Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Iyi aksamlar oncelikle. Kcc den evrak mailini aldim. nufus kayit ornegini edevletten cikarayim dedim fakat annemin kayitinda sag olum kisminda kapali kayit yaziyor. Nedeni ise annem ikinci evliligi yapti ve iki gun once esi vefat etti sanirim o yuzden kapali kayit gozukuyor. Simdi Ben kcc ye bu sekilde nufus kayit ornegini gondersem bir sikinti yasarmiyim.? Yada direk nufus aile yerine sadece aile secenegimi secip esim ve cocugumun gozuktugu secenegi secip yollasam olurmu?

• @arifcinar once tebrikler birde meili ne zaman aldınız

• parsdon şimdi gördüm

• ⭐⭐⭐

@arifcinar, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Iyi aksamlar oncelikle. Kcc den evrak mailini aldim. nufus kayit ornegini edevletten cikarayim dedim fakat annemin kayitinda sag olum kisminda kapali kayit yaziyor. Nedeni ise annem ikinci evliligi yapti ve iki gun once esi vefat etti sanirim o yuzden kapali kayit gozukuyor. Simdi Ben kcc ye bu sekilde nufus kayit ornegini gondersem bir sikinti yasarmiyim.? Yada direk nufus aile yerine sadece aile secenegimi secip esim ve cocugumun gozuktugu secenegi secip yollasam olurmu?

Eşinizin ve çocuklarınızın olduğu belgeyi almanız yeterli.

• Almancadan ingilizceye çevrilen belgenin yeminli tercüman olması gerekiyor mu?

• ⭐⭐⭐

@Mert-Güngör, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Almancadan ingilizceye çevrilen belgenin yeminli tercüman olması gerekiyor mu?

Ankara Konsolosluğun kabul ettiği diller İngilizce ve Türkçe,
    Bunun dışındaki diller için yeminli tercüman aracılığıyla tercüme ettirmeniz gerekir.

• Merhabalar, 18 Mayıs 2019 tarihinde DS-260 formunu doldurup yolladım ve onay mailini de aldım. Fakat hala belge talebi ve mülakat tarihi için mail gelmedi. Ne yapmalıyım?

• @miel Hiçbirşey yapamazsın! Bekleyeceksin

• @bolatmali tesekkurler hocam 🙏

• Merhaba,

DS-260 sonrasi supporting documents submit edildikten sonra, randevu tarihimiz tam numaramizin cut off oldugu aydami aciklaniyor yoksa daha oncesinde mi
    ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ebc her ayın 15 –17 arası bir sonraki ayda mülakata gelecek kişilerin hangi numaraya kadar geleceğini gösterir ekimde 8600 açıkladılar kasımda 8600 numarasına kadar olan insanlar mülakata gelecek evrak maili gelmeyenlere bu mail gelecek mülakat tarihi açıklananlar unganlardan sağlık muayenesi için randevu alacak unganlardan bir sorun yoksa mülakata gidecekler yani hep işlemler 1 ay sonrası için hazırlık yapıyorsun

• @ayvalik10 hocam oct-nov-dec olarak 8600 açıklanmadı mı? Yani aralık 8600 olması gerekiyor. Yanlışım varsa affola.

• @ayvalik10 bu pek mümkün değil gibi sanki 5000li numaralardayım fakat randevu maili gelmiş değil. Kasım ayında görüşme ihtimalinin gelmesi çok düşük bence.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkcet senin kesin gelmesi lazımdı sen ekimde mülakat girmen gerekiyordu hemen çok acil önemsiz kutusna bakar mısın düşmüş mü diye yoksa çok acilen mail atıyorsun EKİM AYINDA NUMARAM CURRENT OLMASINA RAĞMEN EVRAK MAİLİ GELMEDİ diye böyle mail geçen sene 2019 olmuştu aynı gün içinde evrak maili geldi onay maili geldi mülakat tarihi de verilmişti hemen mail at çünkü sen 5000 olduğun için ekimde 6000 olanlar mülakata gitti

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Şimdi mi söylenir bu şimdi 15 eylülde açıklandı bülten neden bu kadar süre bekledin sen ya anlamıyorum.

• @miel Aynı durumdayım hocam, niye herkese geliyor bize gelmiyor bir sorun mu var diye kafama sürekli takılmıyor değil ama yapacak bir şey yok beklemeye devam..

• 16/10/2019'da KCC evrak talebi geldi.
    Süreçte herkese başarılar.

• @chamonix tebrik ediyorum, hayırlı olsun

• @miel size daha doğru ve net cevaplar verilmesi için
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• @ayvalik10 sayın @ayvalik10 november (Kasım) bülteninde Aralık cut-off için evet 8600 yayınlandı
    Ama case 6000 ile 8600 arası olan arkadaşlar, eğer KCC den evrak talep emaili almışsa ve gerekli belgeleri gönderip, ilk önce otomatik onay e-maili daha sonra da "congratulations Records indicate" (evraklarınız incelendi onaylandı) e-maili aldıysa,
    Tahmini bu ay sonunda e-mail kutularına durumlarında bir güncelleme olduğuna dair bildirim gelecek ve dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation number ile 7 mayısta 2019 dadv lottery talihlisi olduğunu öğrendiği sayfa girdiklerinde 2019 Aralık ayında mülakata nerede, hangi tarihte ve saat kaçta gireceklerini öğrenecekler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |