Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• iyi günler arkadaşlar 2020 green card kazananlardanım ds260 formumu doldurdum o saatten beri vize için haber bekliyorum takip edebileceğim bir yer varmı vize bülteni için

• @DeathZombie tesekkurler detayli anlatim icin 3 kisi total ne kadar i harcma oldu vize alana kadar ?????????????

• merhaba,

Bugun bana da evrak maili geldi. Yanliz, almanya dogumluyum. Bizden istenen bu belgeyi e-devletten alabiliyor muyum? Yoksa farkli bir yol mu izlemem gerekir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstf hemen aşağıdaki linke tıkla çünkü sende benim gibi almanya doğumlusun ondan form doldurup isteyeceksin.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1625/doğum-yerim-almanya
    bizzat ben almanya konsolosluğu ile irtibata geçtim bana gelen mail ve diğer tüm bilgiler alan kişiler hepsi bu iletileri incele e devletten alamazsın

• @civan1453 sağlık ve mülakat için toplam 1.875$ bir masraf çıktı.

• @ayvalik10 tamamdır teşekkür ederim

• @DeathZombie hayırlı olsun tebrik ederim, paylaşım için teşekkürler

• @ayvalik10 Teşekkür ederim. İnceleyeceğim hemen. Umarım uzun bir süreç değildir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Miraç-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

iyi günler arkadaşlar 2020 green card kazananlardanım ds260 formumu doldurdum o saatten beri vize için haber bekliyorum takip edebileceğim bir yer varmı vize bülteni için

ilk iletide anlatiliyor asamalar, bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstf, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhaba,

Bugun bana da evrak maili geldi. Yanliz, almanya dogumluyum. Bizden istenen bu belgeyi e-devletten alabiliyor muyum? Yoksa farkli bir yol mu izlemem gerekir?

e-devlet TC'yi ilgilendiren belgeleri ilgilendiriyor, Almanya belgelerini e-devletten alamazsiniz.

• @DeathZombie muayene için toplam nekadar para ödediniz mali varlik olarak hesabinizda ne kadar para gösterdiniz teşekürler

• @mstf Abd deki adresinizi ds 260 formunda tam olarak gönderdiniz mi? yada ds 260 formunda mülakat tarihi aldıktan sonra dolduracağınız bir eksik varmıydı? şunun için soruyorum ds260 formunda eksiksiz olması kcc mail alma durumunu etkiliyormu?

• @muratozbek_91 Muayene için toplam 885$ ödedim. mali varlık içinde forumda belirtilen asil talihli için 15.000$ ve her birey 5.000$ eklendiğinde 25.000$ olan miktardan biraz daha fazla gösterdim.

• @DeathZombie, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

885

teşekur ederim US hayatinizda başarilar

• @DeathZombie Ayrıntılı ve bilgilendirici yazınız için çok çok teşekkürler. Hayırlı olsun yeni yaşamınız 😊 Eğer sorun olmazsa, banka hesabınızda kaç dolar gösterdiğinizi, üzerinize kayıtlı ev vs. olup olmadığını öğrenebilir miyiz? Değişkenlik gösteriyor çünkü.

• Herkese merhaba arkadaşlar;

Mülakat evraklarımdan biri olan, mahkeme kararı ile isim değişikliği/düzeltme davasının kararını İngilizce tercüme etmeme gerek var mıdır? Orjinal hali (Türkçe) ile konsolosluğa götürsem olur mu? Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Herkese iyi forumlar

• @alico evet ABD adresini tam olarak gösterdim. DS260 formunda tüm soruları cevapladım. Tamamlamam gereken bir eksik yoktu.

• Bu ileti silindi!

• @DeathZombie paylaşımınız için çok teşekkürler. Size ve ailenize yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

• ⭐⭐⭐

Sayın @A-K-A

Yeminli tercüman aracılığıyla çevirmeniz gerekli dosyanızı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |