Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ZoZO teşekkürler. Ben de öyle anladığımdan bir kez yolladım. Şimdi @Muhtaradana farklı bir şey yazınca bir an tereddüte düştüm.

• @YılmazY
    DV2020 Mulakat Deneyimlerinin ilk iletisini okursanız, sayın @crazycells in şu ifadesini görürsünüz

"Belgeleri Green Card alacak herkes icin ayri ayri hazirlamalisiniz (yani DS-260 formu doldurdugunuz herkes icin); fakat belgeleri tek bir seferde gonderebilirsiniz"

Bunun için normalde evlilik cüzdanını bir kere taratıp, bu belgenin bir kopyasını eşimiz için isimlendiriyoruz, bir kopyasınıda kendimiz için isimlendirip gönderiyoruz

Bu aşamada maalesef size bir tavsiyede bulunamıyacağım,
    KCC tek evlilik cüzdanını yeterli görür, evrakları onaylarsa sizin için problem olmaz

Aksi bir durumda crazycells in bahsettiği gibi yapıp tekrar gönderebilirsiniz

• Bu aralar evrak onay e-mail alan varmı ?

• @Muhtaradana @crazycells selamlar, asıl talihli eşim. DS 260 formunu doldururken mevcut iş yerimi yazmıştım fakat, bugün itibariyle iş yerimden ayrılıyorum. DS 260 formunu açtırıp güncelleme yapmam gerekiyor mu? Hali hazırda bir işe girmediğim için şuan, nasıl bir güncelleme yapacağım onuda bilmiyorum. konu hakkında bilgi verebilir misiniz. Teşekkürler, iyi günler.

• Arkadaşlar aramızda Suudi arabistanda çalışıp da kazanan varmı var ise yazabilir mi

• @gezgin34 Herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yok.

• @Semihmete meil furyasindan 22 ekimden sonra kimseye evrak meili gelmedi

• Merhaba, daha evvel de yazmıştım. Ben tüm evrakları ( edevletten indirdim- hepsi türkçe) belirtilen şekilde kaydederek pdf olarak gönderdim. Birkaç kez aynı şekilde gönderdm..tekrar tekrar kontrol ediyorum bir hata yok.
    Gerekli evrakı göndermemişsiniz diye mail dönüyorlar. Ama hatanın nerede -ne olduğu belirtilmiyor:(..
    Başına böyle birşey gelen var mı? Sorunun ne olduğu konusunda KCC'ye mail attım buna da "yazdığım ve doğru olan Case number'ın case number olmadığı yönünde" cevap verildi..
    Teşekkürler

• @crazycells Merhabalar d260 formunu doldururken çalıştığım yerlerin hepsini yazmamıştım yazdığım bir işyerinin işten ayrılma tarihini 1 ay geç yazmışım d260 formunu açtırmak konusunda tavsiyeniz nedir birde Mayıs ayında submit etmiştim şimdi ise yeni şıklar eklenmiş bu konuda tavsiyede bulunursanız memnun olurum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eceloo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, daha evvel de yazmıştım. Ben tüm evrakları ( edevletten indirdim- hepsi türkçe) belirtilen şekilde kaydederek pdf olarak gönderdim. Birkaç kez aynı şekilde gönderdm..tekrar tekrar kontrol ediyorum bir hata yok.
    Gerekli evrakı göndermemişsiniz diye mail dönüyorlar. Ama hatanın nerede -ne olduğu belirtilmiyor:(..
    Başına böyle birşey gelen var mı? Sorunun ne olduğu konusunda KCC'ye mail attım buna da "yazdığım ve doğru olan Case number'ın case number olmadığı yönünde" cevap verildi..
    Teşekkürler

dosya numaranizi nasil yazdiniz? Herhangi bir isim degisikligi oldu mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Samet-Yetgin, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhabalar d260 formunu doldururken çalıştığım yerlerin hepsini yazmamıştım yazdığım bir işyerinin işten ayrılma tarihini 1 ay geç yazmışım d260 formunu açtırmak konusunda tavsiyeniz nedir birde Mayıs ayında submit etmiştim şimdi ise yeni şıklar eklenmiş bu konuda tavsiyede bulunursanız memnun olurum

bu ayrintilar bence onemsiz oldugundan formu actirmaniza gerek yok, ama kendi hayatiniz icin cok onemliyse actirip guncelleyebilirsiniz.

• @crazycells Teşekkür ederim hocam süreci sorunsuz tamamlamak istiyorum.

• @crazycells case numberi aynen burda belirttigimiz gibi 2020EU00007xxx olarak yazdim, bu sekilde degil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eceloo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells case numberi aynen burda belirttigimiz gibi 2020EU00007xxx olarak yazdim, bu sekilde degil mi?

Eger numara dogruysa ve sondaki 3 x'in yerinde sayi varsa o durumda neyin yanlis gittigini bilmiyorum. Eger her seyi dogru yaptiginiza eminseniz, daha once gondermemis gibi bir daha email gonderebilirsiniz.

• @Semihmete sadece düşük case numaralarına geliyor şuan onay sanırım

• @eceloo
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

Bu konunun ilk iletisini detaylıca okuyup, bu yönergelere hareket edip tekrar göndermeniz de fayda var

• @Muhtaradana biz de ayın 15 inde göndermiştik evrak emalini 2 hafta sonra bugün çok şükür evraklarımızın onaylandığına dair mail geri dönüşü aldık

• Evrak meili istenmeyenle ilgili bir gelisme varmi

• @crazycells Peki bu belgelerin ingilizcesini mi göndermek gerekiyor? Çünkü biz sadece e-devletten indirip türkçe olarak ilettik..burada herkes türkçe ilettiğini belirtmiş yanlış anlamadıysam.

• @crazycells Bir de çocuk için ayrı bir nüfus kaydı eklemedik, çünkü ikimizin nüfus kaydında da görülüyor, çocuğun ayrı bir e-devlet kaydı da yok..
    çocuğu olanlar nasıl yapıyor acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |