Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

ABD'de Trafik Kazasi Yapmak • @caglaror evet abi, aynen öyle olacak. Biz daha 2.araba leveline geçemedik 🙂 Evet, full cover sigorta şart. Trafikte her zaman her ihtimal olası. Yanlış zamanda yanlış yerde olmak da bu ihtimalin içinde var. Bu olay ben dahil herkes için bir tecrübe. 10 saniye geç gelsem veya 1 metre ileri park etsem, sadece talihsiz bir kaza izleyebilirdim. Ya da bir ton başka ihtimal. Hayırlısı artık. • Dash cam baya onemli arkadaslar 🙂 Ben de dun kaza yaptım tırın biri otobanda şerit değiştirirken beni sikistirdi tost oluyordum zar zor kurtardım ama sag tarafa dokundu hafif bir dürtme ve birazda ezikle atlattım adam durmadı bile... 5 mil kovaliyip zorla durdurdum ben çarpsam araban uçardı,ben yapmadim dedi.Kanitta olmayınca bişey yapamadım:) • @aliarmgn geçmiş olsun hocam. • @aliarmgn Geçmiş olsun.


 • ⭐⭐⭐

  @Sefa
  green kart olursa mesleğimden dolayı gelirsem sigortacılık mesleğime devam edicem aşağıdaki iki tane firma ile irtibata geçtim gelmemi bekliyorlar. Sende onları ararsan sana yardımcı olurlar. Eyalet farklı olsa da ana teminatlar standarttır.
  hatice yayla 202 888 06 05

  alper behar Ofis: 561.510.1442 | Cep: 954.980.4000 • @aliarmgn, içinde söyledi: ABD'de Trafik Kazasi Yapmak

  Dash cam baya onemli arkadaslar 🙂 Ben de dun kaza yaptım tırın biri otobanda şerit değiştirirken beni sikistirdi tost oluyordum zar zor kurtardım ama sag tarafa dokundu hafif bir dürtme ve birazda ezikle atlattım adam durmadı bile... 5 mil kovaliyip zorla durdurdum ben çarpsam araban uçardı,ben yapmadim dedi.Kanitta olmayınca bişey yapamadım:)

  Çok geçmiş olsun • @ayvalik10 eyvallah, teşekkürler. • @Sefa, içinde söyledi: ABD'de Trafik Kazasi Yapmak

  Geçenlerde aksam delivery yaparken, arabayı park edip siparişi vermek üzere arabadan indim. Tam o esnada sokağın başından, süratle gelen araba, park ettiği yerden cikan baska bir arabaya carpip arabayı pert etti. Hemen yanımda oldu bu olay. Daha ne olduğunu anlayamadan, çarpan arac geri vitese takip benim arabanin tamponuna da saglam bi carptiktan sonra vur kaç tabir edilen hit and run yapti. Gecenin karanlığında kayboldu gitti. Maalesef plakayi alamadim. Polis geldi, rapor tuttu, fotoğraf falan cekti. Sigorta sirketi, israrla sigortamin bu kazayi kapsamadığını iddia ediyor maalesef. Henuz polis raporlarini bile görmeden karara varmislar sagolsunlar.

  Geçmiş olsun. • This post is deleted!


 • @paw-of-eagle sağolasın abi, eyvallah. Herhangi bir sorun yok. Tecrübe oldu diyelim. • Merhaba belki bilgisi olan vardir diye soruyorum.Bugun sigorta sirketimden aradilar bana carpip kacan aracin soforu 2 hafta sonra sigorta sirketinin aramalarini acmis ve ben kaza yapmadim polis raporunu degistirecegim diye zaman istemis.Sigorta sirketiu yapabilecegim biseyin olmadigini soyluyor ve dosyayi kapatalim diyor ben israrla acik tutuyorum.Daha once de karsi tarafin sigortasinin olmadigini ve 500 $kadar benim odemem gerektigini soylediler odemede sikinti yok sadece beni salak/yalanci konumuna dusuren kisinin bir yaptirima ugramasini istedigimden acik tutuyorum dosyayi.Sizce boyle birsey olabilir mi? Ne yapmam gerekir?


 • ⭐⭐⭐⭐

  @aliarmgn, içinde söyledi: ABD'de Trafik Kazasi Yapmak

  Merhaba belki bilgisi olan vardir diye soruyorum.Bugun sigorta sirketimden aradilar bana carpip kacan aracin soforu 2 hafta sonra sigorta sirketinin aramalarini acmis ve ben kaza yapmadim polis raporunu degistirecegim diye zaman istemis.Sigorta sirketiu yapabilecegim biseyin olmadigini soyluyor ve dosyayi kapatalim diyor ben israrla acik tutuyorum.Daha once de karsi tarafin sigortasinin olmadigini ve 500 $kadar benim odemem gerektigini soylediler odemede sikinti yok sadece beni salak/yalanci konumuna dusuren kisinin bir yaptirima ugramasini istedigimden acik tutuyorum dosyayi.Sizce boyle birsey olabilir mi? Ne yapmam gerekir?

  Ben benzer durum yaşadım. Sigorta şirketi karşı tarafa bir yaptırım uygulayamaz, hatta sürekli arayıp taciz etmeleri bile kanunen yasak. Ben de kızdım ettim ama neticede anladım ki karşı tarafa dava açmak dışında yapılabilecek bir şey yok. Mahkemelerde sürünmeye, avukatlara para dökmeye kimse cesaret edemediği için bu "karşı taraf"lar hep böyle oluyor maalesef.

  Sizin kaza nasıldı bilmiyorum ama ben bizim arabalara çift taraflı araç kamerası taktım, herhangi bir "yan çizme" durumunda bu kayıtları kullanabilirim. • @knnrn sigorta sirketinin yaptirimi degilde genel bir yaptirimdan bahsetmek istedim acikcasi.Surekli arayip kapatalim diyorlardi zaten.Ben de bu olaudan sonra kamera almaya karar verdim.Bir cok avukat bu kaza sonrasi reklam amacli brosur vs gondermis ama hepsi medikal bir tedavi durumlari icin yardimci oluyor gibi geldi bana,daha fazla para alabilmek icin muhtemelen.Sirf bu kadar kolay olmamali diye dosyayi kapatmiyorum.


Log in to reply
 

Benzer Başlıklar

103
Online

8.2k
Users

2.4k
Topics

137.2k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB