Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hulyaek teşekkür ederim, darisi tum bekleyenler basina 🙂

• @hulyaek ben varim ve bence sıra haziranlarda cunku nisan ve mayista her yer kapalıydı direct hazirana gececekler insaAllah

• @hulyaek DQ 12 haziran 2020

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnskck tebrikler! bundan sonraki surecte bol sanslar.

• Ben hâlâ İlk asamadayim. 1 seneyi geçti , NVC de bekliyor. Gerçekten de zorlu bir süreç.

• @nevermore haydi inşallah bu hafta sonuna kadar sizinde mülakat tarihiniz verilmiş olur

• @horoz insallah tesekkurler. vallahi 3. sene olucak , esim hamile artik bunaldik beklemekten.

• @crazycells teşekkür ederim sagolun 😊

• @cnskck kendim vize almisim gibi gozum doldu sizin adiniza cok sevindim. Tebrik ederim, cok guzel bir baslangic dilerim sizin icin.
    Darisi bizim basimiza 😞

• @itsmebb teşekkür ederim, insallah herkes ersin muradına 🙏

• @itsmebb Sizin süreciniz zamanlamalarınız nasıl? İmzanıza da taşırsanız ne güzel olur, birbirimizi takipe deriz. Hatta bu vesileyle bir kez daha tekrarlasak, herkes imzasına sürecini taşırsa süper olur.

• @crazycells hayır abd vatandaşı değil bebek biz işlemlere başladıktan sonra bebek doğdu eşim greencard sahibi bebek için bi işlem yapmadık

• @hulyaek imzami tasimayi denedim ama beceremedim haha 🙂 tekrar denerim sizin icin. Bizim basvurumuz yeni sayilir, 31.01.2021 de basvurduk 02.03.2021 de noa1 geldi, dosyamiz nebraskada nvc tasinma surecini bekliyoruz, aslinda processing time dan baktigimda priority date imize 3-4 gun kaldi ama hala bir ses yok.

• @itsmebb 🙂 yeniymiş daha sizin, şimdiden sabırlar diliyorum sürecinizde.

(hesabınızdan, profil ayarlarınızdan ekleyebiliyorsunuz imza bölümüne kendi tarihlerinizi )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mervetk, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

@crazycells hayır abd vatandaşı değil bebek biz işlemlere başladıktan sonra bebek doğdu eşim greencard sahibi bebek için bi işlem yapmadık

Hayirli olsun. Bebeginiz icin mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra konsoloslukla iletisime gecin. Buyuk ihtimal son asamada kendisine DS-260 formu doldurmaniz yetecek ve kendisi de sizinle vize alabilecek. Esiniz siz gocmen vizeyi alana kadar vatandas olmasin, vatandaslarin cocuklari ayri bir kategori oldugundan eger esiniz vatandas olursa bebek icin sifirdan yeni bir basvuru yapmaniz gerekecek.

Isterseniz NVC call center'a ulasarak durumunuzu anlatin ve hizlandirma talep edin. Maalesef kabul edip etmeyeceklerini ben de bilemiyorum, sadece sizin degil herkesin islemlerinde yavaslik var cunku... Fakat eger kendinizi iyi ifade edebilirseniz bir ihtimal yardimci olurlar. Bol sanslar ve bol sabirli beklemeler dilerim.

• Banada randevu verdiler 20 eylul

• @Ömer-Günay hayirli olsun simdi mi geldi mail ?

• Arkadaşlar şimdi avukatımla görüştüm bana söylediklerini size iletiyorum müvekkilime bugün görüşme günü geldi emin olun yıl sonuna kadar sizede görüşme günü gelecek dedi Hülya hanım ve diğer arkadaşlar biraz daha rahat olup fazla gerilmeyelim

• @Ömer-Günay hayırlı olsun avukatınız Volkan bey mi acaba

• @horoz evet volkan bey

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |