Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Ziraat Bankası 154. Yıl Reklam Filmi:

• vazgeçtik 🙂

• Çay simite kanan insanda beyin olmadığı için beyin göçü olmaz zaten 🙂 Bir bırakamadık şu kuru milliyetciliği.

• Yasaklı

Uzun uzun yazmaya gerek yok. Klasik Türkiye tablosu olmuş, birşeylerin sömürüsü.

• ⭐⭐⭐

Bayılıyorum bu tarz propagandalara.
    Kulak arkasıda kalmadı millette, halen çay simit gösteriyorlar.

• ⭐⭐ Yasaklı

2000 km ötede adam 2 euroya sarap 1,50 euroya hamburger eti alıyor bızde hala bogaz manzarası cay simit, karakafa birisiyle normal okumus tipliyi yanyana koyup biz biriz beraberiz boş yalaka lakırtısı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Keşke hayatım boyunca Türkiye'de yaşamam mümkün olsaydı. Ama bence ülke nitelikli insanlarını kaybetmeye bir süre daha devam etmeli. Ondan sonra cehaleti yüceltmenin ne kadar zararlı bir şey olduğunu anlayacaklar.

• İnsan gibi yaşama imkanı sundular ama biz vazgeçtik dimi?

Bakmayın böyle reklamları yayınladıklarına. Gayet de hoşlarına gidiyor bizim gibilerin yurtdışına "kaçması" çünkü işlerine geliyor. Hepsinin B planı ülkeden kaçıp gitmek zaten.

Bu arada reklamın ilk yayınlanma tarihi 23 Kasım 2017. Neden tekrar gündeme getirdiler acaba?

• @knnrn Emin degilim. CD4'leri kaybediyorlar, en ufak gripten mort!

• hadi yine iyiyiz zam değil , yeniden değerlenme 😉

• ⭐⭐⭐

aslında Ülkemin ve Devletimin bir suçu yok asıl suçlu toplu ve millet her söylenen inanan araştırmayan . bu millet çanakkale,dede sakarya,dada üzerine düşeni fazlası ile yaptı hep. vatan dedi namus dedi bayrak dedi ezan dedi kuran dedi seve seve kanıyla Türkiyeyenin karış karış her toprağını kanı ile suladı. biz aç kalırız ama vatansız kalmayız dedi dünyanın neresine bakarsanız bakın Türk insanı Milleti kadar cefakarı yoktur gerekir aç kalır kuru ekmek yer ama aç olduğunu belli etmez. nice nene hatunlar sütçü imamlar ulubatlı hasanlar ve daha niceleri bitmez. Devlet bakidir hükümetler ise geçicidir belki Türkiye,de insanları en kolay kandırmanın aldatmanın yolu vicdan , kuran ve ALLAH ile kandırıp Milleti sömürürler. bizim insanımız cahildir saftır. hele heele anadoluda bir kapıyı çaldığınızda ekmeğini bölüşür yemeğini aşını bölüşür misafir eder. çoğumuzun dedesi nenesi simit çaydan daha kötüsünü yediler velhasılı kelam Ülke bizim ama bizi bu hale düşüren bu düşünceleri aklımıza koyanlarıda ALLAH cehenneminden hiç çıkarmasın gün yüzü göstermesin soyunu sopunu kurutsun.
    ben bu yazıyı polemik yada tartışma konusu olsun diye değil içimden nasıl geçti ise yazdım...

• Cay ve simit guzeldir aslinda ama keyif icin yenilip icilirse, yoksa karin doyurmak icin degil!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |