Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells

Bir an once uce bese bakmadan satabildigimizi satip bankaya koyacagiz. Tekrar banka dokumu alip konsolosluga gonderecegiz. Sponsorluk isteyebilecegimiz yakinlikta tanidigimiz yok USA de. Zaten yapi olarak kimseden kolay kolay bir sey isteyebilen insanlar degiliz. Bu isin uzamasini da istemiyoruz. Bir an once arabayi vs satip bankaya koyacagiz, yine de kabul etmezler ise yapacak bir sey yok. Hic te uzulmiycem.. Desem de inanmayin 😁

• ⭐⭐

@ayse sakin olun bence ve satarken ucuza satmayın bence sonuçta para hep lazım

• @ayse Ayşe hanım umarım sorun kalmaz, bu arada aracın noter satış belgesini de gönderin bence, yani satış evrakları bulunsun.para miktarı ne olur bilemem ama benim tavsiyen eşten dosttan bir miktar daha para takviyesi yapıp bir koyumcu tanıdık varsa ondan fiş de alabilirsiniz, göstermelik koyarsınız o fiş de belge olur.(tamamen şahsi fikirlerim)
    her şey çabucak hallolur umarım.

• @arkben inşallah bir sorun çıkmaz.Evlilik ispatı nispeten en kolay şey.Başka bir sorun bulmazlarsa en kısa sürede alırız vizeyi diye düşünüyorum.Iyi dilekleriniz icin teşekkürler

• @crazycells Pazartesi ilk iş bu evraklari gönderecegiz bakalim.Sadece bu duruma takildilarsa bence kisa sürede vize onaylanacaktir diye düsünüyorum.Ama bu sene mülakatlar biraz zor geciyor nedense.Farkli bir politika mi uygulayacaklar hep beraber bekleyip görecegiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayse, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells

Bir an once uce bese bakmadan satabildigimizi satip bankaya koyacagiz. Tekrar banka dokumu alip konsolosluga gonderecegiz. Sponsorluk isteyebilecegimiz yakinlikta tanidigimiz yok USA de. Zaten yapi olarak kimseden kolay kolay bir sey isteyebilen insanlar degiliz. Bu isin uzamasini da istemiyoruz. Bir an once arabayi vs satip bankaya koyacagiz, yine de kabul etmezler ise yapacak bir sey yok. Hic te uzulmiycem.. Desem de inanmayin 😁

Butun sartlarinizi zorlayip gosterebileceginiz en yuksek miktari bankada gosterin bence de. Bu satis, problemleri cozecek gibi gorunuyor. Bol sanslar, iyi haberlerinizi en yakin zamanda bekliyoruz.

• @ayvalik10 teşekkürler

• @Nothing-Man merhabalar, önerinizi okudum size bir şey sormak istiyorum, kuyumcu tanıdıktan alınan fişin nasıl bir faydası oluyor görüşmede?

• @sealover Bankada gösterilen paranın örnek; iş yeri vs yüksek meblağ da para girişi oldu çıktı aldınız para hesap da 10 dk kaldı belki, orada nereden geldi bu para nasıl bir anda bu kadar yüksek giriş oldu sorusuna kuyumcudan alınan bir fiş ile bakın bende altın vardı satıp hesabıma aktardım diye dosyanıza eklersiniz.
    NOT: FİŞ İLE HESABA PARA GEÇİM TARİHLERİNE DİKKAT EDİN BUNU YAPAN OLURSA.

• Mülakata katılacak arkadaşlara da tekrar dan bol şans.Lütfen tapu ve araç gösteririz bankada çok para göstermeye gerek yok diye düşünmeyin.
    Bu yıl geçen yıllar gibi değil, dosyanıza tapuyu da aracı da ekleyin AMA BANKADA HATIRI SAYILIR BİR PARA OLSUN.
    Bir de SAĞLIK SİGORTASI İLE İLGİLİ BİR ADET ÇIKTI KOYUN EKSTRADAN.

• @Nothing-Man bende ek olarak hesaplarınızdaki parayı vize mülakatı bitmeden çekmeyin. mülakat sırasında şüphelenirlerse gidip son durum hesap cüzdanınızı yazdırın deme ihtimalleri olabilir.bu yıl daha önce olmayan çok farklı şeyler oldu .maddi durum belgesi ile eksik bir alan bırakmamak lazım.

• @muratozbek_91 var ben varım

• @Nothing-Man teşekkürler

• @zinos job offer için , şirketin antetli kagidi v sorumlu kişinin imzası yeterli midir? Bilgi kirligi çok fazla (ıslak imza, noter onayı vs ) hangisi doğru bilemedim. Teklifi gönderen firmaya ulaşmaları teyit için yeterli olacaktır diye düşünüyorum ama bilemedim de. Ya da elektronik imza kabul edilmez mi ?

• ⭐⭐⭐

@zinos
    Bu konuyla ilgili şu linkin 5 ve 6. Sayfalarını inceleyin. Konsolosluğun resmi sitesi üzerinden olan paylaşım;

• Hesap dökümü yeterli bulunmayan kişilerden istenen sponsor nasıl okuyor tam olarak? Yasal olarak abd'de yaşayan, evi, düzenli geliri olan bir tanıdığınızın olması şeklinde mi? Bir süreliğine masraflarınızı karşılamayı kabul etmesi de mi gerekiyor?

• @bolatmali fotoğraf derken ? Konsolosluğa götürülen mi yoksa ilk başvuru esnasındaki mi?

• ⭐⭐⭐

@oez
    Hangi aşamadaki fotoğraftan bahsediyorsunuz tam olarak?

• Merhaba ;
    Konsolosluk onayı alan tüm arkadaşlarımızı tebrik eder , yeni hayatlarında başarılar dilerim.
    AP'ye kalan arkadaşlarımızın bir an önce onay alabilmesini umut ediyorum.

Sorum :
    Bu sene , bu zamana kadar mülakata giren arkadaşlarımız içerisinde kronik bir sağlık problemi olan birisi var mıdır ?
    Varsa muayenede ve konsolosluk görüşmesinde konusu geçti mi ? Sorun oldu mu ?

• @bolatmali 86. sayfada özbek birinin fotoğraftan red aldığını yazmışsınız?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |