Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sefa tesekkur ederim. San Diegoya gideceginizi gordum. Umarim hersey sizin istediginiz sekilde olur. Cok guzel bir sehir; pacific beach,ocean beach, la jolla biraz fiyatlar uygun olsun derseniz mission valley, la mesa yasanilasi yerler. Bol sans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin sen amerikadan bir otel ayarla ondan sonra amerika da kalıcı yer bulunca da havaalanında değiştirisin. Yok hiç yerim yoksa sen gidince nerede kalacaksın sokakta mı yatacaksın

• @crazycells merhaba:) Green card vizem cok sukur onaylandi. Pasaportumu yarin alacagim. Ertesi gunede Amerikaya ucak biletim var. Pasaportumu alinca USCIS fee'yi odeyecegim. Suanki sorum Amerika'da gumrukten gecerken onlara hangi dosyalari gostermem gerekiyor? Pasaport, saglik raporu ve USCIS fee yi gostermek yeterli mi? Cok tesekkurler.

• @umut07 eğer belirli bir hastanede aşılarınız yapıldıysa, o hastanenin kayıtlarında aşılar görüleceği için oradaki aile Hekimi polikliniğinden yada enfeksiyon hastalıkları polikliniğinden kart alabilirsiniz. Farklı farklı yerlerde aşılarınız yapılmış ise açıkcası biraz zor. Çünkü hiçbir doktor sözlü beyanı kabul etmez, kayıtları görmek ister.

• Uscıs ödemesi yapamıyorum kartım banka kartı ve mastercard. Birde benden fatura adresi diyor burayada ABD adresimi giriyorum yinede kabul etmiyor. 15 gün önce mülakata girdim 10 gün önce vizemi aldım. Sorun nedir acaba @crazycells kartım visa mı olması lazım acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@doctor, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells merhaba:) Green card vizem cok sukur onaylandi. Pasaportumu yarin alacagim. Ertesi gunede Amerikaya ucak biletim var. Pasaportumu alinca USCIS fee'yi odeyecegim. Suanki sorum Amerika'da gumrukten gecerken onlara hangi dosyalari gostermem gerekiyor? Pasaport, saglik raporu ve USCIS fee yi gostermek yeterli mi? Cok tesekkurler.

Pasaport ve sarı zarf yeterli. Uscis ödemesi ile ilgili bir şey göstermeniz gerekmiyor. Ayrıca sarı zarfın dışındaki sağlık raporu sizin saklamanız için, bir kopyası zaten zarfta var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Uscıs ödemesi yapamıyorum kartım banka kartı ve mastercard. Birde benden fatura adresi diyor burayada ABD adresimi giriyorum yinede kabul etmiyor. 15 gün önce mülakata girdim 10 gün önce vizemi aldım. Sorun nedir acaba @crazycells kartım visa mı olması lazım acaba

Sorun büyük ihtimalle karttan kaynaklanıyor. Başka bir kart ile deneyin, bu kartın yurt dışında ödemelere açık olduğundan emin olun. Ödeme yaptığınız kart sizin adınıza olmak zorunda değil.

Orada sorulan adres kart sahibinin adresi, green teslim edilmesi için verdiğiniz adresi yazmanız gerekmiyor.

• @umut07 merhabalar bağlı olduğunuz sağlık ocagı zorunlu aşıları veriyor diğer aşılarıysa yaptırdığınız hastaneden alıp sağlık ocağına götürdüğünüZ zaman aşı kartına ekleyerek hepsini bir çıktıda verebiliyor, biz çocuğumuzun özel yapılan aşılarını yaptırdığımız hastaneden alıp sağlık ocağına götürdük, aile hekimi özel aşıları ekledikten sonra tüm aşıların yapıldığı belgeyi verdi, bizlerin aşı kayıtlarına yaşımızdan dolayı ulaşılamadı malesef.

• @harun-dv2019 teşekkürler.

• Merhabalar,
    Benim Ehliyet, Kimlik, Pasaport ve Greencard başvurumda kullanmış olduğum resim aynı resim. Kullandığım resim Ocak 2018'de çekildi ve Ehliyet için kullandım, sonrasında 2018 Ekim'de Greencard başvurumu sağladım ve Mayıs 2019'da Kimlik ve Pasaport'umu çıkardım. Benzer bir durumda olan ve red/onay alan birisi veya konu hakkında bilgisi olan birisi var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nwtzki, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Unganlarda muayne bittikten sonra ödeme yaptım ve bana bir makbuz verildi.Bildiğimiz sıradan bir makbuz (serbest meslek makbuzu)üstünde Amerikan göçmen vize sağlık muayene+3 aşılama yazıyor.2 aşı oldum ama makbuzda 3 aşı ücreti yazıyor onu merak ettim.

Ok, o durumda sorun degil, bir tanesi karma asidir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Uscıs ödemesi yapamıyorum kartım banka kartı ve mastercard. Birde benden fatura adresi diyor burayada ABD adresimi giriyorum yinede kabul etmiyor. 15 gün önce mülakata girdim 10 gün önce vizemi aldım. Sorun nedir acaba @crazycells kartım visa mı olması lazım acaba

Su konuyu inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/113/uscis-immigrant-fee-ödeme-ekran-görüntüleriyle

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@doctor, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells merhaba:) Green card vizem cok sukur onaylandi. Pasaportumu yarin alacagim. Ertesi gunede Amerikaya ucak biletim var. Pasaportumu alinca USCIS fee'yi odeyecegim. Suanki sorum Amerika'da gumrukten gecerken onlara hangi dosyalari gostermem gerekiyor? Pasaport, saglik raporu ve USCIS fee yi gostermek yeterli mi? Cok tesekkurler.

Harika haber. Her sey yetisecek o halde...

Su basligi inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/183/gocmen-vize-ile-abd-ye-ilk-giris

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Selam arkadaşlar 26 temmuzda mülakatım varda mülakatta galiba gideceğimiz adresi istiyorlamış bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Posta adresi olmadan bir vize alamazsiniz. DV2019 sureci sona ermek uzere, eger bu sureci onemsiyorsaniz son gunlere birakmadan bu tur isleri halletmelisiniz.

Su konuyu inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek

• @doctor size verilen sağlık raporunu scan edin ve bir kac kopyasını çıkartın. Gelecekte lazım olacak. Bu hengame içinde unutmayın. Tebrikler

• Arkadaşlar selam

Tüm belgelerim tamam. 5 ağustosta mülakatım var. Sadece banka hesap dökümü kaldı. Gerekli parayı ayarladım. Su an hesap dökümü alsam mülakata 20 gün var bir problem olur mu ? @crazycells Hocam bununla ilgili bir bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler.

• ⭐⭐

@EGEMEN Bir sıkıntı olmaz. Sorarlarsa ailem destek oldu dersiniz.

• Sn. @cancakicitr Henüz bu mail bana gelmedi. Yapmam gereken bişey varmı?

• Selamlar,

Sağlık kontrolünde : "Your case number (should have been sent to you by the embassy)" diye bir ibare var. Bunun için Dvlottery sayfasının cıktısı yeterli midir?

• @crazycells cok cok tesekkurler, pasaportum ile sari dosyayi aldim. En kisa zamandatecrublerimi yazacagim foruma. Yardimlariniz icin cok sagolun:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |