Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ronin-Gameplay evet ondan dolayı sakın başvuru yapmayın çünkü kazanırsanız mülakatta ret alacaksınız. Mülakata kadar vereceğiniz tüm paralar da yanmış olur.

• Referenced by  crazycells crazycells 

• Merhaba,

Lise menuzu değilim (Hala devam ediyorum) ama iyi derece programlama bilgim var eğer başvuru yaparsam green card çıkması durumunda programlama da deyeyim sahibi olduğumu nasıl ispat edebilirim?

Örneğin bir yazılım firmasından bu işi yaptığıma veya bu konu hakkında deneyimim olduğuna dair bir yazı işimi görecekmi ?

Yoksa devlet veya devlet kurumlardan resmi bir evrak mı gerekmektedir?

Cevap için şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Osman-SOYLU sgk dökümünü götüreceksin. son 5 yıldır 2 sene çalışman gerekiyor meslek sitesinden puana baktın mı 7<8 gözüküyor mu

• Mesajımı tekrar okuduğum zaman eksik bilgi aktardığımı gördüm çok özür dilerim,
    Bu sene arkadaşım green card çekilişleri başladı başvur demesi üzerine araştırma içine girdim, internetten araştırmalarım sonucu ve forumda okuduklarımı bir araya getirdiğimde bunun benim için uygun olup olmadığımı öğrenmek istedim, çünkü istenen vasıfları karşılayamadığım halde çekilişe katılır ve kazanrısam ve elenirsem belkide benden çok daha vasıflı birisinin hakkını gasp etmiş olacağım.

04.04.2016 Yılından beri bilgisayar ve yazılım üzerine bir işletmem var 2016 dan beri hiç bağkur yatırmadım, içerde borçlandım, Computer Programmers (7.0 to < 8.0) görünmekte.

Eğer bunun için uygun vasıfa sahipsem başvuru yapmak istiyorum, Kazanılması durumunda Bağkur borcu toplu bir şekilde yatırılabilirim. birde çıraklık eğitimden alınan kalfalık ve ustalık belgeleri görüşmeler aşamasında geçerli belge olarak kabul edilmektemidir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uSa_chicag0, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Green carda meslek lisesi mezunları başvurabiliyor mu?

basvurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TC-Ozgur-Ozbali, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

oğlum otizmli 11/02/2003 doğumlu bu sene greencard a vaşvurabiliyormuyuz

basvurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karakoc, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Merhabalar Yaş sınırlaması hala Aynı mı Ufak kardeşim Yıl bazında 18 yaşında ay bazında Henüz 17 yaşında Şuan Lise mezunu Tekrar sınava hazırlanıyor. Greencarda başvurmasına engel bir durum var mı diye Sormak istedim Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

hayir, engel yok. basvuru yapabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Volkan-0, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Herkese merhaba ben şuanda 11.sinifa giden bir bireyim şuan 16 yasindayim bu sene ki greencard lotosuna başvuru yapabilir miyim ? Şöyle düşünüyorum bu sene başvurduk 2024 Mayıs gibi açıklanıyor açıklandı yılın sonlarına doğru vize görüşmeleri başlıyor ben olduda kazandım hani parasal maddi yönden sıkıntım yokta lise mezunu olmak gerekiyor normal şartlarda 2025 haziranda mezun olurken diyelim greencard çıktı numarada düşük okulu açığa alıp bir şekilde erkende mezun olurum cart curt erken veya geçici diplomada alınır bir şekilde, işin olayı şu başvurabilir miyim yani bu durumda bu sene ? Okuduğunuz için teşekkür ediyorum herkese bol şanslar

Basvuru yapabilirsiniz, onemli olan mulakat surecinde diplomanizin olmasi olacak... DV-2025 takvimini inceleyebilirsiniz:

alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Osman-SOYLU, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Mesajımı tekrar okuduğum zaman eksik bilgi aktardığımı gördüm çok özür dilerim,
    Bu sene arkadaşım green card çekilişleri başladı başvur demesi üzerine araştırma içine girdim, internetten araştırmalarım sonucu ve forumda okuduklarımı bir araya getirdiğimde bunun benim için uygun olup olmadığımı öğrenmek istedim, çünkü istenen vasıfları karşılayamadığım halde çekilişe katılır ve kazanrısam ve elenirsem belkide benden çok daha vasıflı birisinin hakkını gasp etmiş olacağım.

04.04.2016 Yılından beri bilgisayar ve yazılım üzerine bir işletmem var 2016 dan beri hiç bağkur yatırmadım, içerde borçlandım, Computer Programmers (7.0 to < 8.0) görünmekte.

Eğer bunun için uygun vasıfa sahipsem başvuru yapmak istiyorum, Kazanılması durumunda Bağkur borcu toplu bir şekilde yatırılabilirim. birde çıraklık eğitimden alınan kalfalık ve ustalık belgeleri görüşmeler aşamasında geçerli belge olarak kabul edilmektemidir.

liseden ne zaman mezun olacaksiniz? Su basligi da incelediniz mi?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1807/lise-mezunu-olmadan-green-card-dv-almak/

• merhaba ben %80 bedensel engelliyim ilk okul mezunuyum 25 yıldır farklı kulüplerde tekerlekli sandalye basketbol oyndaım ve engelli engelsiz modern dans eyitim alıp italya ve yunanistan avrupa birliği projelerinde bulunup gösteriler yaptım green cart başvurusunda vize alabilmek için en az lise mezunu olmak VEYA uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işte en az 2 yıl çalışmış olma koşulu vardır. dediğinde benim bu lsanslarım geçerliliği olurmu acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@KERİM-KEKÜÇ

bu siteye girince sağ üstte meslek arattırma yapacaksın daha sonra SVP puanı olarak 7<8 olması gerekiyor bu arada yetenekli sporcu vizesinden de gidebilirsin.

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@EMRE-BİŞGEN iş için sadece 2 yıl uzmanlık yetmiyor aynı zamanda iş puanın da SVP puanı yani 7<8 olması gerekiyor. Tanıtım yazısında eksik yazdın onu eklersen iyi olur.

• Merhabalar, green card başvuru için 12 yıllık lise diploması isteniliyor fakat ben 1994 yılı lise mezunuyum, bizim zamanımızda 4+4+4 yoktu.. İlkokul beş yıl, ortaokul 3 yıl, lise 3 yıldı, mezun oldum ama toplamda 11 yıl oluyor, başvurum geçersiz mi olur 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@blrysm, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Merhabalar, green card başvuru için 12 yıllık lise diploması isteniliyor fakat ben 1994 yılı lise mezunuyum, bizim zamanımızda 4+4+4 yoktu.. İlkokul beş yıl, ortaokul 3 yıl, lise 3 yıldı, mezun oldum ama toplamda 11 yıl oluyor, başvurum geçersiz mi olur 😞

12 yil veya dengi olmasi gerekiyor, o nedenle bir sorun yok.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 32
  • 3
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.3k

| | | |