Üyelik oluşturma, şifre hatırlatma veya foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Game of Thrones

• Beklenen dizi Game of Thrones'un son sezonu nihayet yayına girdi. Konuyla ilgili paylaşımlar için bu başlığı açıyorum.

Bu arada, ABD'de illegal yollara bulaşmadan bu dizi bilgisayar ve internetle nasıl seyredilir diye bakmaya başladım. Gördüğüm kadarıyla mesela Amazon Prime'a ek HBO paketi alınarak izlenebiliyor.

Başka avantajlı yöntemler bilenler-kullananlar burada paylaşabilirler.

• Henüz bir bölümünü dahi izleme şansım olmadı fakat tepkilere / ilgiye göre çokta merak ediyorum diziyi. Sanirim dizi bitince oturup izlemeye baslayacagiz.

Bu arada;
    put.io
    Legal illegal :)

• ben torrentten indirdim eşekherif inde altyazısını indirdim 1080p sabah 7 de tertemiz izledim :D

• @saulgoodman Game of Thrones içinde söyledi:

Beklenen dizi Game of Thrones'un son sezonu nihayet yayına girdi. Konuyla ilgili paylaşımlar için bu başlığı açıyorum.

Bu arada, ABD'de illegal yollara bulaşmadan bu dizi bilgisayar ve internetle nasıl seyredilir diye bakmaya başladım. Gördüğüm kadarıyla mesela Amazon Prime'a ek HBO paketi alınarak izlenebiliyor.

Başka avantajlı yöntemler bilenler-kullananlar burada paylaşabilirler.

Geçen yıl Xfinity internet paketiyle birlikte ücretsiz HBO gelmişti, o şekilde izledik. Bu yıl da tüm bölümleri yayınlandıktan sonra eşimin adına bir aylık ücretsiz deneme alacağız ve öyle bitireceğiz. Verecek 15 doların yok mu derseniz, Netflix ve Amazon Prime'a ayda 30 dolara yakın ödüyoruz zaten.

• internette dizi siteleri var isteyen para vermeden izleye bilir ben ilk 3 bölümü böyle izlemişdim
    şimdi yeniden heycan sardı google dan bakdım izliyecem

Cevaplamak için giriş yapın

66

3676
Kullanıcı

1384
Başlık

55164
Yeşilkart Forum ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.