Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@knightman DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@grankart DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba ds260 ı 10 gün önce gönderdim bugün bi bakmaya girdiğimde e maili yazdığımız sayfada en altta social media(son beş yıl içinde kullandığınız sosyal medyaları seçin)diye yeni bir bölüm gördüm.formu doldururken yoktu. Sonradan orda çıkmış.seçemiyorumda. Başka gören,karşılaşan varmı acaba?

Abi, @crazycells sosyal medya diye bir bölüm çıkmış üstte arkadaşın dediği gibi. Ben youtube bilgisini verdim "Social Media Identifier" kısmına youtube'deki kullandığım ismimi yazmam yeterli olur mu?

O kisim eksik mi gorunuyor? Yoksa hicbir bildirim olmadan yeni mi yuklenmis?

Fotografini cekip buradan ya da direkt bana email ile gonderebilirseniz sevinirim ([email protected]).

Demek ki DS-5535 'te istenilen sosyal medya hesaplarina erisim daha kolay olsun diye bu kismi da standartlastirmislar. Boyle degisiklikler genelde adaptasyon surecinden gecer, dolayisiyla bir gunde tum surec kesin olarak degismez. Cok buyuk ihtimal bu tarihten itibaren yavas yavas bu bilgileri girmeyi sart kosacaklar ama an itibariyle herkesin doldurmasi gerektigini sanmiyorum. Eger orasi eksiklik olarak gorunmuyorsa ya da bu sekilde bir yonlendirme emaili, mesaji almadiysaniz doldurmaniza da su an icin gerek yok demektir. Fakat bildirim alirsaniz, zaten dedigi sekilde doldurursunuz.

Yok abi, eksiklik olarak gözükmüyor ama arkadaş söyleyince ben de girip baktım kaydete bastığımda bilgileri girin uyarısı geldi. "review" kısmına geçemeyeceğim için mecburi kaydettim. Peki abi "Social Media Identifier" sorusuna youtube'deki ismimi yazmam yeterli olur mu? Çünkü artık bugün göndermek istiyorum formu.

Karmaşık bir durum yok aslında sadece seçenekli olarak hangi sosyal medya platformlarını kullanıyorsunuz diyor. Ve seçtikten sonra "Social Media Identifier" sorusunu soruyor bu kadar. Aynı zamanda farklı sosyal medya platform bilgilerinizi de "add another" kısmı ile ekleyebiliyorsunuz.

oyle soruyorsa sayfanizin linkini yazip gonderebilirsiniz.

• @grankart arkadaşım DS260 doldurup gönderdiniz anladığım kadarıyla, yani complete yazıyor. Sosyal medya sorusu yeni, formunuz incomplete olmadı değil mi? Yani geri dönüp doldurmamız gerekmiyor?

• @crazycells DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba ds260 ı 10 gün önce gönderdim bugün bi bakmaya girdiğimde e maili yazdığımız sayfada en altta social media(son beş yıl içinde kullandığınız sosyal medyaları seçin)diye yeni bir bölüm gördüm.formu doldururken yoktu. Sonradan orda çıkmış.seçemiyorumda. Başka gören,karşılaşan varmı acaba?

Abi, @crazycells sosyal medya diye bir bölüm çıkmış üstte arkadaşın dediği gibi. Ben youtube bilgisini verdim "Social Media Identifier" kısmına youtube'deki kullandığım ismimi yazmam yeterli olur mu?

Fotografini cekip buradan ya da direkt bana email ile gonderebilirseniz sevinirim ([email protected]).

Demek ki DS-5535 'te istenilen sosyal medya hesaplarina erisim daha kolay olsun diye bu kismi da standartlastirmislar. Boyle degisiklikler genelde adaptasyon surecinden gecer, dolayisiyla bir gunde tum surec kesin olarak degismez. Cok buyuk ihtimal bu tarihten itibaren yavas yavas bu bilgileri girmeyi sart kosacaklar ama an itibariyle herkesin doldurmasi gerektigini sanmiyorum. Eger orasi eksiklik olarak gorunmuyorsa ya da bu sekilde bir yonlendirme emaili, mesaji almadiysaniz doldurmaniza da su an icin gerek yok demektir. Fakat bildirim alirsaniz, zaten dedigi sekilde doldurursunuz.

Yok abi, eksiklik olarak gözükmüyor ama arkadaş söyleyince ben de girip baktım kaydete bastığımda bilgileri girin uyarısı geldi. "review" kısmına geçemeyeceğim için mecburi kaydettim. Peki abi "Social Media Identifier" sorusuna youtube'deki ismimi yazmam yeterli olur mu? Çünkü artık bugün göndermek istiyorum formu.

Karmaşık bir durum yok aslında sadece seçenekli olarak hangi sosyal medya platformlarını kullanıyorsunuz diyor. Ve seçtikten sonra "Social Media Identifier" sorusunu soruyor bu kadar. Aynı zamanda farklı sosyal medya platform bilgilerinizi de "add another" kısmı ile ekleyebiliyorsunuz.

Abi şöyle bir sıkıntı oluyor. Linkimi forma yazdığımda harfleri büyüttüğü için başka bir kanala gidiyor maalesef. Bu sıkıntı olur mu? Abi ayrıca sayfamın linkini kopyalayıp yapıştırdığımda uygulama hatası deyip sistemden atıyor.

Ekleme: Uygulama hatasını linki kopyalarken baştaki "https://" bölümünü silerek hallettim. Mecburen silmek gerekiyor. Fakat abi form harfleri büyüttüğü için link bozuluyor ve benim kanala gitmiyor, başka bir kanala gidiyor. Sıkıntı olur mu?

• @crazycells merhabalar,

Nakit olarak hesapta ciddi bir rakam göstereceğiz de, ek olarak böyle bir destek yapsak sıkıntı olur mu diye sormak istedim. yoksa para olmadan yada yeterli para olmadan gidersek ilk uçakla dönmeyelim sonra 🙂

• @crazycells cevabiniz icin tesekkur ederim 🙂 bakalim 24 binlerdeyiz insallah sira gelir. Istatistiklere gore biraz riskli gibi geldi bana ama siz ne dusunuyorsunuz?

• Askerlik yaptığımız birliği ingilizce mi Türkçe mi yazacağız ?

• @crazycells merhaba benim eşim çekilişi kazandı, sadece onun mu adli sicil kaydını alması lazım, yoksa ben ve çocuk içinde mi almak lazım

• Herkese merhaba aklima takilan bir soru var. Cok titiz davranmama ragmen is adreslerimden iki tanesine ayni adres kopyalanmis farkli ilcelerde bulunmalarina ragmen cadde ve sokak isimleri ayni gorunuyor ilceleri ise farkli bu buyuk bir sorun yaratir mi? Submitledik bugun. Actirmami onerir misiniz? Ilginiz icin simdiden tesekkurler... @crazycells

• @knightman sayfa linkini (link kısaltıcı ile kısaltıp) birde bu şekilde deneyin bit.ly gibi

• @pamuk inşallah

• @kenaniler pdf formunda 23.sayfaya bakabilirsiniz. İngilizce yazmanız tavsiye ediliyor

• @tekirlimon aynen abi formu 15 gün önce gönderdim. Dün o soru eklenmiş olarak gördüm.formumu açmamışlar.hatada vermiyor.ama o soru seçilmemiş olarak orda duruyor.seçim yapamıyorum.

• @crazycells merhaba. Sanırım formu doldururken kendim anne-baba bilgilerini yazarken il yerine burdur yazmam gerekirken antalya yazmışım. Formu açtırıp düzelttirmeli miyim?

• Yasaklı

@crazycells ds-260 formunu yeni dolduran arkadaşlarda sosyal medya hesapları istenmiş bu konuda önceden dolduran arkadaşların bir değişiklik yapması gerekir mi ?

• @muhtaradana DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@knightman sayfa linkini (link kısaltıcı ile kısaltıp) birde bu şekilde deneyin bit.ly gibi

"https://" bölümünü sildim hocam. Kabul etti. Ama bu sefer de harfler büyüdüğü için link bozuluyor. Hocam o platformlar biraz sıkıntılı. Eğer kısaltma siteleri desteği keserse yönlendirme yapamaz.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Abi şöyle bir sıkıntı oluyor. Linkimi forma yazdığımda harfleri büyüttüğü için başka bir kanala gidiyor maalesef. Bu sıkıntı olur mu? Abi ayrıca sayfamın linkini kopyalayıp yapıştırdığımda uygulama hatası deyip sistemden atıyor.

Ekleme: Uygulama hatasını linki kopyalarken baştaki "https://" bölümünü silerek hallettim. Mecburen silmek gerekiyor. Fakat abi form harfleri büyüttüğü için link bozuluyor ve benim kanala gitmiyor, başka bir kanala gidiyor. Sıkıntı olur mu?

anladigim kadariyla sadece "username" soruluyor, bu durumda sadece username'inizi yazip gonderin. Eger ayni username'in buyuk halini baskalari kullaniyorsa ve isim/soyisim kombinasyonunuz ayniysa, o durumda hic yazmamak daha mantikli olabilir. Sizi, baska biriyle karistirmasinlar. Eger form sorun cikarmiyorsa sorun yok demektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pamuk DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells cevabiniz icin tesekkur ederim 🙂 bakalim 24 binlerdeyiz insallah sira gelir. Istatistiklere gore biraz riskli gibi geldi bana ama siz ne dusunuyorsunuz?

sizce 24.000'ler riskli mi? Ben hicbir yilda 24.000'lilerin sorun yasadigini goremiyorum bultende 🙂

https://yesilkartforum.com/bulten/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lion79 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells merhaba benim eşim çekilişi kazandı, sadece onun mu adli sicil kaydını alması lazım, yoksa ben ve çocuk içinde mi almak lazım

Mulakat deneyimleri konusunu okuyun isterseniz, bu ayrintilarin hepsi orada yaziyor. Mulakatla ilgili sorularin da o konuda sorulmasi daha dogru olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uarman DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Herkese merhaba aklima takilan bir soru var. Cok titiz davranmama ragmen is adreslerimden iki tanesine ayni adres kopyalanmis farkli ilcelerde bulunmalarina ragmen cadde ve sokak isimleri ayni gorunuyor ilceleri ise farkli bu buyuk bir sorun yaratir mi? Submitledik bugun. Actirmami onerir misiniz? Ilginiz icin simdiden tesekkurler... @crazycells

Mulakat tarihi almadan actirmayin. Sonra gerekli goruyorsaniz mulakat gununde veya oncesinde degistirirsiniz...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |