Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Simdi neyi bekleyecegiz?

• ⭐⭐

@Muhtaradana inşallah 🙏

• @marvin herhalde başka bir hearing bekleyeceğiz 😊 Anlayanlar anlamayanlara anlatsın lütfen.

• @Muhtaradana Hep güzel geçiyor ama neden se vize basmaya başlamıyorlar.Hayırlısı bakalım.Beklemeye devam.

• @Semihmete başka bir hearing yok temyizde karar gelecek

• @gucarslan görüşmeyi kaçıranlar için ses dosyalarının olduğu linke aşağıdaki tweet üzerinden ulaşabilirsiniz ⬇

• Temyiz ne zaman sonuçlanır acaba 🙃

• @Yasemin-Karsak Evet önemli olan temyizin ne zaman sonuclanacağı

• @Muhtaradana ..sanirim 3 ay kadar sonra olucak,turkce olarak bilmeyenlere bir ozet gecseniz ses kayitlari var ama..cok hakim degilim ben kendi adima..🙏😇

• @hope78 aşağıdaki iki tweet serisini okuyabilirsiniz

• @Muhtaradana tesekkurler🙏💫

• @nfs741 Yani temyiz bizim lehimize bile sonuclansa hukumet avukatlari baska yollar deneyecek demis kisaca. Bu son olur artik diye dusunmustum ama o sekilde olmayacak demek ki.

• Biz yine neyi bekliyoruz bilen biri özetleyebilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@duyguduygu zannediyorum ki gomez davasındaki rezevr vizelerden bahsediyorsunuz?
    eğer oysa temyiz duruşması sonrası yargıçların vereceği son kararı bekliyorsunuz.
    bunun da 3 ile 8 ay arası çıkması düşünülüyor..

• Evet rezerv vizeler için sormuştum çok teşekkürler. @gucarslan

• Bir FY daha bitti... Yeni FY de inşallah yüzümüz güler.

• merhaba bu konun basligi ile ilgili degil ama yinede sormak istiyorum daha once dv2020 kazandigim fotograf ile dv2024 katilmak istiyorum her hangi bir sorun yasanirmi

• benmi paranoyaklaştım bilmiyorum bu seneki cekilis kosullarinda aktif pasaport istemedi normalde dv 2023 böyleydi ve sırf bu nedenden oturu 1 gun pasaportun gec gelmesiyle katılamamıştım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |