Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar, kullanıcı adı seçerken şu iletideki kurallara dikkat etmeliler.
Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Pi Seven Restoran'da Is Duyurusu (Saratoga / New York)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Yesilkart Forum Facebook Grubumuzdan alinti:

✨New York - Pi Seven'da is duyurusu 👨🍳👩🍳 ✨

(✅Ekleme: lutfen sadece calisma izni olan arkadaslar basvursun!)

📢 New York eyaletinin baskenti Albany'nin kuzeyindeki Saratoga Springs'de bulunan Pizza 7 adli restoranimizda "pizza maker"🍕 ve mutfakta calisacak 👨🍳 arkadaslara ihtiyacimiz var.

Isler full-time'dir ve calisacak arkadaslara kalacak yer de temin ediyoruz. Baslangic ucreti saatlik $10.40 + bahsisler, ilerleyen donemde tabii ki ucret artislari soz konusudur.

Su an icin 2 elemana ihtiyacimiz var. Eger iyi seviyede ingilizce bilenler olursa on counter'da telefona bakacak arkadaslara da ihtiyacimiz var. An itibariyle 18 kisilik bir ekibiz, bunlardan 7 tanesi cifte vatandas (TC) ya da green card'lidir.

Ilgilenenler bana (Mustafa Kesilmis)
    📱 +1 518 2568356 (cep)
    ☎ +1 518 5802000 (is yeri)
    numaralarindan ulasabilirler. Yakin zamanda 🇺🇸 ABD'ye gelecek 🇹🇷 Turkiye'deki arkadaslar da bana whatsapp uzerinden ulasabilirler.

🛑 Ayrica birde "Red and White Transportation" adli bir tir sirketimiz var ve su anki 2 tirimiza bu senenin sonunda 2 tane daha tir ekleyecegiz 🚛🚛... Eger bu isle ilgilenenler olursa tir ehliyeti almakta da yardimci olabilirim.

Adres: 7 Caroline street, Saratoga Springs, NY 12866

Pi Seven
    Ilginize tesekkurler.

• 10 dolar ne yaa 😃 türkler gittikleri yerde türklüğünü yine gösteriyor. delivery yapsan saatlik ücretin ortalama 17 doları buluyor ? 10 ne

• @Spakender, içinde söyledi: Pi Seven Restoran'da Is Duyurusu (Saratoga / New York)

10 dolar ne yaa 😃 türkler gittikleri yerde türklüğünü yine gösteriyor. delivery yapsan saatlik ücretin ortalama 17 doları buluyor ? 10 ne

Hocam zaten iyi maaş verse Türkiye'den yeni gelecek arkadaşlar iletişime geçsin demez. Ordan bulur. 🙂

• vizem mevcut değil eğer sponsor olursanız gelip çalışırım.

• @Final-Approach aynen üstad, bende öyle düşünüyorum. Size yardımcı oluyoruz ayağına iyi sömürüyorlar türkleri gene. Türkiyeden eleman toplamaya, çalışan aramaya çıkan firmalar hiç samimi gelmiyor bana.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

93

6.0k
Users

1.9k
Topics

89.6k
| | | |