Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ayhanes chrome da adblock uygulamasını kullanıyor musunuz

• Dostlar chrome adblock'u kapatın dv sitesinde komple. Yoksa sorun yaşarsınız.

• @Final-Approach Bu green cardı ilk çıkaran cumhuriyetçi parti idi , ronald regan sanırım , acaba neden böyle tamamıyla bir kura sistemini seçtiler bende merak ediyorum , trump ilk zamanlar bu sistemi kaldırıcaz komple dedi ancak kendi partisinden bile itirazlar gelmeye başladı sonra puanlama yetiricez dedi , 3 yıldır başkan ama tek yapttırdığı pasaport şartı getirmek oldu , bush döneminde bile puanlama sistemi getirmediler , acaba ne düşüyorlar, eminim vardır bir bildikleri , komşuları kanada bile en tecrübeli okumuş ingilizcesi iyi birleyleri seçerken bunlar rast gele seçiyolar , eminim arka planda bizim bilmediğimiz birşey vardır

• @AgeGuns Benim görüşüm amerikalıların (geneli olmasa bile) çoğunlukla alt işlerde çalışmıyor -ve dahi genel olarak tembel- olması. Ki bu nedenle mesela H2B vizesi denilen bir vize türleri bile var ki orada bile sadece lise diploması ve az seviye bir ingilizce yetiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Yunus-Tilki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach Peki Green Card olmadan oturma izni nasıl alınır mülk alma şartı dışında

hocam mülk almak oturma izni vermiyor bu arada yatırımcı vizesiyle alabilirsin bu tarz da

• Merhabalar DV2021 basvuru yaptim ama pasaport numarami yalnis yazdim korkuyorum duzelis yapamiyorum
    sizce kazana bilirmiyim

• @evrennce evet kullanıyorum. ama ben başvurumu hiç chrome'dan başlamadım.
    internet explorer'la başladım ve bitirdim.

• @Nasahay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns Benim görüşüm amerikalıların (geneli olmasa bile) çoğunlukla alt işlerde çalışmıyor -ve dahi genel olarak tembel- olması.

Zaten öyle. Work and Travel'da kendi vatandaşlarına yaptıramadıkları işleri İngilizce öğrenme adı altında yurt dışından gelen millete kakalamaya çalışıyorlar. Ucuz iş gücü.

• @Final-Approac

3.Sponsorlu İş

bu fırsat bana geldi ama geri tepmiştim hayatımda yaptığım en büyük hata bu oldu 3 yıl önce ABD'de bir şirket Türkiye'den ithal ettiği ürünlerin satışını yapıyordu Şirket yetkilisi benden isteği Web sitesi üzerindeki satışların takibi yeni gelecek ürünlerin sisteme günlük olarak upload edip gerekirse sistemi yeniden kodlamamı ve sürecin sorunsuz çalışmasını istemişti.(Sisteme bakmıştım bir kaç hata vardı yeniden kodlamamı istedi) Beyefendiye dilimin olmadığını söyledim bana sorun değil burada size dil eğitimi ücretsiz olarak aldıracaklarını kalacak yerimi de sağlayacaklardı maaş ve çalışma saatleri olarak da günlük 7 saat, aylık 4.500$ dı Aileme danıştım fikir aldım ve gelemeyeceğimi söyledim Annem o gün istemiyordu ama şimdi gitmemi istiyor şans diyelim Green Card'a 5. başvurum

• @Yunus-Tilki Hocam ben hayatın bir örümcek ağı gibi birbiri ile bağlantısı olduğuna ve tesadüf diye birşeye inanmam , olması gerekmiştir olmuştur , belki o gün gitseydiniz bu gün forumda konuşmuyor olucaktık , hepimiz hakkında hayırlısı olsun

• Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.

• göçmenlik için kura ile almayan ülkeler var ingiltere hollanda Ankara anlaşması ile şartları sağlayan gidebilir.Almanya önümüzdeki yıl binlerce göçmen alacak.
    Kanadanın puanlama sistemi uygun olan şartları oraya başvurbilir.yeşil kart kura sonuçu yapılıyor değişiklik olurda kanada gibi bir eğitim yaş iş deneyimi gibi bir puanlama sistemi olurmu bilmek güç.

• arkadaşlar merhaba, halihazırda b2 turist vizem var, bu lottery çekilişine girmek b2 vizemi etkiler veya iptal eder mi şubatta planladığım 4-5 günlük gezimde beni havalimanından geri gönderirler mi acaba sen buralara göç etmek istemişsin vb diyip ?

• Kanada çok soğuk, yüksek Asya nüfusundan da haz etmiyorum. 🙂

Benim eyaletim zaten güneş görecek arkadaş. Ne işim var Alaska'da, Kuzey Dakota'da vs.

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.

Ne güzel söyledin 🙂
    Hayal kurmaya devam 🙂

• şimdi kim 7 ay beklicek taktik verecek var mı

• Successledik 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@evrennce unutacaksın. Bu kadar basit başka hiçbir taktik yoktur.

• Selamlar her yıl olduğu gibi hemen yerimizi alalım burada 🙂

• @AgeGuns Amin inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |