Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Sagol kardeşim

• 8600 düşük oldu biraz bunun nedeni olarak 6000lerden düşük numaraların zamanında evrak talep maillerinde dönüş yapmayıp ekim ve kasım aylarını pas geçip aralık ayını doldurmaya bağlıyorum. bu şekilde geciktirmeler yüksek numaraların mülakat almasını zorlaştıracağını düşünüyorum ne dersiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana ve diğer tüm kazananlar geçen sene olmayıp ekim ayından itibaren gelen current olanlar için bir kıyağımız olsun 2019 yılında mülakatlar öncesi yayınlanan hazırlık tablo sizin işinizi görür.
    https://drive.google.com/file/d/1HiTgBW1jCVqZjyLXrl7Js7eDHqyVxu3X/view?usp=sharing
    https://drive.google.com/file/d/1oHFWQB8agNqvjzAgU4WQ2YBsB05w0W_A/view?usp=sharing

• @ayvalik10 çok güzel çalışma olmuş elinize sağlık. çok fayda sağlayacağı kesin.

• @ayvalik10 emeginize saglık ustad...

• Merhaba, bugün kısmet olursa kıbrıstan polis belgesi alacağım
    Benim sorum
    Bu evrağı isimlendirirken 2020EU00028XXXX_Muhammet_Karadag_Police_Record_. yazdıktan sonra ne yazmam uygun düşer Cyprus mu yazmalıyım?
    North Cyprus mu yazmalıyım
    Ds 260 formunda Cyprus yazmıştım sayın @crazycells in yönlendirmesiyle

• @Muhtaradana bildiğim kadarıyla onlar norty cyprus diye bir ülke tanımıyor, yani tanımıyorlar sade cyprus o yüzden

• @Muhtaradana toprağım bende şimdi Kıbrıs'ta çalışıyorum ve ikametgahim burda eğer çıkarsa sana çok fazla danisacam haberin olsun mesela adres için felan 🙂

• @phozz Bence düşük numara olup evraklarını geciktirenlerin şanslarını azalttığını düşünüyorum. Bu yüzden yüksek numaralara da evrak talebi geliyor gibi. Bir bakmışsınız bültende yazandan daha fazlası olmuş. Önümüzdeki 3 ay içinde belli olur gibi. Sadece bir komplo teorisi 😃

• @aaktas29 neden olmasın dediğiniz. bu sene kcc de takip edebileceğim biz sistem kalmadı. evrak gönderenler öncelikli olacak gibi.

• arkadaşlar bir sorum daha olacak gelen mailde You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. yazıyor. herkese aynı yazımı geliyor yoksa benim ds 260 ta bir sıkıntımı var pek anlayamadım?

• Merhaba. Askerlik yapmadım ama onun için de belge göndermek lazım mı? Tecil vs.

• ⭐⭐⭐

@mcivan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba. Askerlik yapmadım ama onun için de belge göndermek lazım mı? Tecil vs.

Bu belge Türkiyedeki talihliler için şart değil.
    Gönderip göndermemek sizlere kalmış. Ben göndermiştim

• Bu ileti silindi!

• birde nüfus kayıt örneği tipi : Kişi - Aile - Nüfus Aile
    Eski Eş Listele : Evet - Hayır
    Vukuatlı Belge (Olayları Göster) : Evet - Hayır
    Belgenin Neden Verileceği : Kuruma İbraz - Kurum Talebi - Kişi Talebi
    Bunlardan hangilerini sırasıyla işaretlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Hiç evlenmedim çocuğum yok.

• @bolatmali Merhaba imzanız da şimdi dikkatimi çekti case numberınız kırk binler de ayın 1 inde vize randevunuz görünüyor,
    umarım bir sorun yaşamazsınız, hayırlı olsun.
    henüz sadece başvuran olduğumdan çok case numbera odaklanamadım. kaça kadar olanları vize mülakatına çağırıyorlar, bilginiz var mı acaba ?

• ⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali Merhaba imzanız da şimdi dikkatimi çekti case numberınız kırk binler de ayın 1 inde vize randevunuz görünüyor,
    umarım bir sorun yaşamazsınız, hayırlı olsun.
    henüz sadece başvuran olduğumdan çok case numbera odaklanamadım. kaça kadar olanları vize mülakatına çağırıyorlar, bilginiz var mı acaba ?

Case no 4binlerde dikkatli bakın 🙂

• ⭐⭐⭐

@ossy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

birde nüfus kayıt örneği tipi : Kişi - Aile - Nüfus Aile
    Eski Eş Listele : Evet - Hayır
    Vukuatlı Belge (Olayları Göster) : Evet - Hayır
    Belgenin Neden Verileceği : Kuruma İbraz - Kurum Talebi - Kişi Talebi
    Bunlardan hangilerini sırasıyla işaretlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Hiç evlenmedim çocuğum yok.

Kişi,evet,ibraz sırasıyla,

Kurum adına: Kentucky Consular Center
    Sayı kısmı çıkarsa 1 yazabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@mcivan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali askerliği yanağıma dair bir belge göndersem sıkıntı olmaz yani değil mi?

Dediğim gibi sizlere kalmış gönderip göndermemek. Bir sorun oluşturmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ossy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar bir sorum daha olacak gelen mailde You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current. yazıyor. herkese aynı yazımı geliyor yoksa benim ds 260 ta bir sıkıntımı var pek anlayamadım?

ayrintili bilgi icin ilk iletiyi inceleyebilirsiniz.

DS-260 formunu yanlis doldurup doldurmadiginizi sizin bilmeniz lazim, sizden baskasi bilemez. Formu yanlis veya eksik mi doldurdunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |