Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bolatmali 🙂 🙂 🙂 cevap veriğiniz arkadaş 30binde olunca sizin 4 ü görünce direk 40 bine gitti aklım, 4 bin çok çok iyi tebrikler şimdiden 🙂 🙂

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Gönderip göndermemek sizlere kalmış. Ben göndermiştim

askerliği yapmadığıma dair bir belge göndersem sıkıntı olmaz yani değil mi?

hocam bir de adli sicil kaydı ingilizce, diğer belgelerim türkçe sıkıntı olur mu? çünkü sicil kaydını indirirken türkçe seçeneği yok. ya da zaten öyle mi olması lazım 🙂

• ⭐⭐⭐

@mcivan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Gönderip göndermemek sizlere kalmış. Ben göndermiştim

askerliği yapmadığıma dair bir belge göndersem sıkıntı olmaz yani değil mi?

hocam bir de adli sicil kaydı ingilizce, diğer belgelerim türkçe sıkıntı olur mu? çünkü sicil kaydını indirirken türkçe seçeneği yok. ya da zaten öyle mi olması lazım 🙂

Bir sorun olmaz

• @crazycells Üstad bizim mailimizde de aynı ifade varmış.
    Maili tekrar kontrol edince farkettim.
    DS-260 formlarında sadece kızımızın DS-260'ında anne isminin 2. i yanlış olmuştu, onun dışında eksiklik yoktu.
    İstenen evrakları KCC e gönderdim.
    Şimdi ne yapmak lazım?

• @aaktas29 bu şekilde evet, yeterli olur. vatandaşlık aldıktan sonra üste de görünmeye başlayacaktır.

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@ossy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

birde nüfus kayıt örneği tipi : Kişi - Aile - Nüfus Aile
    Eski Eş Listele : Evet - Hayır
    Vukuatlı Belge (Olayları Göster) : Evet - Hayır
    Belgenin Neden Verileceği : Kuruma İbraz - Kurum Talebi - Kişi Talebi
    Bunlardan hangilerini sırasıyla işaretlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Hiç evlenmedim çocuğum yok.

Kişi,evet,ibraz sırasıyla,

Kurum adına: Kentucky Consular Center
    Sayı kısmı çıkarsa 1 yazabilirsiniz

@bolatmali Merhaba, biz dün evraklarımızı gönderdik ancak şimdi yazdığınızdan yola çıkarak kişi olarak değil aile seçeneğini seçtik bu aşamada. Sorun yaratacağını düşünmüyorum ancak her konu bir soru işareti oluşturuyor maalesef. Sizin fikrinizi almak isterim. Özellikle @crazycells in de. Teşekkürler.

• @bolatmali Çok teşekkür ederim, ben de seni tebrik ederim, süreci bayağı bir ilerletmişsin, umarım her şey sorunsuz devam eder. Mülakattan sonra buraya güzel bir izlenim, deneyim yazarsın artık 🙂 Süreç yavaş ilerlese de sadece kendi adımıza değil, burda muhatap olduğumuz arkadaşlar adına da heyecanlanıyor, seviniyoruz.

Bu arada evrak mailini gönderirken konu kısmına ne yazmamız gerekiyor? Herhangi bir içerik yazmaya da gerek yok sanıyorum?

• @turcouz evrak mailini gönderirken konu bölümüne dosya numaranızı yazacağınız gelen KCC mailinde de yer alıyor.

• @berkyurdum teşekkür ederim, belirtebilir misin?

• ⭐⭐⭐

@berkyurdum, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

birde nüfus kayıt örneği tipi : Kişi - Aile - Nüfus Aile
    Eski Eş Listele : Evet - Hayır
    Vukuatlı Belge (Olayları Göster) : Evet - Hayır
    Belgenin Neden Verileceği : Kuruma İbraz - Kurum Talebi - Kişi Talebi
    Bunlardan hangilerini sırasıyla işaretlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Hiç evlenmedim çocuğum yok.

Kişi,evet,ibraz sırasıyla,

Kurum adına: Kentucky Consular Center
    Sayı kısmı çıkarsa 1 yazabilirsiniz

@bolatmali Merhaba, biz dün evraklarımızı gönderdik ancak şimdi yazdığınızdan yola çıkarak kişi olarak değil aile seçeneğini seçtik bu aşamada. Sorun yaratacağını düşünmüyorum ancak her konu bir soru işareti oluşturuyor maalesef. Sizin fikrinizi almak isterim. Özellikle @crazycells in de. Teşekkürler.

Biz dediğinize göre evlisiniz anladığım kadarıyla. Ondan dolayı seçiminiz doğru endişelenecek bir durum yok

• @turcouz imzanızda da yer alan kendi dosya numaranızı yazmanız isteniyor. Örneğin; 2020EU00022.... gibi

Screenshot_4.png

• ⭐⭐⭐

@turcouz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali Çok teşekkür ederim, ben de seni tebrik ederim, süreci bayağı bir ilerletmişsin, umarım her şey sorunsuz devam eder. Mülakattan sonra buraya güzel bir izlenim, deneyim yazarsın artık 🙂 Süreç yavaş ilerlese de sadece kendi adımıza değil, burda muhatap olduğumuz arkadaşlar adına da heyecanlanıyor, seviniyoruz.

Bu arada evrak mailini gönderirken konu kısmına ne yazmamız gerekiyor? Herhangi bir içerik yazmaya da gerek yok sanıyorum?

Telekkür ederim 🙂 Aktaracağım muhakkak deneyimlerimi. Aksine süreç yavaş değil geçen yıl talihlilerine göre bir ay öndeyiz şu aşamada bile.
    Konu kısmına;
    2020EU00004XXX şeklinde kendinize uyarlayarak yazabilirsiniz.

• @bolatmali Evet evliyim, eşim ve benim evraklarımı ayrı ayrı hazırladığımız için en detaylı olan seçimleri yaptık her birimiz adına. Teşekkür ederim. Tebrikler bu arada

• @berkyurdum @bolatmali Çok teşekkürler, şimdi gönder butonuna basıyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mefese, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Üstad bizim mailimizde de aynı ifade varmış.
    Maili tekrar kontrol edince farkettim.
    DS-260 formlarında sadece kızımızın DS-260'ında anne isminin 2. i yanlış olmuştu, onun dışında eksiklik yoktu.
    İstenen evrakları KCC e gönderdim.
    Şimdi ne yapmak lazım?

herkeste var zaten 🙂

Su an beklemek disinda yapmaniz gereken bir sey yok.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar bir sorum daha olacak gelen mailde You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. yazıyor. herkese aynı yazımı geliyor yoksa benim ds 260 ta bir sıkıntımı var pek anlayamadım?

ayrintili bilgi icin ilk iletiyi inceleyebilirsiniz.

DS-260 formunu yanlis doldurup doldurmadiginizi sizin bilmeniz lazim, sizden baskasi bilemez. Formu yanlis veya eksik mi doldurdunuz?

Vallahi hocam gerek ds 260 ı doldurduğumda gerekse evrak taleplerinde full forumdan yararlanarak dolduruyorum belgeleri. Mailde ds 260 görünce acaba dedim bana mı geldi sadece bir sorun varda yoksa herkese aynı mailmi gidiyor diye sormak istedim.ilk sayfada belirtilen mail örneği bu yıl gelen mailden örnekmi yoksa geçen seneden gelen mailmi onu bilmiyorum.Bu arada ds 260 ta sadece adres bilgisi girmedim onun yerine forumda belirtilen şekilde doldurdum o kısmı. Mail gelen diğer arkadaşlarda bilgilendirebilirlerse çok sevinirim.

• @crazycells @Muhtaradana selamlar, sana gelen evrak mailinde de tarih kısmında 9 u mu yazıyor acaba?

• @crazycells Üstad,
    Şu ifade var:
    "You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current."
    DS-260 formlarımızda büyük bir hata olmadı ve Ds-260 ları pdf olarak ve Ds-260 formlarını konfirmasyon maillerini almış ve arşive kaydetmiştim.
    Eğer yukarıda yazdığım bize gelen maildeki ifade genel bir ifade ise hiçbirşey yapmadan bekleyeceğim.
    Sanırım 3-4 gün sonra evrak onayıyla ilgili bir mail alacağız. Onu bekleyeceğim.
    Süreç uzun ve stresli olunca insan herşeyi sormak istiyor.

• 150 kişi ile Aralık ayı vize görüşmesini kaçırdık 😄 tüm vize görüşmesine gidecek olan arkadaşlara bol şanslar dilerim.Umarım sorunsuz bir şekilde,yüzünüzde gülümseme ile çıkarsınız.

• @mefese hocam kendisi belirtti zaten bir sayfa önce bulabilirsiniz iletiyi yazmadan önce ufak araştırırsanız herkes adına kolaylık olacaktır..

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar bir sorum daha olacak gelen mailde You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. yazıyor. herkese aynı yazımı geliyor yoksa benim ds 260 ta bir sıkıntımı var pek anlayamadım?

ayrintili bilgi icin ilk iletiyi inceleyebilirsiniz.

DS-260 formunu yanlis doldurup doldurmadiginizi sizin bilmeniz lazim, sizden baskasi bilemez. Formu yanlis veya eksik mi doldurdunuz?

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 1111
  • 8481
  • 152
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |