Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ZoZO teşekür ederim

• @Elgitaro evet aynen.

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana bu telegram grubu silindi mi acaba?

• @recii35 hayır silinmedi

• Merhaba,
    Emin olamadığım birkaç şey hakkında yardımlarını bekliyorum.
    1999 yılında 9 ay İngiltere'de, 2013 te ise 11 ay Kanada'da kaldım (3 kez giriş çıkış yaptım), 16 aydır da Niger de çalışmaktayım. KCC den gelen mektuba göre sadece Niger den sabıka kaydı alma gerekiyor diye düşünüyorum.
    9 Yaşındaki kızımın birth certificate i için, kendi adıma e-devletten almış olduğum nüfus kaydınının aynısını dosya ismini değiştirerek gönderceğim emaile ekleyeceğim.
    Pasaportumun süresi 2021 Aralıkta bitiyor. Mülakat tarihi açıklandıktan sonra pasaport değişmeyi düşünüyorum (o zamana kadar Türkiye'ye dönmüş olurum) . Bunun sakıncası olur mu, zaten eski pasaportumu da mülakata götüreceğim.
    Teşekkürler.

• @Orkun-De çoğu ülkeden 12 ay iken, İngilterede 6 ay kalmışsanız da isteniyor, yani siz nijerin yanında birdr İngiltere polis belgesi almalısınız
    Aynen 9 yaşındaki kızınızın birth certificate sı için bu işlemi yapacaksınız
    Pasaportun süresi vize almak için yeterli aslında ama illa değiştirmek istiyorsanız bir sorun olmaz, eğer içinde Amerika vizesi varsa konsolosluğa bu eski pasaportunuzla gitmelisiniz, eğer Amerika vizesi yoksa normalde talep etmiyorlar ama siz İhtiyaten eski pasaportunuzu yanınıza alabilirsiniz, belki sorarlar

• Merhaba arkadaşlar az önce evrak isteği ile ilgili bir mail aldım. Kazandığımı yeni öğreniyorum şaşkınım açıkcası . Heycanımı mazur görün şimdi benim bu evrakları hızlıca göndermem mi gerekiyor yoksa ds260 formunu doldurmam mı lazım önce. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Yasaklı

@Emin-Y YAZMA boyle seyler burada doverler seni:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emin-Y bu basligin ilk iletisini okuyabilirsiniz.

• @kivo valla abi bu nedir ya 🙂

• Yasaklı

@Nothing-Man sen sonucta Nothing Man sin 🙂 adam 24k ama sen daha cok takip ediyorsun..

• @crazycells Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için .
    @kivo @Nothing-Man Haklısınız gerçekten 🙂

• Yasaklı

@Emin-Y sana ilk tasi ben atiyorum kalani forumun insafi :)))

• @Emin-Y şaka bir yana yolun açık olsun sevindim senin adına umarım gönlünce olur her şey,
    @kivo Nothing man olmaya devam abi, gün gelir biz de yazarız o sevinçle umarım 🙂

• Yasaklı

@Nothing-Man taslasana yahu :)))))

• @Emin-Y tebrik ederim,hayırlı olsun, kısmette 6 ay sonra sonucu öğrenmek varmış demekki,
    Siz ilk önce bu konunun ilk iletisini dikkatlice okuyup, ds260 formunu doldurmalısınız, yeşilkartforum un ds260 doldurma videosu ve bu konuda hazırlanmış olan pdf ni kaynak olarak kullanabilirsiniz
    DS-260 formunu submit ettikten sonra,
    KCC ye göndereceğiniz belgeler için bu ⬇⬇⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688
    konunun ilk iletisini dikkatlice okuyup evraklarınızı istenen formatta hazırlayıp, sizden istenen e-mail adresine ([email protected]) adresine gönderin, sonrasında merak ettikleriniz varsa buradan sorabilşrsiniz

• @Muhtaradana Teşekkür ederim. Ingiltere de 6 ay olduğu nerede yazıyor paylaşır mısın? Gözden kaçırmışım.

• @Orkun-De
    3 iletiyi inceleyin birisinde resmi siteye yönlendiren linkte var⬇⬇⬇
    DV2019 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/76728

DV2018 (2018 Green Card Lotosu) Aşamaları https://yesilkartforum.com/forum/post/16558

DV2018 AP durumu https://yesilkartforum.com/forum/post/24749
    3.sünde ise bu belgeyi almadan giden bir arkadaşın deneyimi⬆⬆⬆

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kivo taşlar tanesi 2 dolar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |