DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, @crazycells 'in GC paketini yeni indirdim ve mülakat için Ankara'nın seçilmesi gerektiğini şimdi okumuş bulundum. İstanbul'u seçerek submit'lemiştim Ds260'ı, sorun olur mu?

• @Muhtaradana teşekkür ederim cevabınız için.

• @heroinchains bir problem olmaz, İstanbul seçsenizde(göçmen vize görüşmeleri sadece Ankara'da olduğu için) Ankarada ki konsoloslukta mülakata gireceksiniz
    Sizin bir şey yapmanıza gerek yok, İstanbul seçmeniz bir sorun değil

• Arkadaşlar öncelikle merhabalar;

Burada gelen mailleri inceledim benim mailim de şöyle bir kısım var
    '' You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. ''
    Ben DS-260 formunu doldurup submit ettim aylar önce fakat gelen mailde sanki göndermemişim göndermem gerekliymiş gibi yazılmış. Önce herkese bu şekilde geldiğini düşünmüştüm ama sonra buradan araştırınca sanırım herkesin mailinin ilk kısmında böyle bir şey olmadığını gördüm. Sizce bir sıkıntı var mı ds-260 ile ilgili ?
    Yardımlarınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler daha önce sorulduysa oraya da yönlendirebilirsiniz kusura bakmayın biraz baktım göremedim en son sormak istedim .

• @frejya bana gelen mailde bu şekilde, hazır şablon atıyorlar kişiye göre mail atmıyorlar, endişe etmenize lüzum yok.

• @huseyın-d aynen şimdi bende tekrar kontrol ettim, aynı metin bende de var

• @huseyın-d @Muhtaradana çok teşekkür ederim bu hızlı cevabınız için iyi geceler dilerim ☺

• Merhaba,

Ben bir cifte vatandasi olarak (Bir Afrikanin bir ulke Varandasi ve TC vatandasiyim), Turkiyede esim ve cocuklarimla mulakatimiz yapabilmemi mumkun mudur? Yada illahi afrikaya mi gitmemiz gerekiyor?

Tesekkurler

• Merhaba, Biz de 2020 talihlisiyiz. Green Card eşime çıktı. Kcc'den istedikleri evrak listesi maili geldi. Burada kafama takılan soru şu: Bu istenen evrakları sadece eşim için mi göndermem gerekiyor yoksa ikimiz içinde mi göndermemiz gerekiyor? Kafa karışıklığı olmaması açısından küçük bir dipnot: Green Card başvurusu yaptığımızda evliydik. Yani kart çıktıktan sonra evlenmedik.

• Merhaba tekrar, Kcc' ye atılacak evrak mailini her bir aile bireyi için Green Card çıkan aile üyesinin mail adresinden mi atmamız gerekiyor. Yoksa Ds 261 doldururken her aile bireyinin yazdığı kendi mail adresinden mi?

• ⭐⭐⭐

@frejya, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar öncelikle merhabalar;

Burada gelen mailleri inceledim benim mailim de şöyle bir kısım var
    '' You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. ''
    Ben DS-260 formunu doldurup submit ettim aylar önce fakat gelen mailde sanki göndermemişim göndermem gerekliymiş gibi yazılmış. Önce herkese bu şekilde geldiğini düşünmüştüm ama sonra buradan araştırınca sanırım herkesin mailinin ilk kısmında böyle bir şey olmadığını gördüm. Sizce bir sıkıntı var mı ds-260 ile ilgili ?
    Yardımlarınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler daha önce sorulduysa oraya da yönlendirebilirsiniz kusura bakmayın biraz baktım göremedim en son sormak istedim .

Da formunu submit etmeyen talihlilerede evrak maili atıyorlar. Bu yüzden var o ibare

• arkadaşlar merhaba. iki sorum olacak öncelikle ds-260 formunu doldurduktan ve gönderdikten sonra oturduğum adresten taşındım bunu güncelleme gerekiyor mu? ikinci sorum case number'ın current olduğuna nereden bakıyoruz?

• @mrt01

1. Güncelleme yapmaniza gerek yok. Formu doldururken girdiginiz bilgilerin güncel olmasi yeterli.
      2.travel state gov adresinden takip edebilirsiniz. En son november bülteni açiklandi ona tiklayip current numaralari görürsünüz.. şu anda 8600e kadar current. Forumu takip ederek de bu bilgilere ulasabilirsiniz.
  • ⭐⭐⭐

@mrt01, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar merhaba. iki sorum olacak öncelikle ds-260 formunu doldurduktan ve gönderdikten sonra oturduğum adresten taşındım bunu güncelleme gerekiyor mu? ikinci sorum case number'ın current olduğuna nereden bakıyoruz?

Bültene şuradan bakabilirsiniz;

• teşekkürler

• @Muhtaradana Teşekkür ederim cevabınız için.

• Merhaba, 2020 talihlisiyiz. Eşime Kcc'de evrakların yönlendirilmesi ile ilgili mail geldi. Eşim ve ben tek bir mail üzerinden mi tüm evrakları yönlendirmeliyiz? Yani talihlinin mail adresinden mi göndermeliyiz tüm evrakları? Son olarak forumda fotoğraftan bahsedilmiş. Bu aşamada herhangi bir fotoğraf gönderimi yapılıyor mu? Teşekkürler.

• İyi günler arkadaşlar evrak onayı dediğiniz nasıl bir şey? Onaylandığını nasıl öğreniyoruz?

• @Mesutkaya oto mailden sonra onay maili gelecektir, beklemeniz gerekiyor.

• @mthin816 2020 Mülakat Deneyimleri başlığının ilk iletisi bütün sorularınızı cevaplandırıyor, yani bu konunun ilk iletisi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

216

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |