamızı 18 martta yolladık şuan halen case was approved için bekliyoruz halen case was reveived diyor. Bizden sonra yollayan arkadaşlardan onaylananlar var. Nisan ayında bile gönderip onay alan var bizim dosyamıza henüz bakılmadı. Ne zaman biz haber alırız bilginiz varmı acaba?

• @alperen-nihatcan-karasu hocam süreçlerden çok uzaktayım onay süreleri ne kadar sürer hiç bir fikrim yok ama şöyle bişey söyleyebilirim her dosya kendisi ayrı değerlendiriliyor o yüzden sizden sonra onaylandı benim ki niye onaylanmadı diye düşünmeyin bu işte maalesef sabır etmekten başka bişey yok, olmadı case tracker uygulamasında case numaranızın 200 altını üstünü search yapın oradan bir sonuca varabilirsiniz , size yakın numaralarda eğer hala onay almaamışsa veya tek tük ise bir sorun yoktur diye düşünüyorum

• Merhaba, 2 Ağustos’ta konsolosluk randevum var ancak bulunduğum şehirde covid aşısı bulunmuyor. Yakın zamanda bu sorunu yaşayanlar var mı? Nasıl çözdünüz ? Süreçte olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

• @liliy06 https://www.doctorun.com/tr/covid-19 unganlarin resmi sitesi

sayfada parantez icinde belirtmisler. Bazı vize kategorilerinin (Asylee, K, V92, V93) COVID-19 aşısı yaptırması zorunlu değildir. K vizesi nisanlilik vizesi eger iciniz rahat etmezse paylastigim linke bakabilirsiniz ayrica ankara sehir hastanesinde randevu almadan asi olabileceginizi soyluyor ama K vizesi icin gerekli degil. Basarilar.

• Merhaba arkadaşlar k1 vize başvurumda ilk dava alındı ve bir makbuz bildirimi gönderildi yazıyordu şimdi ise Vaka onaylandı yazıyor burada noa 2 tamamlanmış mı oluyor

• Merhaba arkadaşlar k1 vize başvurumda ilk dava alındı ve bir makbuz bildirimi gönderildi yazıyordu şimdi ise Vaka onaylandı yazıyor burada noa 2 tamamlanmış mı oluyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |